LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo 60 000 teu
A još niti jedan kontejnerski most nisu nabavili

Kontejnerski most i svu potrebnu opremu će nabaviti iz sredstava prikupljenih dokapitalizacijom. [yawn]



Radnici će opet imati prednost ispred "ostalih malih dioničara", jer će moći kupovati dionice po povlaštenih uvjetima, vjerovatno po 400kn….

Veliki se baš i ne trude da brane cijenu, TOP10 prodaje,a nitko ne kupuje.

Pošto brišete moje postove, a puštate od ovog presmiješnog lika, predlažem slijedeće radnje:

Zadnje stanje Top 10 je prikazano ispod.
RB Dioničar Broj %
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37%
2. HZMO 37.493 16,84%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.314 6,43%
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.619 2,07%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.372 1,51%
6. PBZ D.D. 1.245 0,56%
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.131 0,51%
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 985 0,44%
9. PBZ D.D. 942 0,42%
10. GRIZELJ MIRO 908 0,41%

Ukoliko sljedeći tjedan uopće ne bude transakcija unutar Top 10 te ako se uskoro ne potvrdi opcija za radnike, predlažem da se gore spomenutom zbog konstanih laži i širenja dezinformacija trajno zabrani pisanje na ovoj temi.

Također, izdvajam dio članka 466 iz zakona o tržištu kapitala:
(1) Manipulacija tržištem znači:
3. širenje informacija putem medija, uključujući i internet, ili bilo kojim drugim načinom koji daje ili bi mogao davati lažne ili obmanjujuće signale u pogledu financijskih instrumenata, uključujući širenje glasina i lažnih ili obmanjujućih vijesti, gdje je osoba koja je proširila informaciju znala ili trebala znati da je informacija lažna ili obmanjujuća.

Ako gore navedeni opet nastavi po svome, definitivno ide prijava Hanfi jer se već skupilo dovoljno dokaznog materijala.
[bye]

[/quote]

* Važeći podaci za uredovni dan 20.08.2010 .

LUKA PLOČE D.D./REDOVNE DIONICE LKPC-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.314 6,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.619 2,07 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.372 1,51 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 1.245 0,56 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.131 0,51 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 985 0,44 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. PBZ D.D. 942 0,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. GRIZELJ MIRO 908 0,41 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Toliko o prodaji u top10.
Samo kolege splićo više ne piskara nije vrag da je kupio…hahaha a mogao je i po 1600

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://danas.net.hr/novac/page/2010/08/21/0273006.html

ovo ce svi iskoristiti nema jos gore par mjeseci sigurno, mozda na 2 dana pa ko zadnji magarac kao iu petom mjesecu


http://danas.net.hr/novac/page/2010/08/21/0273006.html

ovo ce svi iskoristiti nema jos gore par mjeseci sigurno, mozda na 2 dana pa ko zadnji magarac kao iu petom mjesecu


Vlada ce udio u luci prodati u procesu dokapitalizacije,zaboravi na to.Bolje pricekajmo da vidimo kome ce prodati.I posto.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


http://danas.net.hr/novac/page/2010/08/21/0273006.html

ovo ce svi iskoristiti nema jos gore par mjeseci sigurno, mozda na 2 dana pa ko zadnji magarac kao iu petom mjesecu

Jasno piše u članku da će vlada prodavati manjinske udjele i to samo u u nekim tvrtkama!

LKPC je u večinskom drž vlasništvu i još je tvrtka od posebnog drž. interesa dako da ovakav drukeraj tu ne prolazi [cool] [tongue]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



http://danas.net.hr/novac/page/2010/08/21/0273006.html

ovo ce svi iskoristiti nema jos gore par mjeseci sigurno, mozda na 2 dana pa ko zadnji magarac kao iu petom mjesecu

Jasno piše u članku da će vlada prodavati manjinske udjele i to samo u u nekim tvrtkama!

