LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo ja sam danas kupio 36 komada i još sam ba bidu sa par naloga, naravno prvi, biti će ovo jako lijepa priča.


Evo ja sam danas kupio 36 komada i još sam ba bidu sa par naloga, naravno prvi, biti će ovo jako lijepa priča.

bit će lijepa priča nama koji čekamo oko 1600 kn ako ovaj koji prodaje 100 komada na 1705 kn ošine po bidu [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

ja je čekam na 1500-1600…preko toga ne..

Svi vi koji se igrate prognozera hvatat će te je po 2000 i pitati ima li još!


ja je čekam na 1500-1600…preko toga ne..

Do sredine srpnja ces lupat glavom u zid.
Zasto?
Procitat ces.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !



ja je čekam na 1500-1600…preko toga ne..

Do sredine srpnja ces lupat glavom u zid.
Zasto?
Procitat ces.
[/quote]

To je točno. Zato što će do sredine srpnja već biti u debelom minusu ako uđe na 1500-1600 [lol]

Dečki ne se sekirati dobiti će te šećer, vrijeme će pokazati tko je bio u pravu do tada se vidjamo.

Ja se pitam čemu služi moderiranje kada se ovakvi postovi odmoderiraju?????????????????????????????

P.E.

Do sredine srpnja ces lupat glavom u zid.
Zasto?
Procitat ces.

Wanderlei
To je točno. Zato što će do sredine srpnja već biti u debelom minusu ako uđe na 1500-1600


Ja se pitam čemu služi moderiranje kada se ovakvi postovi odmoderiraju?????????????????????????????

P.E.

Do sredine srpnja ces lupat glavom u zid.
Zasto?
Procitat ces.

Wanderlei
To je točno. Zato što će do sredine srpnja već biti u debelom minusu ako uđe na 1500-1600

Barba,

kolko si u minusu od jučer ili to ti šortaš [lol] [rolleyes] [bye]

Bome kupnja već dugo nije izgledala ovako loše a ako croby opiči do 1.600 biti će i pločare ispod cijene

Ovo me podsjeca na S.Koreu koja ce prenositi snimke utakmica svoje reprezentacije sa svjetskog prvenstva ali samo onih u kojima je doticna pobjedila!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

Jel tko vidio Barbosu , nema ga skoro dva tjedna .
Očito mu trend ne odgovara pa da sipa samo hvalospjeve oko LKPC , a meni je govorio da se javljam samo kad je UP trend.

New Report

Close