LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šjor Barbastari zaboravili ste napomenuti da je cijena pala sa 2.200 na 1.600, čini se više kao potop, nego kao rast. Oni koje ste nagovarali na kupnju sa tim bajkama o dokapu sad ližu rane [cry]

“A man's got to do what a man's got to do”


@apothekar

Nema tko prodati, evo ja sam prvi na kupnji dajte prodajte mi.

Kolega ne radi se tu da nema tko prodati nego nema tko kupiti

Pa evo i vi koji ste veliki zagovornici ne želite kupiti i uzeti sa aska nego čekate na bidu

To baš nije pohvalno i ne ulijeva povjerenje drugim ulagačima

Ja mislim da vi samo pričate tako a prvi ste na asku

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Sa web stranice Vlade RH:

Novosti i najave
18. kolovoza 2010. 12:00

Predsjednica Vlade na svečanom otvorenju prve faze Kontejnerskog terminala u Luci Ploče

Predsjednica Vlade Republike Hrvatske Jadranka Kosor otvorit će prvu fazu Kontejnerskog terminala u Luci Ploče u srijedu, 18. kolovoza 2010. godine, u 12.00 sati, Luka Ploče.




Šjor Barbastari zaboravili ste napomenuti da je cijena pala sa 2.200 na 1.600, čini se više kao potop, nego kao rast. Oni koje ste nagovarali na kupnju sa tim bajkama o dokapu sad ližu rane [cry]

Šjor Kobescak, LKPC nije došla do 2200 nego do 2085 kn. a i zaboravili ste napomenuti da je tada Crobex iznosio 2200 a danas je 1850 iz čega je razvidno da se cijena dionice kretala sukladno sa indexom TK tako da pojam "potop" ne možete izolirati isljučivo na dionicu LKPC nego na odraz cjelokupnog stanja tržišta!
Također, neosporiva činjenica je da Barbastari nije nikoga nagovarao na kupnju dionice LKPC nego je baš upravo suprotno, unio određenu nesigurnost prenoseći svoje osobne zaključke i doživljaje emisije Pločanskog radija sa kap. Pavlovićem.

Međutim, sve ovo je nebitno, bitno je da sutra u 12.00 sati LKPC otvara novo poglavlje svoga postojanja kao jedna od najmodernijih luka na Sredozemlju! [smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://www.dubrovacki.hr/clanak/21870/premijerka-kosor-sutra-na-otvorenju-luckog-terminala-u-plocama

halfte trinken, halfte Šarcu geben

DOBRE VIJESTI
Hyundai Aluminum želi otkupljivati mostarski metal
Vaš link

Kima je primilo visoko izaslanstvo Aluminija iz Mostara te mu je, nakon zaprimanja specifikacija o željenim proizvodima za otkup, obećalo kako će krajem rujna dobiti odgovor jer se tada očekuje otvaranje prostora za izvoz mostarskoga metala i na azijsko tržište.

Hehe, uklapa li se u ovo i LKPC [proud]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Luka Ploče otvara kontejnerski terminal vrijedan 33,6 milijuna eura

U Luci Ploče danas će biti otvoren kontejnerski terminal, u čiju je prvu fazu uloženo 33,6 milijuna eura. Kapacitet terminala u prvoj fazi je 60 tisuća kontejnerskih jedinica, a prostire se na gotovo četiri hektara.
Koncesijskim ugovorom između Lučke uprave Ploče i tvrtke Luka Ploče predviđena je druga i treća faza izgradnje nakon čega će se terminal prostirati na 23 hektara, s godišnjim kapacitetom od pola milijuna kontejnerskih jedinica. Izgradnja kontejnerskog terminala dio je razvojnog programa u Luci Ploče, u okviru Projekta integracije transporta i trgovine unutar kojeg početkom iduće godine započinje izgradnja terminala za suhe rasute terete, a planirane su i druge investicije u infrastrukturu. Cilj projekta, koji se većim dijelom financira zajmom Svjetske banke, je povećanje kapaciteta, učinkovitosti i kvalitete usluga Luke Ploče te unapređenje konkurentnosti koridora Vc, s obzirom da je Luka Ploče početno-završna točka tog koridora. Dosad je u projekt uloženo 44,2 milijuna eura od čega proračunska sredstva iznose 15 milijuna eura. (H)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Vaš link

http://www.poslovni.hr/vijesti/novi-kontejnerski-terminal-u-luci-ploce-155651.aspx

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Rekli bi analiticari za danasnju novost vezano za "Otvaranje novog terminala" da je ta vijest vec zaracunata u trenutnu cijenu na TK. [undecid]


Rekli bi analiticari za danasnju novost vezano za "Otvaranje novog terminala" da je ta vijest vec zaracunata u trenutnu cijenu na TK. [undecid]

koji analitičari?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Uračunata je … sutra zasjeda Vlada, pa će se vjerojatno tada znati jesu li
mali dioničari sa štitom ili na njemu.

New Report

Close