LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo ja cu bit pomocni majstor za 20eura na dan

ne može, ispod 50 ne plačam [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

kaj je dečki? zajebavate se?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


To bi trrebao pitati kolegu Barbosu , mislim da je on u istim problemima :-))))

Nile li baš prekrasno uživati ovoliku pažnju jednoga kolege [smiley]

Kada se već brineš o meni i mojim problemima, LKPC mi je najslađi i najmanji problem, trenutno me više muče stvari kao, izolacije, tip stolarije, grijanje, pločice….

[/quote]

Ma ja sam samo htio vidjet jesi stigao kupiti onih 200 komada što si najavljivao .
Sam si rekao da se raspituješ o marginu da nadokupiš 200 komada. Sad sam skužio , margin si dobio al si kupio krive pločice , keramičke , a ne ove o kojima mi pričamo .
[lol]

Te ti sigurno ne budu dokapitalizirane [lol]

kad cemo imat neku dobru vijest za LKPC da malo uživamo u rastu možda u ponedeljak bude nešto novo


kad cemo imat neku dobru vijest za LKPC da malo uživamo u rastu možda u ponedeljak bude nešto novo

Bez brige, povući će ju LKRI samo se tempira vrijeme, izgleda mi čim se stabiliziraju zapadne burze.
LKRI već ima što za objaviti samo se čeka povoljan trenutak [wink]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



To bi trrebao pitati kolegu Barbosu , mislim da je on u istim problemima :-))))

Nile li baš prekrasno uživati ovoliku pažnju jednoga kolege [smiley]

Kada se već brineš o meni i mojim problemima, LKPC mi je najslađi i najmanji problem, trenutno me više muče stvari kao, izolacije, tip stolarije, grijanje, pločice….

[/quote]

Ma ja sam samo htio vidjet jesi stigao kupiti onih 200 komada što si najavljivao .
Sam si rekao da se raspituješ o marginu da nadokupiš 200 komada. Sad sam skužio , margin si dobio al si kupio krive pločice , keramičke , a ne ove o kojima mi pričamo .
[lol]

Te ti sigurno ne budu dokapitalizirane [lol]
[/quote]

kairos, tada sam rekao da se samo raspitujem o marginu i dan kasnije, da sam ugovorio nešto mnogo bolje!
Naime, margin je preskup i još te banka drži za j…., a sa ovim raspolažem po potrebi i kamata mi se računa samo za dane kada koristim kredit [wink]

Inaće, što se mojih pločica tiće, i ovih postoječih i ovih koje će se tek ugraditi, one dokapitaliziraju moj račun svaki mjesec po 11 eura po m2, toliko o dokapitalizaciji pločica [rolleyes]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

7.PBZ D.D.+170
8.ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.+150
9.JAZIDŽIJA MARKO-30
znaci dokupljuje se

Evo sam stavio 1800 kom na kupnji……….malo da vas potaknem na kupnju pa da vam plavi može iskrcat ovih svojih 10-ak kom što ima………..
Inače ovo je cjena na kojoj bih pristao kupiti lkpc………

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Stvarno po 7kn,dugo čekam ovakve,to je pravo lice Hr kapitala nije čovik kriv kad mu to dopusti Zse i Hanfa,zato i imamo ovakvo sjajno trgovanje i promet,kao što rekoh u Ht sve špekulacije. Prije sa starom gledalicom od 10 uvida u kupnju mogli smo samo igrat na blef [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Najava brodova

Ime broda / vez Eta. Vrsta i količina tereta Agent / Špediter

Malinska 01.06. aluminijski trupci – 800 t Jadroagent
Atlantic Ocean 02.06. banane – 41 040 bxs Transadria
Sutla 04.06. petrolkoks – 2 100 t Jadroagent
Necdet K. 03/04. 06. glinica – 7 500 t Jadroagent
Navios Kypros / 1-2 04/05. 06. koks – 36 000 t Jadroagent
Carina 06.06. ugljen – 68 139 t Transagent
Navios Libra / 11 16.06. ugljen – 68 104 t Capris

[smiley]

Vaš link


Evo sam stavio 1800 kom na kupnji……….malo da vas potaknem na kupnju pa da vam plavi može iskrcat ovih svojih 10-ak kom što ima………..
Inače ovo je cjena na kojoj bih pristao kupiti lkpc………

lp

a ti si taj, alo HANFA čovjek vam se sam javio, sad vam bar nije teško uloviti manipulatora [lol]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

New Report

Close