LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Rekli bi analiticari za danasnju novost vezano za "Otvaranje novog terminala" da je ta vijest vec zaracunata u trenutnu cijenu na TK. [undecid]

koji analitičari?
[/quote]

to ti tako kazu "filozofi kada neznaju zasto cijena ne raste a navodno bi trebala!!!!
Uovom slucaju bi trebala pa me to podsjetilo na to.

Usput evo izaslo je na SEEbiz-u.

Jadranka Kosor: Očekujem oporbene čestitke!
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/kosor-ocekujem-oporbene-cestitke!,88941.html




Rekli bi analiticari za danasnju novost vezano za "Otvaranje novog terminala" da je ta vijest vec zaracunata u trenutnu cijenu na TK. [undecid]

koji analitičari?
[/quote]

to ti tako kazu "filozofi kada neznaju zasto cijena ne raste a navodno bi trebala!!!!
Uovom slucaju bi trebala pa me to podsjetilo na to.

Usput evo izaslo je na SEEbiz-u.

Jadranka Kosor: Očekujem oporbene čestitke!
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/kosor-ocekujem-oporbene-cestitke!,88941.html

[/quote]
evo javio se zeba, pionir analize [lol] [lol] koji je kratko i jasno rekao da je sve uracunato [lol] bit će tu svašta .lkpc jaaako dobro fund. stoji ali će bit još jeftinija [rolleyes]. imam filing da je D day blizu [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Nigdje ni traga ni glasa o dokapitalizaciji, kao da se o dokapitalizaciji ove godine ništa nije govorilo niti najavilo. Evo još jedna varijacija na temu:

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/61943/ttl/U-Luci-Ploce-otvoren-novi-kontejnerski-terminal/Default.aspx

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ne znam zašto se lanica našao pogođen, ali činjenica je da se mjesecima zna za otvaranje terminala.
Čeka se da Vlada objavi da li prihvaća uvjete dokapitalizacije i kakvi su. To u ovom trnutku diže ili ruši cijenu.
Mislim da za takav zaključak ne treba biti pionir analize.
Slažem se da je dan D blizu i nadam se pozitivnom rješenju za male dioničare.

Ako dokap baš i ne prođe idealno, opet dobro – dugoročno neće biti problema, jer na sreću
nije baš sve uračunato kako se lanica pribojava.


Nigdje ni traga ni glasa o dokapitalizaciji, kao da se o dokapitalizaciji ove godine ništa nije govorilo niti najavilo. Evo još jedna varijacija na temu:

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/61943/ttl/U-Luci-Ploce-otvoren-novi-kontejnerski-terminal/Default.aspx

Dokapitalizaciju je danas spomenuo Matijašević:

Ističući nekoliko puta pozitivan angažman hrvatske Vlade u pločanskoj luci Matijašević je rekao kako "oko 1.000 radnika Luke redovito prima plaće čija je visina rezultat socijalnog dogovora". Pritom je pohvalio Vladu i što "nema nikakvih smetnji u nastavku nužnog postupka dokapitalizacije pločanske luke koji je do sada vođen na pošten i transparentan način i nema sumnje da će se tako voditi i dalje".


Nigdje ni traga ni glasa o dokapitalizaciji, kao da se o dokapitalizaciji ove godine ništa nije govorilo niti najavilo. Evo još jedna varijacija na temu:

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/61943/ttl/U-Luci-Ploce-otvoren-novi-kontejnerski-terminal/Default.aspx


riječ dokapitalizacija po kozna koji put je bila signal za kvalitetnu prodaju ,ako je kojim slučajem i bude u idućih godinu ili dvje sigurno neće biti po volji manjinskih dioničara i njihove matematike u svezi zarade i profita.

Daj splite brzo graf ode cijena.

Kud ode, pa prije 2 mj si rekao da ide preko 1700.
Ja kupio po 1650 i još čekam da s nulom izađem… [pray]


Kud ode, pa prije 2 mj si rekao da ide preko 1700.
Ja kupio po 1650 i još čekam da s nulom izađem… [pray]

vec sam ti napisap da si glup ako kupuješ "jer ti je netko rekao"

Ja ti kazem da skocis kroz prozor s 12 kata

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

I opet pitam kud ode?
Još nije došlo niti do tvog targeta od 1700.
Kako je krenulo jednom ćeš pogoditi i otići će gore, samo… [lol]…da nije žalosno [cry]….

Alexandre, kao što vidiš, a nadam se da vidiš, napisao je da ide preko 1700.
Ja sam kupio po 1650. I nije prešlo 1700. U čemu je problem?
Da ja kupujem zato što to barba kaže, pa tu školu sam prošao sa plavim i gubijem???? Velki gubitci….
Ali činjenica je da joj cijena nije preko 1700. Ja se nadam da bude. Jer barba mi je rekao da su mu "dojavili" da bude, pa samo nek me se sjeti i da meni "dojavi" kad bude…

da je kolko tolko normalan promet na ovoj prćiji od burze, vijest o otvaranju terminala lansirala bi LKPC na 1800-1900 kn…ovako nema druge nego polako sakupljati i čekati da se poboljša likvidnost, možda krajem godine?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


da je kolko tolko normalan promet na ovoj prćiji od burze, vijest o otvaranju terminala lansirala bi LKPC na 1800-1900 kn…ovako nema druge nego polako sakupljati i čekati da se poboljša likvidnost, možda krajem godine?

žalosno ali i istinito kolega, nema lansiranja do oporavka cijelog tržišta ,možda poneka dionica ali sa slabim vjekom trajanja.

New Report

Close