LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



06.08.2010. | 22:05

završena prva faza izgradnje lučkog dijela za prihvat kontejnera na 38 tisuća kvadrata

Ploče: premijerka otvara terminal vrijedan 33,6 milijuna eura

Vaš link

Otvaranje prve faze kontejnerskog terminala je 18. kolovoza i očekuje se dolazak premijerke Jadranke Kosor.

napokon, sada će valjda i doći konkretna vijest o dokapitalizaciji


prva sjednica vlade nakon GO-a je 19.08.2010!
[/quote]

A Jaca otvara kont. terminal 18.08.2010.




06.08.2010. | 22:05

završena prva faza izgradnje lučkog dijela za prihvat kontejnera na 38 tisuća kvadrata

Ploče: premijerka otvara terminal vrijedan 33,6 milijuna eura

Vaš link

Otvaranje prve faze kontejnerskog terminala je 18. kolovoza i očekuje se dolazak premijerke Jadranke Kosor.

napokon, sada će valjda i doći konkretna vijest o dokapitalizaciji


prva sjednica vlade nakon GO-a je 19.08.2010!
[/quote]

A Jaca otvara kont. terminal 18.08.2010.
[/quote]

To nam je poznato neo ti nama kazi sta kazutvoje kolege radnici o dokapu.Sta se prica a javnosti nije poznato.Jer di ima dima ima i vatre!

Ovaj put nema odbijanja od 1567kn već jednostavno propad….
Vidimo se na 1000-1100kn.

26.11.2010 - Dan D

@split
Dajte barem argumentirajte taj vas target, jer na ovaj nacin zaista potvrdjujete da ste obican druker. NHF ali tako je…dakle ako je to target, na cemu to temeljite? Sve 5 i svako ima pravo na misljenje, ali nemojte ovako kao malo dijete…:)

Mean people suck and nice people swallow!



@split

Dajte barem argumentirajte taj vas target, jer na ovaj nacin zaista potvrdjujete da ste obican druker. NHF ali tako je…dakle ako je to target, na cemu to temeljite? Sve 5 i svako ima pravo na misljenje, ali nemojte ovako kao malo dijete…:)

ja mislim da u splitovom targetu fali jedna 0. slučajno ju je zaboravio nemojte ga odmah prozivati [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Ovaj put nema odbijanja od 1567kn već jednostavno propad….
Vidimo se na 1000-1100kn.

Mislim da malo pretjerujes.Nije mi jasno sta si se uvatio LKPC ? A ko nista di ti je lokal patriotizam [lol]

Luka Ploče: Novi kontejnerski terminal otvara se 18. kolovoza

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-ploce-novi-kontejnerski-terminal-otvara-se-18.-kolovoza,88333.html


Luka Ploče: Novi kontejnerski terminal otvara se 18. kolovoza

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-ploce-novi-kontejnerski-terminal-otvara-se-18.-kolovoza,88333.html

Sjetimo se kako su me neki prozivali kada sam rekao da je jeftinije do Ploča, nego put do luke Rijeke, a evo im sada potvrda:

" U Lučkoj upravi Ploče napominju da će plovidba do novog terminala biti znatno kraća u odnosu na luke sjevernog Jadrana, a posebno na one na sjeveru i sjeverozapadu Europe što je bitno s obzirom na visoke cijene najma kontejnerskih brodova. "

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Napisao je prije desetak dana da po tehničkoj preko 1 660 NEĆE.
A danas 1669. [tongue].
Jesam li vas ikada razočarao? [rolleyes]

Dodirnulo 1660kn, par kunica gore radi uvjerljivosti i naravno gdje smo danas???
Kako sam i rekao ide se dolje. 1600kn! A tek 1. dana pada.
I da, kolega PLAVI vi ste jedno veliko razočarenje! Jer ne znate znanje!
A lijepo sam rekao isrkcavajte se do 1660kn.
9 dana vam je trebalo da narastete do 1660kn, a to ćete izgubiti sve u 2 dana.
Meni je to zabrinjavajuće.A vama?
Koliko vidim danas 130.000 kn prometa…Promet raste ovdje samo na padu!
A ne na rastu i to kaže koliko je rast nezdrav.
Pa kad je tako super zašto netko istovara toliko (130k) sa popustom????
Zašto? Jer se ide dolje i ovaj put 1570kn neće držati vodu i bit će proboj kao kroz maslo.
Pričekati 1400kn za prvi manji odbijanac.

26.11.2010 - Dan D

Eto pogledao danas i vidio da imam 15 kom više… [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Veliki se baš i ne trude da brane cijenu, TOP10 prodaje,a nitko ne kupuje.
Hm, zabrinjavajuće… samo s vremenom više će ih prijeći na stranu prodaje, tako to bude na kraju.

26.11.2010 - Dan D



Luka Ploče: Novi kontejnerski terminal otvara se 18. kolovoza

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-ploce-novi-kontejnerski-terminal-otvara-se-18.-kolovoza,88333.html

Sjetimo se kako su me neki prozivali kada sam rekao da je jeftinije do Ploča, nego put do luke Rijeke, a evo im sada potvrda:

" U Lučkoj upravi Ploče napominju da će plovidba do novog terminala biti znatno kraća u odnosu na luke sjevernog Jadrana, a posebno na one na sjeveru i sjeverozapadu Europe što je bitno s obzirom na visoke cijene najma kontejnerskih brodova. "

lp

[/quote]

Logican smjer,smanjivanje tj.rezanje troskova radi ostvarenja veceg profita……

New Report

Close