LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega PLAVI, ja imam pravo iznijeti svoje mišljenje, baš kao i kolega Delux na Tehnici i dok je cijena bila 950kn. A vama ako se to ne sviđa nemojte čitati i problem riješen!
Uostalom ja ne čitam Vaše postove, samo one u kojima replicirate.
Poznajem nekoliko radnika dolje i varate se kako nemaju dionice, itekako imaju.
Sami ste nedavno svjedočili koliko je BID lagan i tanak i kako je teren sklizak.
Uostalom bez potpore velikih ova dionica ode u ponor, samo je pitanje tko će posljednji prodati.

26.11.2010 - Dan D


Kolega PLAVI, ja imam pravo iznijeti svoje mišljenje,

Nemate pravo lagati i svjesno dovoditi čitatelje foruma u zabludu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Uf, teška noć prijatelji [lol], ali idemo dalje u revijalnom tonu….sitnih 15 kom na 1625,01…Morski pozdrav od moje prijateljice 3 točene [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

dajte ljudi prodajte nekaj, imate priliku po 1600 izac , vi kojima ne valja

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Šta je sa prodajom, a da pa ovo je prava dionica a ne neki junk.


Šta je sa prodajom, a da pa ovo je prava dionica a ne neki junk.

Ja kupio komad jučer i danas po 1.625,00 jer si rekao prije 2 mjeseca da ide gore.
Pa sad čekam…

A u Pm, dokk ja cugam na plaji ovo cudo sve skuplje, opet mi ne bu prosao nalog…, a kaj bum po asku::))

Mean people suck and nice people swallow!

Vidjet ćete vi što je čudo do ovog petka! Kad krene pila naopako a bid na prvi neverin pobjegne.
Sell signal na dnevnom nivou, da ne napominjem da je dnevni momentum trći put pao ispod 0 što definitivno ne sluti na dobro.
Kolega barbastari pohvala na današnjoj uspješnoj prodaji!

26.11.2010 - Dan D

Evo i prognoze ELWAVE-a. No opet kako je tu vrsni poznavatelj Delux,a dobro se sjećamo kako je prošao na ULPL, može to i gore barem još sutra.
Svejedno savjetujem dioničarima pojačani oprez.

26.11.2010 - Dan D


06.08.2010. | 22:05

završena prva faza izgradnje lučkog dijela za prihvat kontejnera na 38 tisuća kvadrata

Ploče: premijerka otvara terminal vrijedan 33,6 milijuna eura

Vaš link

Otvaranje prve faze kontejnerskog terminala je 18. kolovoza i očekuje se dolazak premijerke Jadranke Kosor.

napokon, sada će valjda i doći konkretna vijest o dokapitalizaciji


prva sjednica vlade nakon GO-a je 19.08.2010!



Evo i prognoze ELWAVE-a. No opet kako je tu vrsni poznavatelj Delux,a dobro se sjećamo kako je prošao na ULPL, može to i gore barem još sutra.
Svejedno savjetujem dioničarima pojačani oprez.

Evo vidite ovoga tu bezveznjaka splita009jr, koji nas stalno nasmijava, kakav je to promašaj od investitora.
Napisao je prije desetak dana da po tehničkoj preko 1 660 NEĆE.
A danas 1669. [tongue].

Prije desetak dana sam vam najavio akciju " Čorava kokoška ".
O čemu se radi, da malo pojasnim.
Čorava kokoška je kokoška koja dugo nije.. jel… tako da se polako puni a dok se napuni do kritičnog stadija, dere sve pjetliče koji joj se nađu na putu. Još probajte zamiliti tu situaciju obzirom da je čorava.
Vjerojatno će nastradati i neki pilići koji joj se nađu na putu.

Akcija čorava kokoška počet će u razdoblju između 13. kolovoza i 10. rujna ove godine, ovisno o stanju libida kokoške. Ovisi i o vremenu vani, jer nije isto kada je lijepo i sunčano ili kada je naoblaka, ne daj bože kišurina. Libido ovisi o više stvari, zar ne?

Uglavnom, puni se polako..

Jesam li vas ikada razočarao? [rolleyes]

lp
[/quote]
Zaboravio si napisati da je splićo rekao da ćemo hard gore ili dole, ali da je on siguran da ćemo dole.
A ključnu stavku ili otpor je stavio na 1660.

Pa me interesira zakaj splićo piše kontra sebe. Bio je u pravu u kretanju up ili down (kako nebi pa negdje mora) ali na njegovu žalost i više nego očito je kako će lkpc opasno gore.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Uf, bas dobro mozda konacno uspijem, nakon 2 dana pokusavanja, nesto kupiti i na bidu…:). Danas opet 0, ah to je kada bi ja i bario i kupao se i cugao i kupovao dionice, nejde to tako. Moram nesto izbaciti-to je bar lako sada kada splico kaze da ide na 1600- fino u jutro stavim nalog na toliko i ostatak dana cugam i ostalo…. Thx kolega splico:)

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close