LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Opa, opet dokup ovaj puta i drugi skrbnički je dokupio:

7. PBZ D.D. 1.445 0,65% + 200
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.131 0,51% + 100
9. JAZIDŽIJA MARKO 1.023 0,46% – 30

lp

SKDD pokazuje podatke t-3 onda ove transakcije nisu mogle u cijelosti proči preko burze jer je u petak 21.05 protrgovano 209 kom. sa zaključnom 1714,00
[/quote]

Preknjižavanje, ili nije sve proknjiženo od toga dana, možda od dan dva ranije, postoje neki uvjeti za to, trebao bih sutra provjeriti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Erste vjerojatno kupuje na burzi a ova dva PBZovca vječito nešto prešaltavaju van burze

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

situacija sugerira na W recesiju,a to je izuzetno opasno za nas,jer smo još ranjivi nego drugi,ne drukam na pad dionice jer mislim da je lkpc dosta sigurno dugoročno ulaganje,ali kratkoročno po meni sve ide prema dole…


situacija sugerira na W recesiju,a to je izuzetno opasno za nas,jer smo još ranjivi nego drugi,ne drukam na pad dionice jer mislim da je lkpc dosta sigurno dugoročno ulaganje,ali kratkoročno po meni sve ide prema dole…

meni situacija sugerira dokapitalizaciju i to izuzetno povoljnu za male dioničare, jer drukčije neće lovu prikupit, ne drukam na rast jer mislim da je lkpc dugoročno sigurno ulaganje, a kratkoročno po meni lkpc je NASA raketa spremna na lansiranje [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



situacija sugerira na W recesiju,a to je izuzetno opasno za nas,jer smo još ranjivi nego drugi,ne drukam na pad dionice jer mislim da je lkpc dosta sigurno dugoročno ulaganje,ali kratkoročno po meni sve ide prema dole…

meni situacija sugerira dokapitalizaciju i to izuzetno povoljnu za male dioničare, jer drukčije neće lovu prikupit, ne drukam na rast jer mislim da je lkpc dugoročno sigurno ulaganje, a kratkoročno po meni lkpc je NASA raketa spremna na lansiranje [thumbsup]
[/quote]

A meni situacija sugerira i dosta dobro poslovanje LKPC u ovoj godini i još puno bolje u idućim godinama nakon što u potpunosti profunkcionira novi terminal, nakon što se dokapitalizacijom prikupe sredstva za njegovo opremanje. [wink]

Netko malo počistio ask…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Netko malo počistio ask…

moglo bi bit još jedno cišcenje do 16h

Kao što sam neki dan komentirao , mislim da smo najgore prošli . Da li će par dana biti negativan trend stvarno nas ne bi trebalo zabrinjavati.

ja planiram uzeti još xx komada LKPC,što mislite ima šanse da ovih dana prođe još nešto po 1700 kn ili će trebat lupat po asku? [rolleyes]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


ja planiram uzeti još xx komada LKPC,što mislite ima šanse da ovih dana prođe još nešto po 1700 kn ili će trebat lupat po asku? [rolleyes]

To bi trrebao pitati kolegu Barbosu , mislim da je on u istim problemima :-))))

To bi trrebao pitati kolegu Barbosu , mislim da je on u istim problemima :-))))

Nile li baš prekrasno uživati ovoliku pažnju jednoga kolege [smiley]

Kada se već brineš o meni i mojim problemima, LKPC mi je najslađi i najmanji problem, trenutno me više muče stvari kao, izolacije, tip stolarije, grijanje, pločice….

Ps.
ako imaš zidarska, instalaterska ili tesarska znanja dam ti 50eura dnevnicu + gablec i imaš posao cijelo ljeto tako da na jesen možeš smanjiti prosijek ulaska u pounje [smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


To bi trrebao pitati kolegu Barbosu , mislim da je on u istim problemima :-))))

Nile li baš prekrasno uživati ovoliku pažnju jednoga kolege [smiley]

Kada se već brineš o meni i mojim problemima, LKPC mi je najslađi i najmanji problem, trenutno me više muče stvari kao, izolacije, tip stolarije, grijanje, pločice….

Ps.
ako imaš zidarska, instalaterska ili tesarska znanja dam ti 50eura dnevnicu + gablec i imaš posao cijelo ljeto tako da na jesen možeš smanjiti prosijek ulaska u pounje [smiley]
[/quote]
evo ja cu bit pomocni majstor za 20eura na dan

New Report

Close