LKPC je u večinskom drž vlasništvu i još je tvrtka od posebnog drž. interesa dako da ovakav drukeraj tu ne prolazi [cool] [tongue]
[/quote]

Bez namjere da drukam PASTE-am dio članka, a boldam dio koji me brine. Kad je panika ne gleda se dugoročno, bitno je isplivati, pa makar potonuli svi okolo…
"Kako piše Jutranji list, u ovom je trenutku sasvim izgledno i da će se manjak u proračunu pokušati pokriti prodajom tvrtki u kojima država ima manjinski vlasnički udio, a možda i nekim nekretninama. Uostalom, Hrvatski fond za privatizaciju (HFP) za Vladu je već izradio stanje portfelja kojim upravlja i dao prijedlog privatizacije državnih udjela u više od 470 tvrtki. Radi se većinom o poduzećima u kojima država ima manjinski vlasnički udio, no na HFP-ovu su popisu i pojedine tvrtke u kojima država drži većinski paket dionica, a koje su spremne za privatizaciju. "
Zanima me kaj drugi misle o svemu tome…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


…Radi se većinom o poduzećima u kojima država ima manjinski vlasnički udio, no na HFP-ovu su popisu i pojedine tvrtke u kojima država drži većinski paket dionica, a koje su spremne za privatizaciju. "
Zanima me kaj drugi misle o svemu tome…

Po meni je ovo odlična vijest za LKPC ako se provede ubrzana privatizacija i dođe stranac za vlasnika. Interesa ne fali što smo vidjeli po brojnim delegacijama u zadnje vrijeme. Najveći problem je po meni što je HFP nesposoban i nije u stanju odraditi par većih privatizacija u kratko vrijeme, a kamo li da privatizira na brzinu cijeli državni portfelj.
A opet, tko zna, vladi gori pod nogama i para nema, možda nas ovaj puta sve iznenade. [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


no na HFP-ovu su popisu i pojedine tvrtke u kojima država drži većinski paket dionica, a koje su spremne za privatizaciju.
Zanima me kaj drugi misle o svemu tome…

Ako je LKPC na tome popisu, onda nam ostaje da vidimo da li će se privatizacija provesti kroz dokapitalizaciju što bi za dionićare mogla biti jack-pot opcija.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Hm, a mozda prvo privatizacija pa dokap po nominali….ha to bi bilo zgodno….

Mean people suck and nice people swallow!



no na HFP-ovu su popisu i pojedine tvrtke u kojima država drži većinski paket dionica, a koje su spremne za privatizaciju.
Zanima me kaj drugi misle o svemu tome…

Ako je LKPC na tome popisu, onda nam ostaje da vidimo da li će se privatizacija provesti kroz dokapitalizaciju što bi za dionićare mogla biti jack-pot opcija.
[/quote]
da, i dati će svakom dioničaru po 100 eura nagrade,na dan privatizacije kroz dakapitalizaciju.

Ako su odlučili riješiti HT-i svoj paket od 800 miliona kuna ,CO,ATLP i da ne nabrajam ,očekivati je da će se početi riješavati svih pozicija.

Ne sumnjam da će LKPC u budućnosti vrijediti 2700-3000kn, al sad nije taj trenutak!
Dapače, prodaja će ići podobnima, makar bi možda stranci platili 3x više, al neće dobiti.
Jer naši to plate 3x manje! Veza je ipak verza!
Tko je napisao da sam kupovao taj mora biti lud, jer ne kupovao ni da je 1400kn.
Uostalom uz ovakvo stanje u državi i 44% u rukama HFP-a ovdje bi samo lud kupovao.
I zato nitko i ne kupuje!
Glede TOP-a 10 postoji sve crno na bijelo koliko je TOP10 prodao (preko 300kom) i ne pravite se ludi kolega Sandokan. A glede Vaših tih nekih prijetnji HANFI to možete objesiti mačku o rep.
A svaku iduću Vašu klevetu spremam u dokazni materijal za tužbu!

26.11.2010 - Dan D

Luka Ploče zabilježila četverostruki rast dobiti

Vaš link

Ježi ga, kriza je… [proud]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close