LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa kolega Barbosa ja neću. Samo sam iznio svoje mišljenje koje se ne slaže sa tvojim. Ja ne vjerujem u to da država radi dokapitalizaciju da bi mali dioničari na tome zaradili a vi vjerujete. Investitori ne mogu procjeniti koje su informacije objektivne, kako ti kažeš, kad ovdje mogu pročitati samo da će se obogatiti. Da bi imali objektivnu sliku moraju čuti i različito mišljenje.
Da ste vi sigurni u svoju investiciju ne bi vam smetalo moje pisanje.
Očigledno je da niste


Ništa kolega Barbosa ja neću. Samo sam iznio svoje mišljenje koje se ne slaže sa tvojim. Ja ne vjerujem u to da država radi dokapitalizaciju da bi mali dioničari na tome zaradili a vi vjerujete. Investitori ne mogu procjeniti koje su informacije objektivne, kako ti kažeš, kad ovdje mogu pročitati samo da će se obogatiti. Da bi imali objektivnu sliku moraju čuti i različito mišljenje.
Da ste vi sigurni u svoju investiciju ne bi vam smetalo moje pisanje.
Očigledno je da niste

Pogrešno je misliti da se u ovom slučaju dokap radi kako bi se dioničari obogatili. Naime, poznato je zbog čega se radi, a to je ukartko da se prikupe sredstva, zadovolji uvjet sv banke, udio države padne na ispod 20%-a bogaćenje dioničara je samo nužna i logična posljedica takvog dokapa [wink]

Mean people suck and nice people swallow!


Ništa kolega Barbosa ja neću. Samo sam iznio svoje mišljenje koje se ne slaže sa tvojim. Ja ne vjerujem u to da država radi dokapitalizaciju da bi mali dioničari na tome zaradili a vi vjerujete. Investitori ne mogu procjeniti koje su informacije objektivne, kako ti kažeš, kad ovdje mogu pročitati samo da će se obogatiti. Da bi imali objektivnu sliku moraju čuti i različito mišljenje.
Da ste vi sigurni u svoju investiciju ne bi vam smetalo moje pisanje.
Očigledno je da niste

mali ce biti kolateralni dobitnici uz pretpostavku da se ide na zadrzavanje luke u HR rukama
OMF-ovi ne mogu po zakonu upisat puni iznos dokapitalizacije, a tu su mali poluga da popune gap, a ako sto ostane ide se u drugi krug.
Druga opcija s jakim strateskim partnerom(vjerojatno stranim) isto ne mora biti losa uz uvjet da se na skupstini predlozi da strateski mora objavit ponudu za preuzimanje i ostalim dionicarima,a u HR-u imamo zakon o preuzimanju i svi znamo koja je min cijena u tome slucaju.
Ponavljam, mali odlucuju sami o svojoj sudbini!

*Wanderlei,
opet sve pogrešno i to doslovce!
Ne radi država dokapitalizaciju nego upravo suprotno, ako će država postupiti prema ugovoru o jamstvu onda dokapitalizaciju rade svi ostali samo ne država.
Država je odobrila da se krene u proces dokapitalizacije zbog okolnosti u LKPC i preuzetih obveza a ne da bi bi mali dioničari na tome zaradili iako je normalno za očekivati nagradu za uložena sredstva u dokapu inače nitko nikada ne bi sudjelovao u takvim akcijama.

Nadalje, objektivna slika o nekoj vrijednosnici se svakako ne može steči na forumu, može se samo nekoga zbuniti.

I na kraju, što se tiće moje sigurnosti u investiciju u LKPC, ja sam bio uvjeren da je LKPC dobra investicija i 2007./08.kada sam izgubio i 19. 20. i 21. 05, 2009.(danas godišnjica [wink] ) kada sam ponovo kupio 80% dionica LKPC koje danas posjedujem [proud]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


*Wanderlei,
opet sve pogrešno i to doslovce!
Ne radi država dokapitalizaciju nego upravo suprotno, ako će država postupiti prema ugovoru o jamstvu onda dokapitalizaciju rade svi ostali samo ne država.
Država je odobrila da se krene u proces dokapitalizacije zbog okolnosti u LKPC i preuzetih obveza a ne da bi bi mali dioničari na tome zaradili iako je normalno za očekivati nagradu za uložena sredstva u dokapu inače nitko nikada ne bi sudjelovao u takvim akcijama.

