LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hvala kupcu , ja pobjegao nakon priče sa par radnika luke , u par riječi , oni dobijaju za siću na rate sa lockupom , ostalo Kinezi , BiH i naša vlada , znači bez nas. Dugoročno dobra kupnja , ali na kraće zarobljena lova uz mogući blagi pad. Šteta jer mogli su s ovim oživit ZSE , da je model onaj stari. Ja sam pod utjecajem ove radničke ćakule prodao , možda i nije istina , ali neću riskirat niti 5%-tni pad.

Evo da se i ja malo javim kolegama naravno uvijek sa istim nikom za razliku od drugih.Vezano za priče radnika pa naravno da radnici naginju na svoju stranu što ja normalno ali mislim da se jedanput dobija na lotu a oni su već dobili loto.Što se tiče budućnosti luke sve 5 kao što se i vidi po ulaganjima i prometu u luci.A jeste li kolega pričali sa njihovim šefovima koi imaju dionice a kako vidimo po prometu ne prodaju toliko o tome.A što se tiče cjene trebala bi gore dosta ako bude sve po planu dokapa a u našu štetu može dolje 10 posto a to je zanemarivo.Zaključak je kad veliki miruju miruju i pametni a kad oni krenu u akciju to jest u šoping opet mirno gledat a špekulanata je sve manje. moje mišljenje… pozdravčić

Da ne bi bilo zabune, top 10 je prodavao na 1560-1580kn i pustio cijenu da se malo oporavi.
Evo i dokaz u prilogu. U proteklih 30-ak dana fondovi su kupili cca 30 komada dionica, a prodali preko 300kom. I to je činjenica koja se može provjeriti u SKDD.

26.11.2010 - Dan D


Da ne bi bilo zabune, top 10 je prodavao na 1560-1580kn i pustio cijenu da se malo oporavi.
Evo i dokaz u prilogu. U proteklih 30-ak dana fondovi su kupili cca 30 komada dionica, a prodali preko 300kom. I to je činjenica koja se može provjeriti u SKDD.

Svaka čast kolega napokon netko sa ČINJENICAMA

“A man's got to do what a man's got to do”

Netko je napisao da je sutra otvorene tj. puštanje u rad kontejnerskog terminala. jel to još stoji???

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

nešto nema plavog da nam komentira onu akciju ćorava kokoš– šta je mislio pod tim..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Tako je.


Netko je napisao da je sutra otvorene tj. puštanje u rad kontejnerskog terminala. jel to još stoji???

Stoji.


Netko je napisao da je sutra otvorene tj. puštanje u rad kontejnerskog terminala. jel to još stoji???

Stoji !!!



Netko je napisao da je sutra otvorene tj. puštanje u rad kontejnerskog terminala. jel to još stoji???

Stoji.
[/quote]

Zar to nije dobra vijest? Zašto onda nitko ne kupuje tj. cijena praktički stoji na tih 1600 kn? [huh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@apothekar

Nema tko prodati, evo ja sam prvi na kupnji dajte prodajte mi.


@apothekar

Nema tko prodati, evo ja sam prvi na kupnji dajte prodajte mi.

Ja pitam zašto cijena ne raste, a ne zašto ne pada.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@apothekar

Ako imate oči, mozak i gledalicu tada će te vidjeti da cijena raste ako nemate ja vam tu ne mogu pomoći.

LKPC + 1,38

New Report

Close