LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



I da nema dokapitalizacije, već samo posla, ova dionica ima osiguran prosperitet. U 2008.godini ova je bila jedna od rijetki koja je imala prinos na kapital iznad 15%, a koliko ja imam saznanja za Luku Ploče
kriza je prošla i očekuju se rezultati na razini 2008. godine.

Ja ne brinem za prosperitet ove firme već se bojim da se dokap napravi na način JDBA…Tj. da mi mali malo ili nikako ne sudjelujemo a cjena ode na 500 kuna nakon novih dionica na tržištu…Kod JDBA prije dokapa cjena je bila 20.000 a sada 2800 a imali smo pravo na samo jednu a drugi koliko žele..
[/quote]

Dajte kolega, uz dužno poštovanje, ne drobite gluposti.
Koliko je bilo malih dioničara u Jadranskoj banci, a koliko u Luci Ploče?
Mislite da će se zakinuti 35 % svih dioničara u Luci Ploče?

Uostalom, koliko je meni poznatio mali dioničari su tužili banku i dobili sud, te im je ponuđena dokapitalizacija.

Treće, imate prije 3 godine propalu dokapitalizaciju Luke Ploče, pa pogledajte po kojim je uvjetima trebala ići. I tada kao i danas, predsjednik Uprave je isti.
lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Treće, imate prije 3 godine propalu dokapitalizaciju Luke Ploče, pa pogledajte po kojim je uvjetima trebala ići. I tada kao i danas, predsjednik Uprave je isti.
lp


Dodao bih još…od trojice glavnih aktera za propast tadašnje dokapitalizacije, jedan se povukao, drugi je u zatvoru a trečem su ispali zubi pa više ne može gristi.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Da li Vlada BH participira u dokapu?

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


Treće, imate prije 3 godine propalu dokapitalizaciju Luke Ploče, pa pogledajte po kojim je uvjetima trebala ići. I tada kao i danas, predsjednik Uprave je isti.
lp


Dodao bih još…od trojice glavnih aktera za propast tadašnje dokapitalizacije, jedan se povukao, drugi je u zatvoru a trečem su ispali zubi pa više ne može gristi.
[/quote]
Izvrsno te to primjetili kolega! Čista 100-ica od mene!

26.11.2010 - Dan D


I da nema dokapitalizacije, već samo posla, ova dionica ima osiguran prosperitet. U 2008.godini ova je bila jedna od rijetki koja je imala prinos na kapital iznad 15%, a koliko ja imam saznanja za Luku Ploče
kriza je prošla i očekuju se rezultati na razini 2008. godine.

U samo 1 dan štrajka su prokockali cijelu dobit. Bit će Luke Ploče po 675kn, zapamtite taj target.

26.11.2010 - Dan D

Konačno, evo nam splita na temi, treba malo drukati, makar i bez stila…

Ovdje ne vrijedio ona stara poslovica, budalu ne treba tražiti, sama se javi..

Dragi kolege, ponekad se zaista treba malo potruditi i potražiti pa vidjeti šta ima u bližoj okolini.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




I da nema dokapitalizacije, već samo posla, ova dionica ima osiguran prosperitet. U 2008.godini ova je bila jedna od rijetki koja je imala prinos na kapital iznad 15%, a koliko ja imam saznanja za Luku Ploče
kriza je prošla i očekuju se rezultati na razini 2008. godine.

Ja ne brinem za prosperitet ove firme već se bojim da se dokap napravi na način JDBA…Tj. da mi mali malo ili nikako ne sudjelujemo a cjena ode na 500 kuna nakon novih dionica na tržištu…Kod JDBA prije dokapa cjena je bila 20.000 a sada 2800 a imali smo pravo na samo jednu a drugi koliko žele..
[/quote]

Dajte kolega, uz dužno poštovanje, ne drobite gluposti.
Koliko je bilo malih dioničara u Jadranskoj banci, a koliko u Luci Ploče?
Mislite da će se zakinuti 35 % svih dioničara u Luci Ploče?

Uostalom, koliko je meni poznatio mali dioničari su tužili banku i dobili sud, te im je ponuđena dokapitalizacija.

Treće, imate prije 3 godine propalu dokapitalizaciju Luke Ploče, pa pogledajte po kojim je uvjetima trebala ići. I tada kao i danas, predsjednik Uprave je isti.
lp
[/quote]
Sve ok..Ja imam dionice i ne mislim prodavati…Ako je tako kako ti kažeš zašto nema kupnje, zašto se izlazi i na 1600…





I da nema dokapitalizacije, već samo posla, ova dionica ima osiguran prosperitet. U 2008.godini ova je bila jedna od rijetki koja je imala prinos na kapital iznad 15%, a koliko ja imam saznanja za Luku Ploče
kriza je prošla i očekuju se rezultati na razini 2008. godine.

Ja ne brinem za prosperitet ove firme već se bojim da se dokap napravi na način JDBA…Tj. da mi mali malo ili nikako ne sudjelujemo a cjena ode na 500 kuna nakon novih dionica na tržištu…Kod JDBA prije dokapa cjena je bila 20.000 a sada 2800 a imali smo pravo na samo jednu a drugi koliko žele..
[/quote]

Dajte kolega, uz dužno poštovanje, ne drobite gluposti.
Koliko je bilo malih dioničara u Jadranskoj banci, a koliko u Luci Ploče?
Mislite da će se zakinuti 35 % svih dioničara u Luci Ploče?

Uostalom, koliko je meni poznatio mali dioničari su tužili banku i dobili sud, te im je ponuđena dokapitalizacija.

Treće, imate prije 3 godine propalu dokapitalizaciju Luke Ploče, pa pogledajte po kojim je uvjetima trebala ići. I tada kao i danas, predsjednik Uprave je isti.
lp
[/quote]
Sve ok..Ja imam dionice i ne mislim prodavati…Ako je tako kako ti kažeš zašto nema kupnje, zašto se izlazi i na 1600…
[/quote]

I ja bi da padne, ali nije pala kao ostale dionice u ovom sunovratu Crobexa zadnjih tjedana, zar to nije više nego očito?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovih 50 komada strši na bidu, samo do kad…jel to opet netko ”misli” da nešto zna [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Ovih 50 komada strši na bidu, samo do kad…jel to opet netko ”misli” da nešto zna [wink]

Vidjet ćemo kolega zavisi od raspoloženja [wink]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Vidosevic-Tecaj-je-neodrziv/?utm_source=news19072010-n&utm_medium=email&utm_campaign=daily_newsletter&utm_content=najcitaniji

" Vidošević ima i viziju Hrvatske kao konkurenta Rotterdamu i sjevernoatlantskim lukama, uz preduvjet poboljšanja željezničke mreže, povezicvanja luka i gradnju nove zračne luke između Zagreba i Bosiljeva. Navedeno bi po Vidoševiću ne bi trebalo graditi kreditima, već uz pomoć međunarodnog kapitala. "

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovo je već senzacija:

http://www.luka-ploce.hr/hr/statistika08.php

Povećanje prometa od 71 % u lipnju!!!

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close