Nadalje, objektivna slika o nekoj vrijednosnici se svakako ne može steči na forumu, može se samo nekoga zbuniti.

I na kraju, što se tiće moje sigurnosti u investiciju u LKPC, ja sam bio uvjeren da je LKPC dobra investicija i 2007./08.kada sam izgubio i 19. 20. i 21. 05, 2009.(danas godišnjica [wink] ) kada sam ponovo kupio 80% dionica LKPC koje danas posjedujem [proud]

Frende, ti si dokupio samo da smanjiš prosijek ( ako jesi ) i da kad cjena u slučaju dokapa naraste izađeš van glavom bez obzira . Mislim da ti više nije do dionica , već samo do up,up, up kako bi pobegel vun.
Mislim, to je normalno , al normalo je da ima ljudi i sa drugačijim razmišljanjem



*Wanderlei,
opet sve pogrešno i to doslovce!
Ne radi država dokapitalizaciju nego upravo suprotno, ako će država postupiti prema ugovoru o jamstvu onda dokapitalizaciju rade svi ostali samo ne država.
Država je odobrila da se krene u proces dokapitalizacije zbog okolnosti u LKPC i preuzetih obveza a ne da bi bi mali dioničari na tome zaradili iako je normalno za očekivati nagradu za uložena sredstva u dokapu inače nitko nikada ne bi sudjelovao u takvim akcijama.

Nadalje, objektivna slika o nekoj vrijednosnici se svakako ne može steči na forumu, može se samo nekoga zbuniti.

I na kraju, što se tiće moje sigurnosti u investiciju u LKPC, ja sam bio uvjeren da je LKPC dobra investicija i 2007./08.kada sam izgubio i 19. 20. i 21. 05, 2009.(danas godišnjica [wink] ) kada sam ponovo kupio 80% dionica LKPC koje danas posjedujem [proud]

Frende, ti si dokupio samo da smanjiš prosijek ( ako jesi ) i da kad cjena u slučaju dokapa naraste izađeš van glavom bez obzira . Mislim da ti više nije do dionica , već samo do up,up, up kako bi pobegel vun.
Mislim, to je normalno , al normalo je da ima ljudi i sa drugačijim razmišljanjem
[/quote]
pa ne pada samo LKPC i druge dionice gube vrijednost ne samo kod nas nego u cijelom svijetu dobro evropa je jutros zelena a do kraja dana pitanje

Opet kratiš plavi?

Morat će mo se strpit još 3-4 dana da se ovaj istovari još neki tristotinjak komada čovijek je ulazio na vrijeme po 13xx tako da mu ova cijena odgovara što je razumljivo ali nama naravno neodgovara ali u svakom slučaju ljpa prilika za lagani dokup pa kak bude hehe.

Copy od jučer 14.49

To je logično, obzirom da na svjetskim tržištima prevladava crvenilo.

Međutim, trejderska abeceda kaže; većina kupila i izložili se na prodaju – očekujući čišćenje, a ako istoga ne bude, ti isti će vršiti značajan pritisak na prodaju, naravno do ovog jačeg izlazećeg igrača.

ps malo ću pričekati sa kupnjom, samo zbog grafa koji na kutomjeru izgleda loše
Nadam se da barem jedan manji dio investitora me poslušao+
LP
[smiley]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

cca 500 kom na prodaji do 2000 kn.

Kvragu i sve! I ja sam danas pokratio dio za svaki slučaj jer mi se na sviđa ono vani. Također prodao i snho. Vidjet ćemo da li sam pogriješio.

Mean people suck and nice people swallow!

Već drugi dan pratim ovu dionicu i stvarno je teško reći što da radim. Naime , kupio bih al ne bih htio da odmah popušim.
Vidim da cijena ide dolje pa još uvijek čekam . Stvarno je teško odrediti trenutak , makara kako moj stari kaže dionica, žena , i svega će bit samo nas neće.

New Report

Close