LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cca 500 kom na prodaji do 2000 kn.

ma to nema veze ovaj pad je psihološke naravi i dobro je došao špekulantima samo da ovo crvenilo ne potraje u svijetu jer ako krdo krene prema dole ne znam gdje ce se zaustavit a tako i obrnuto tako da nebi bio problem popapat ovih 500komada

moram priznati kada čitam komentare na ovoj temi ,da je jako izražena zabluda u velikoj većini postova,ovo je čista realizacija profita -nastala informacijom u datom trenutku vezano za 2-3-4 dokapitalizaciju,koju očito neki ne prepoznaju, no da ne duljim ,želim svima dosta sreće i što bolju zaradu a što manji gubitak ,ako je to moguće.


Već drugi dan pratim ovu dionicu i stvarno je teško reći što da radim. Naime , kupio bih al ne bih htio da odmah popušim.
Vidim da cijena ide dolje pa još uvijek čekam . Stvarno je teško odrediti trenutak , makara kako moj stari kaže dionica, žena , i svega će bit samo nas neće.

Blago tebi , izgleda da si još mlad


Morat će mo se strpit još 3-4 dana da se ovaj istovari još neki tristotinjak komada čovijek je ulazio na vrijeme po 13xx tako da mu ova cijena odgovara što je razumljivo ali nama naravno neodgovara ali u svakom slučaju ljpa prilika za lagani dokup pa kak bude hehe.

Ja sam oduševljen time, sav sam van sebe, ne znam što bih od sreće.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja svoje ne diram jer ovaj pad nema veze s fundamentima i modelom dokapa, ovo je psihološki udar na cijeli svijet…Mogu izgubiti malo ali mogu dobiti puno….I molim one koji nemaju ovu dionicu da se mane provokacija jer nama nije lako isčekujući dokap…


Ja svoje ne diram jer ovaj pad nema veze s fundamentima i modelom dokapa, ovo je psihološki udar na cijeli svijet…Mogu izgubiti malo ali mogu dobiti puno….I molim one koji nemaju ovu dionicu da se mane provokacija jer nama nije lako isčekujući dokap…

kolega dijelim tvoje mišljenje


moram priznati kada čitam komentare na ovoj temi ,da je jako izražena zabluda u velikoj većini postova,ovo je čista realizacija profita -nastala informacijom u datom trenutku vezano za 2-3-4 dokapitalizaciju,koju očito neki ne prepoznaju, no da ne duljim ,želim svima dosta sreće i što bolju zaradu a što manji gubitak ,ako je to moguće.

hvala na lijepim željama… ja isto to tebi želim na ingri [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



moram priznati kada čitam komentare na ovoj temi ,da je jako izražena zabluda u velikoj većini postova,ovo je čista realizacija profita -nastala informacijom u datom trenutku vezano za 2-3-4 dokapitalizaciju,koju očito neki ne prepoznaju, no da ne duljim ,želim svima dosta sreće i što bolju zaradu a što manji gubitak ,ako je to moguće.

hvala na lijepim željama… ja isto to tebi želim na ingri [thumbsup]
[/quote]
[undecid]zašto na ingri- već sam bio naveo prije nekoliko tjedana da što se tiče tog građevinskog sektora treba biti strpljiv-20% niže na bid, a što se tiče same Igre-možda na 30 kn ne prije ako dođe to tog nivoa..

nisam se javljao par dana,čisto da vidim kako će odreagirati i malo sam se prevario.

moje nagađanje da će ići privatna emisija ipak mislim da se ostvaruju što se vidi na klizanju cijene,čak više na tome da nije uspjela puno probiti 2000 kn.

ustvari ,ne vidim drugi način osim privatne emisije,i to po cijeni sa tromjesečnim prosjekom.valjda će me vrijeme demantirati.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


nisam se javljao par dana,čisto da vidim kako će odreagirati i malo sam se prevario.

moje nagađanje da će ići privatna emisija ipak mislim da se ostvaruju što se vidi na klizanju cijene,čak više na tome da nije uspjela puno probiti 2000 kn.

ustvari ,ne vidim drugi način osim privatne emisije,i to po cijeni sa tromjesečnim prosjekom.valjda će me vrijeme demantirati.

Nema to veze, nitko još ništa ne zna. Cijena je jako pala jer je prethodno puno narasla a negativan sentiment je na tržištu i mnogi prodaju sa profitom dok u međuvremenu vide kako vani i kod nas tržište pada.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

U ovoj trenutnoj dezintegraciji financijskog sistema, mogućem raspadu EU i urušavanju dioničkog tržišta, teško ja zamisliti da bi država riskirala propast dokapitalizacije i dala malim dioničarima priliku da to upropaste jer je izvjesno da mali dioničari u ovakvoj situaciji nesigurnosti ne bi sudjelovali u dokapu. Kao što vidite cijena LRH ne pada dok LKPC tone. Ja mislim da je to zato što se već zna da je postignuta nagodba za LRH i da je dokap LKPC rezerviran samo za institucionalne investitore.


U ovoj trenutnoj dezintegraciji financijskog sistema, mogućem raspadu EU i urušavanju dioničkog tržišta, teško ja zamisliti da bi država riskirala propast dokapitalizacije i dala malim dioničarima priliku da to upropaste jer je izvjesno da mali dioničari u ovakvoj situaciji nesigurnosti ne bi sudjelovali u dokapu. Kao što vidite cijena LRH ne pada dok LKPC tone. Ja mislim da je to zato što se već zna da je postignuta nagodba za LRH i da je dokap LKPC rezerviran samo za institucionalne investitore.

bas obrnuto, postoji i drugi krug gdje institucionalni mogu upisat razliku
na taj nacin imamo sinergiju malih i velikih
drzava moze u prvome krugu rezervirat svoj udio OMF-vima
naravno da drzava ne zeli riskirat dokapitalizaciju jer LKPC oprema treba jos jucer, a samim izbacivanjem malih iz igre dovodi u pitanje izglasavanja odluke na skupstini

New Report

Close