LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I opet smo u crvenome barba, pa kad ću ja više izaći na tih 1700?
Što ti "dojavljuju", zapeo sam tu, a treba mi kešovina…



Kud ode, pa prije 2 mj si rekao da ide preko 1700.
Ja kupio po 1650 i još čekam da s nulom izađem… [pray]

Kolega vi ste vjerovatno zapeli prvi puta pri rođenju, zatim ste zapeli u prvom razredu, poslije ste zapeli u razvoju i ovo sada je samo normalan slijed vaših zapinjanja.
[/quote]

nije dobro toliko zapinjati [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Dobar štos, ali činjenice ostaju…
Opet u krug na 1600, pa malo na 1660, pa opet na 1600, pa na 1660 – prometi mizerija, imam osječaj da 1 ili dvojica prodaju sami sebi, no to je samo moj dojam.
Ak nije bed da odgovoriš kad bi trebali gore; tj. na 1700 barem, o nekim većim cijenama niti ne sanjam…
Jer tako bi htio izaći, pa čekam onu slavnu rečenicu: Evo ima iznad 1700 xy dionica, što ne prodate?
To čekam, a znaš tko to govori…tj. koja dvojica, trojica. Pa ajde sad….


Dobar štos, ali činjenice ostaju…
Opet u krug na 1600, pa malo na 1660, pa opet na 1600, pa na 1660 – prometi mizerija, imam osječaj da 1 ili dvojica prodaju sami sebi, no to je samo moj dojam.
Ak nije bed da odgovoriš kad bi trebali gore; tj. na 1700 barem, o nekim većim cijenama niti ne sanjam…
Jer tako bi htio izaći, pa čekam onu slavnu rečenicu: Evo ima iznad 1700 xy dionica, što ne prodate?
To čekam, a znaš tko to govori…tj. koja dvojica, trojica. Pa ajde sad….

Pa nije mi jasno šta kukate prodate na 1660, pa kupite na 1600 i tako par puta mjesečno i super.


I opet smo u crvenome barba, pa kad ću ja više izaći na tih 1700?
Što ti "dojavljuju", zapeo sam tu, a treba mi kešovina…

AKO TI TREBA KEŠ TI PRODAJ AKO MISLIŠ ČEKAT 1700 ZAPNI JOŠ NEKI MJESEC PA SE MOŽDA IZVUVUČEŠ

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE

Jezus marija i svi sveti.
nema večeg bossa od spliće.

19.08.10. | 18:50 split009jr | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 42219 | profil
korisnik od: 20.02.2010.

ocjena poruke
21%
zajednica –
moderatori
Kolega CROMAN budite sigurni da ćemo uskoro gledati SP500 preko 1150.
Dapače vjerujem da je konačni vrh 1300-1350. A tada će i Crobi biti na 2800.

A nas pokušava uvjeriti da će lkpc na 800 kuna???
Da mi je znati kaj on puši da i ja malo toga kupim.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Pa nije mi jasno šta kukate prodate na 1660, pa kupite na 1600 i tako par puta mjesečno i super.

Eto kako su ozbiljni ulagači u LKPC, običan špekulativni balon koji ne vrijedi ni 700kn.

26.11.2010 - Dan D

http://www.poslovni.hr/vijesti/u-rijeckoj-luci-16-posto-manje-tereta-zbog-schengena-155823.aspx

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Jezus marija i svi sveti.
nema večeg bossa od spliće.

19.08.10. | 18:50 split009jr | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 42219 | profil
korisnik od: 20.02.2010.

ocjena poruke
21%
zajednica –
moderatori
Kolega CROMAN budite sigurni da ćemo uskoro gledati SP500 preko 1150.
Dapače vjerujem da je konačni vrh 1300-1350. A tada će i Crobi biti na 2800.

A nas pokušava uvjeriti da će lkpc na 800 kuna???
Da mi je znati kaj on puši da i ja malo toga kupim.

Delux daj ono reci na čemu je splićo????? [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


http://www.poslovni.hr/vijesti/u-rijeckoj-luci-16-posto-manje-tereta-zbog-schengena-155823.aspx

…………….."Ovaj terminal je veliki događaj za hrvatski pomorski promet i za Luku Ploče koja je sada tehnički opremljenija i konkurentnija. Uskoro ćemo moći primati i najveće brodove na svijetu Panamax s kojima se odvija većina svjetske trgovine", kazao je Tomo Krilić, komercijalni direktor Luke Ploče. [rolleyes]

Samo 60 000 teu
A još niti jedan kontejnerski most nisu nabavili

opet samo preprodaja, nema proizvodnje u RH…služit uvozničkom lobiju..?

New Report

Close