LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U ovoj trenutnoj dezintegraciji financijskog sistema, mogućem raspadu EU i urušavanju dioničkog tržišta, teško ja zamisliti da bi država riskirala propast dokapitalizacije i dala malim dioničarima priliku da to upropaste jer je izvjesno da mali dioničari u ovakvoj situaciji nesigurnosti ne bi sudjelovali u dokapu. Kao što vidite cijena LRH ne pada dok LKPC tone. Ja mislim da je to zato što se već zna da je postignuta nagodba za LRH i da je dokap LKPC rezerviran samo za institucionalne investitore.

[lol] [lol] [lol]

i jesi li ti de bil na moru, pogotovo oko oko LKPC da tako misliš ili je to kod tebe normalno?

Ja sam prošli tjedan bio u Metkoviću i razgovarao se sa nekim insajderima koji su uvjereni da će se dokapitalizacija provesti sasvim suprotno od ovoga što ti misliš [bye]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Jedna je činjenica: tuku njihovi, ali tuče i plavi [thumbsup]



U ovoj trenutnoj dezintegraciji financijskog sistema, mogućem raspadu EU i urušavanju dioničkog tržišta, teško ja zamisliti da bi država riskirala propast dokapitalizacije i dala malim dioničarima priliku da to upropaste jer je izvjesno da mali dioničari u ovakvoj situaciji nesigurnosti ne bi sudjelovali u dokapu. Kao što vidite cijena LRH ne pada dok LKPC tone. Ja mislim da je to zato što se već zna da je postignuta nagodba za LRH i da je dokap LKPC rezerviran samo za institucionalne investitore.

[lol] [lol] [lol]

i jesi li ti bil na moru, pogotovo oko oko LKPC da tako misliš ili je to kod tebe normalno?

Ja sam prošli tjedan bio u Metkoviću i razgovarao se sa nekim insajderima koji su uvjereni da će se dokapitalizacija provesti sasvim suprotno od ovoga što ti misliš [bye]
[/quote]
mi cemo svi poludit do same objave dokapa ode CROBEX ispod 2000 bodova

U turbulentnom smo vremenu što se tiće LKPC, skoro kao i vremenska pognoza.
Što te ne ubije , to te ojača.

Da, zgodna usporedba, gledam jučer blumberg i veli lik: oluja je počela onim padom od 1000 bodova neki dan, onda smo par dana bili u oku oluje, malo mirno, maheri se iskrcavali i sad dalje u oluju…
Nekaj poznato? [shocked] [thumbsup] [cool]

evo ponovo tuče automatski, prestao je tuči na 1750,00 i evo ga sad ga opet u igri [rolleyes]

kako to da njega ne dere Wanderleijeva dezintegraciji financijskog sistema [shocked] [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.




U ovoj trenutnoj dezintegraciji financijskog sistema, mogućem raspadu EU i urušavanju dioničkog tržišta, teško ja zamisliti da bi država riskirala propast dokapitalizacije i dala malim dioničarima priliku da to upropaste jer je izvjesno da mali dioničari u ovakvoj situaciji nesigurnosti ne bi sudjelovali u dokapu. Kao što vidite cijena LRH ne pada dok LKPC tone. Ja mislim da je to zato što se već zna da je postignuta nagodba za LRH i da je dokap LKPC rezerviran samo za institucionalne investitore.

[lol] [lol] [lol]

i jesi li ti de bil na moru, pogotovo oko oko LKPC da tako misliš ili je to kod tebe normalno?

Ja sam prošli tjedan bio u Metkoviću i razgovarao se sa nekim insajderima koji su uvjereni da će se dokapitalizacija provesti sasvim suprotno od ovoga što ti misliš [bye]
[/quote]

Da, znam, Metković je poznat po jeguljama i insajderima. [lol]

Vidiš, tebi trebaju insajderi da ti kažu da su "uvjereni" a meni je dovoljno pogledati propuh na bidu da znam da dokapa neće biti za nikog drugog osim institucionalnih.
[/quote]
kolega ovo šta vi pišete je paušalno kad izađe na ZSE onda ce bit vjerodostojno

Bravo Wanderlei!!! Da bid-a nema zato što nema dokapitalizacije za male dioničare!!!!!!!! Da, bid uopće nema veze s raspadom svjetskih burzi!!!!! Malo bolje razmisli!!!

dno je izgleda 1700kn


dno je izgleda 1700kn

najavio je Rubini jos 20% indekse dolje, ako to bude tako, dokapitalizacija mora ici po nominali



dno je izgleda 1700kn

najavio je Rubini jos 20% indekse dolje, ako to bude tako, dokapitalizacija mora ici po nominali
[/quote]
Samo ti slušaj Rubinija i sl. pa moš mislit da će ti biti dobro u životu, Rubini i sl. strukture žive samo od toga da plaše ljude, nisu ništa bolji nego neki naši forumaški nickovi!
Razmisli, koje posljedice ima Rubini ako tržišta danas okrenu u +20% a koje posljedice imaš ti ako si danas prodao jer ti je Rubini napisao da će ići još 20% dolje.

Uloži u znanje i uzdaj se samo u sebe, to ti je jedini zakon!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




dno je izgleda 1700kn

najavio je Rubini jos 20% indekse dolje, ako to bude tako, dokapitalizacija mora ici po nominali
[/quote]
Samo ti slušaj Rubinija i sl. pa moš mislit da će ti biti dobro u životu, Rubini i sl. strukture žive samo od toga da plaše ljude, nisu ništa bolji nego neki naši forumaški nickovi!
Razmisli, koje posljedice ima Rubini ako tržišta danas okrenu u +20% a koje posljedice imaš ti ako si danas prodao jer ti je Rubini napisao da će ići još 20% dolje.

Uloži u znanje i uzdaj se samo u sebe, to ti je jedini zakon!
[/quote]
ne sekiraj se ti za mene,
EU zona je fino uzdrmana, cak je i Trichet ala nas Roha najavio isto, tako pamet u glavu jer sigurno je da ce ww GDP u 2H10 biti u silaznoj putanji

New Report

Close