LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako mogu primjetiti, pa kolega Plavi je stalno na bidu i kupuje, stoga mi uopće nije jasno, zar splićino drukanje nije voda na njegov mlin?

Da istina.
ALi ako nešto ne mogu podnjeti, to je čisti idiotizam.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ako mogu primjetiti, pa kolega Plavi je stalno na bidu i kupuje, stoga mi uopće nije jasno, zar splićino drukanje nije voda na njegov mlin?

Ma jok, u krivu si
Ljudi su spoznali da treba raditi kontra splitovih savjeta, pa kad on piše da treba prodati, ljudi kupuju…
A ni plavom ni meni ne odgovara da nam cijena raste

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Break slijedi jako jako skoro, Fibo vremenski interval savršen.
Prikaz prometa i lažno i neuspješno dizanje na malom prometu pokazuju koliko je lažan i nezdrav ovaj rast. Slijedi potop svih potopa! Tko misli suprotno nek slobodno kupuje!
TA zove pad, a to kažu i divergencije, RSI ispod 50 i pred probojem!
2007.g. je ako se prisjetimo ukrcaj išao od 400-1200kn,a iskrcaj od 2000-6600kn, al ovaj put ukrcaj je na 600-1000kn na ogromnom prometu,al daljni rast je na mizernom volumenu, ovaj put nema naivaca kao 2007. MFI pokazuje iskrcaj od 1800kn, RSI probio 50 dolje, momentum probio 0 i pao ispod, negativne divergnecije,…. nije nimalo dobro….

26.11.2010 - Dan D

Kolega PLAVI očito ste slabo upućeni u volumene jer da ih gledate bježali bi iz LKPC.
Nadalje volumeni se gledaju kroz broj dionica, a ne kroz cijenu, jer nije volumen 100k na 660kn i na 6600kn ista količina. U prvom slučaju cca 160kom,a u drugom samo 16kom.

26.11.2010 - Dan D


Pa ako je netko davno kupovao po 400kn zašto ne bi unovčio u ovim vremenima uz zaradu 350%???
Jest da je mogao dobiti 1500%, al ni 350% nije loše morate priznati!

Zašto bi prodao uz takvu zaradu, kao što kažete, kad može zaraditi više?
Nije vrijeme za prodaju nečega što ima dobru perspektivu i dalje dobro posluje, nema konkurenta, a rezultati će biti i bolji, pogotovo se to ne prodaje u ovakvim vremenima kao što su danas. Jedino što ovdje možete raditi je čekati da cijena još padne i kupiti.

No ako dođe do dokapitalizacije i cijena bude povoljna tad ću razmišljati o prodaji, ali ne zbog špekulacija oko dokapitalizacije, nego ako p/e omjer bude nepovoljan i povrat na investiciju predugačak u odnosu na neke druge investicije.
Osobno sam bio u dilemi oko kupovine zadnjih tjedan- dva no nisam ništa dokupio. Zato bi mi odgovarala vaša prognoza o padu, no jako sam skeptičan u to što tvrdite. Da vam iskreno kažem nemam blage veze kud će cijena do jeseni. Da znam da će rasti naravno da bih kupio 🙂

http://teletekst.hrt.hr/?str=123-01

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


http://teletekst.hrt.hr/?str=123-01

lp


[thumbsup]

Pa dobro gdje je ta čuvena kupnja kad je jako kvalitetno?
47kom na kupnji vas sve brani od potopa????
Presmiješno!

26.11.2010 - Dan D


Pa dobro gdje je ta čuvena kupnja kad je jako kvalitetno?
47kom na kupnji vas sve brani od potopa????
Presmiješno!

evo ja ocu kupit 100 komada po 1500 i dajem nalog na kupnju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Pa dobro gdje je ta čuvena kupnja kad je jako kvalitetno?
47kom na kupnji vas sve brani od potopa????
Presmiješno!

evo ja ocu kupit 100 komada po 1500 i dajem nalog na kupnju
[/quote]
ulog se povecava…sad je 200 komada…

ima ko za prodat?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

evo vijesti i na sluzbenim stranicama.

Prethodna 1 / 1Slijedeća 26 07 2010
Predsjednik Josipović primio izaslanstvo kineske KP

Predsjednik Republike Hrvatske Ivo Josipović primio je visoko izaslanstvo Centralnog komiteta Komunističke partije Narodne Republike Kine koji su u posjeti Hrvatskoj.
Tijekom susreta razgovaralo se o ukupnom unapređenju odnosa između Hrvatske i Kine koji se dinamiziraju na obostrano zadovoljstvo, a posebna pozornost bila posvećena mogućnostima kineskih ulaganja u velike infrastrukturne projekte u Hrvatskoj poput luka Rijeka i Ploče, zagrebački aerodrom, i nizinska željeznica Rijeka-Zagreb-Budimpešta.

http://www.predsjednik.hr/26072010

Onda , hoće li sutra model , danas je 3 mjeseca isteklo ?

New Report

Close