LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Luka Ploče: Novi terminal od 30. svibnja

15.3.2010 10:14:00 | Izvor/autor: Slobodna Dalmacija/PressCut

Na novome kontejnerskom terminalu u luci Ploče u tijeku su završni radovi, koji uključuju uređenje skladišnih površina i pokrova obalne konstrukcije, kao i postavljanje rasvjetnih tijela. Prema riječima Tomislava Batura, ravnatelja Lučke uprave Ploče, u završnoj je fazi izgradnja najznačajnije građevine lučke infrastrukture u posljednjih 50 godina u hrvatskim lukama.

Vrijednost investicije, s pristupnom cestom i željezničkom infrastrukturom, iznosi 36 milijuna eura. Završetak projekta, što se očekuje 30.svibnja, stvorit će pretpostavke za daljnji razvoj kontejnerskog prometa preko luke Ploče i pozicionirat će luku kao najbolji izbor za sve korisnike koji gravitiraju Vc europskom koridoru.

Jedna od glavnih pretpostavki za tu poziciju jest završetak autoceste do luke i izgradnja cestovnog koridora kroz BiH, za što su europske banke susjednoj državi već osigurale milijardu eura kredita.Pomoćnik ravnatelja Lučke uprave Mladen Dugandžić istaknuo je da je kompletan inženjering kapitalnog projekta u Luci Ploče Lučka uprava provela vlastitim kapacitetima.

Ovo je stara vijest, ali 30.05. se približava.

Da, 30.05. je za par dana, pa mi nije jasno da sada rulja prodaje po 1650 kn, a hvalili su se dokupom na 2000 kn neki dan, pa na 1800 kn pa na kraju sve rasprodaju na dnu… bravo majstori [lol]
[/quote]
ja sa kupovao po 1800 i po 1950

znaš kako to ide, ”majstori” teraju dolje dok nekima ne pukne film i prodaju u nadi povoljnijeg povratka pa pokupe što se da pokupiti i onda još malo dolje ili cimaju gore – dolje pa opet gore i u krug, šišanje pa rast i kada svi vide raste pa navale, uskoro dolje pa bojažljivi prodaju i tako stalno gube ili samo povremeno nešto zarade (čast izuzecima).




Zavladala je letargija , izgleda kao da Luka Ploče propada. Barbosa , imaš li koju pametnu vezano za trenutnu situaciju . Malo me to sve brine , nema nikoga sa pozitivnim komentarima

naravno kad su svi na bidu, sad se prosipa negativa jer se kupuje, kad budu hvalospjevi na 2000 kn onda treba prodati
[/quote]
kolega nema prodaje zareko sam se dok ne vidim šta ce bit sa dokapom ako popušimo mi mali onda definitivno odlazim sa burze
[/quote]
a što ako od dokapa nebude ništa ,kao i nekoliko puta do sada ,što ćeš prodavat dionicu po 600-700 kn .

prati valove,a što se tiče prodaje to si trebao napravit onaj dan kada su počeli pisati po tisku da je odobrena kvazi dokapitalizacija-imao si cjenu preko 2000 kn -nadam se da nisi na tim razinama kupovao. ako trebaš upute pitaj kolegu plavog i barbastari.


dno je izgleda 1700kn

dno je na 600-700 kn , možda na 800 maksimalno..

Počelo se prijetiti sa dnom, izgleda da neki žele kupiti.



dno je izgleda 1700kn

dno je na 600-700 kn , možda na 800 maksimalno..
[/quote]
ma dno je koliko veliki žele


Počelo se prijetiti sa dnom, izgleda da neki žele kupiti.

nema tu nikakvih prijetnja dnom,već realna budućnost ako do dokapa ne dođe, a i glavni zagovornici i najglasniji glasnogovornici su napisali da su napustili ovaj brod na cijeni oko 2000 kn

ako baš želiš moje mišljenje od prije mjesec dana konkretno 30.04.2010 i 07.05.2010 odi na temu Best buy- pa provjeri



dno je izgleda 1700kn

dno je na 600-700 kn , možda na 800 maksimalno..
[/quote]

Koje lupetanje…
ajde majstore stavi TA graf pa da vidimo ili ti to onako, "slobodnim stilom" iz šalice kave? [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

uostalom, LKPC ide u privatizaciju, bio dokap dobar za male dioničare ili ne, a to znači da će dionica LKPC vrijediti puno više od sadašnje cijene

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Gdje je sada kolega PLAVI koji priča očito "lovačke priče".
30 dana rasta izbrisano samo sa 3 dana pada. Ide ovo jako jako nisko, jer dokapa neće biti i opet
će mali "izgubiti gaće". Pitajte PLAVOG koliko ima komada, uredno Vam utopio pola svojih dionica i ima za gurati dolje i dalje.

26.11.2010 - Dan D


dno je izgleda 1700kn

Možda ako makneš tu prvu jedinicu si pogodio – 700kn (povratak na Book 1).

26.11.2010 - Dan D




dno je izgleda 1700kn

dno je na 600-700 kn , možda na 800 maksimalno..
[/quote]

Koje lupetanje…
ajde majstore stavi TA graf pa da vidimo ili ti to onako, "slobodnim stilom" iz šalice kave? [bye]
[/quote]
imati ćeš graf pored ove teme ubrzo,ne brini-strpljenja molim,moći ćeš taj graf svaki dan gledati da se uvjeriš u nastali događaj.

već sam čestitao svima na kvalitetnom iskcaju i dobroj zaradi .

New Report

Close