LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako nekome napišeš i dokažeš da su radnici sami tražili lock up, odnosno zabranu prodaje dionica dobivenih po povlaštenim uvjetima ( i to dokumentiraš tekstom u Slobodnoj Dalmaciji kao ja prije nekoliko dana ) , i to na rok od 5-10 godina, a ovaj opet napiše da će cijena padati zbog prodaje tih radnika ( koji dionice ne smiju prodavati 5-10 godina ovisi kako se dogovore ako se dogovore ) , onda slijedi logičan zaključak.

Taj netko je totalka – GLUP.

Ima li netko da može zaključiti drugačije nego ovako?
Argumentirano?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Luka Ploče: Novi kontejnerski terminal otvara se 18. kolovoza

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-ploce-novi-kontejnerski-terminal-otvara-se-18.-kolovoza,88333.html

Sjetimo se kako su me neki prozivali kada sam rekao da je jeftinije do Ploča, nego put do luke Rijeke, a evo im sada potvrda:

" U Lučkoj upravi Ploče napominju da će plovidba do novog terminala biti znatno kraća u odnosu na luke sjevernog Jadrana, a posebno na one na sjeveru i sjeverozapadu Europe što je bitno s obzirom na visoke cijene najma kontejnerskih brodova. "

lp

[/quote]

Čujem da brodovi smanjuju brzine kretanja a produžuju vrijeme putovanja, tako da je ta priča o kraćem putu potpuno deplasirana. Računaju se troškovi a ne dužina puta, jer da je najvažnija dužina puta svi bi teret vozili zrakomlatom [lol]

Uostalom u gornjem tekstu piše da će biti kraće a ne jeftinije, jer ne treba zaboraviti da Luka Ploče nije KRAJNJE ODREDIŠTE tereta već samo usputna stanica

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


Veliki se baš i ne trude da brane cijenu, TOP10 prodaje,a nitko ne kupuje.
Hm, zabrinjavajuće… samo s vremenom više će ih prijeći na stranu prodaje, tako to bude na kraju.

Pitam se što oni znaju a plavi&bbb ne znaju?

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


Ako nekome napišeš i dokažeš da su radnici sami tražili lock up, odnosno zabranu prodaje dionica dobivenih po povlaštenim uvjetima

Radnici pored tih koje će dobiti imaju i postojeće dionice samo vi to ne razumijete očito.
Nadalje sigurno će im i LKPC darivati određeni broj koje posjeduje,a prebijanje će ići kasnije, jer ipak vas moraju preduhitriti.
Da radnici kupuju dionice po 250kn, pa da imam ove dionice iskreno bi bio zabrinut jer će to postati masa. Glede odgode i lock up perioda, ne mora biti veći od 6mj.
Al kolega PLAVI, ovdje se previše zaglibili i sad se pokušavate vaditi,a ne ide.
Blato je sve dublje, a Vi tonete od 1800kn kad ste počeli kupovati, al Fibbo nije podržao.
Ide ovo ko sjekira u med i stoga savjetujem svim dioničarima da "čuvaju glavu" jer kad sjekira krene kroz med, ništa je neće zaustaviti.

26.11.2010 - Dan D


Radnici će opet imati prednost ispred "ostalih malih dioničara", jer će moći kupovati dionice po povlaštenih uvjetima, vjerovatno po 400kn….

Veliki se baš i ne trude da brane cijenu, TOP10 prodaje,a nitko ne kupuje.

Pošto brišete moje postove, a puštate od ovog presmiješnog lika, predlažem slijedeće radnje:

Zadnje stanje Top 10 je prikazano ispod.
RB Dioničar Broj %
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37%
2. HZMO 37.493 16,84%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.314 6,43%
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.619 2,07%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.372 1,51%
6. PBZ D.D. 1.245 0,56%
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.131 0,51%
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 985 0,44%
9. PBZ D.D. 942 0,42%
10. GRIZELJ MIRO 908 0,41%

Ukoliko sljedeći tjedan uopće ne bude transakcija unutar Top 10 te ako se uskoro ne potvrdi opcija za radnike, predlažem da se gore spomenutom zbog konstanih laži i širenja dezinformacija trajno zabrani pisanje na ovoj temi.

Također, izdvajam dio članka 466 iz zakona o tržištu kapitala:
(1) Manipulacija tržištem znači:
3. širenje informacija putem medija, uključujući i internet, ili bilo kojim drugim načinom koji daje ili bi mogao davati lažne ili obmanjujuće signale u pogledu financijskih instrumenata, uključujući širenje glasina i lažnih ili obmanjujućih vijesti, gdje je osoba koja je proširila informaciju znala ili trebala znati da je informacija lažna ili obmanjujuća.

Ako gore navedeni opet nastavi po svome, definitivno ide prijava Hanfi jer se već skupilo dovoljno dokaznog materijala.
[bye]

Ako gore navedeni opet nastavi po svome, definitivno ide prijava Hanfi jer se već skupilo dovoljno dokaznog materijala.
[bye]

Deca draga,

Pa dokle će se mala deca plašiti Hanfom?
Članak 3. mislim da se odnosi većinom na dnevne, tjedne i mjesečne novine,
tako i na televiziju i radio, forumi otpadaju.
Vlasnik foruma snosi sve posljedice.

Poruka, Splitu, raspali sinek dalje ! [thumbsup]
Ti dižeš ovaj forum na višu razinu.

P.S. Jezuš, di je nestala kupnja ona od prije par dana?

"GUSKE U MAGLI, I KOKOŠ U TANJURU, BABU PO TURU"

MatLalic2, 16.08.2010. u 10:13
P.S. Jezuš, di je nestala kupnja ona od prije par dana?

Evo je, lupeta po asku, baš je bedasta [lol]

Da li ovaj jako mali broj dionica na kupnji znači da je insajderima već poznat način dokapitalizacije ili jednostavno su ljudi još na godišnjem?

Hvala kupcu , ja pobjegao nakon priče sa par radnika luke , u par riječi , oni dobijaju za siću na rate sa lockupom , ostalo Kinezi , BiH i naša vlada , znači bez nas. Dugoročno dobra kupnja , ali na kraće zarobljena lova uz mogući blagi pad. Šteta jer mogli su s ovim oživit ZSE , da je model onaj stari. Ja sam pod utjecajem ove radničke ćakule prodao , možda i nije istina , ali neću riskirat niti 5%-tni pad.

znači, prodao si 14 kom. !
bio je to jako ”veliki” rizik i ”ogroman novac” !

Kada ga zarađuješ , a ne mlataraš na burzi sa tuđim novcem i dionicama , kao neki ovdje , onda je to velik novac. To mi je 10% portfelja i ne igram se niti sa tih cca 3000€ , ima na ZSE i više obećavajućih priča.


Kada ga zarađuješ , a ne mlataraš na burzi sa tuđim novcem i dionicama , kao neki ovdje , onda je to velik novac. To mi je 10% portfelja i ne igram se niti sa tih cca 3000€ , ima na ZSE i više obećavajućih priča.

ne bi htio ulaziti u priče ko kolko ima jer većina likova ovdje ne zna kako izgleda novčanica od 1000 kn al dobro…više obećavajućih priča na ZSE? hahaha… kompa, jedina priča koja može neš napravit i koja je potkrepljena činjenicama je LKPC ovo ostalo drži vodu ko i splitovi grafovi [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close