LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prodaja se ne povlaći , a imamo smo dobre vjesti. Kako bi to mogli objasniti ?

Barbosa , jesi dobio margin ?


Previše vas je ušlo, a premalo izašlo treba vas još malo izzahebavat da prodate, pa onda malo to sve poprate poslovni portali i dionica više nikada neće imat predznak 1 ispred cifre

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Prodaja se ne povlaći , a imamo smo dobre vjesti. Kako bi to mogli objasniti ?

Barbosa , jesi dobio margin ?

Ugovorio sam nešto još bolje i povoljnije od margina [smiley]

Nego, što je sa onim dionicama, nešto odugovlačiš,… sada bi mi dobro došle da malo smanjim prosjek ulaska [wink]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ovo je primjer kako se u klimi straha i nepovjerenja na tržištu ,
dionica s očitim potencijalom pritišće i polako skuplja na niskim razinama.



Prodaja se ne povlaći , a imamo smo dobre vjesti. Kako bi to mogli objasniti ?

Barbosa , jesi dobio margin ?

Ugovorio sam nešto još bolje i povoljnije od margina [smiley]

Nego, što je sa onim dionicama, nešto odugovlačiš,… sada bi mi dobro došle da malo smanjim prosjek ulaska [wink]
[/quote

Kad krečeš u kupnju , spominjao si da kupuješ 200 komada .

p.s. sa mojim LKPC ne buš smanjio prosjek , one su kupljene na višim razinama 🙂

Kad krečeš u kupnju , spominjao si da kupuješ 200 komada .

p.s. sa mojim LKPC ne buš smanjio prosjek , one su kupljene na višim razinama :-)

al ti ide ti računica [lol]
Sada sada praviš grbav i ne poštuješ svoj prijedlog da ćeš mi uvjetno ustupiti sve svoje dionice LKPC…da ga ispoštuješ, meni nije važno koliko si ih ti platio jer bi mene koštale 00,00 kn . i samim time bi mi se smanjio prosjek [tongue]

što se kupnje tiće, tu sam , čekam [cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

dajte da se popuni gap
znate kakvi su ovi dečkići koji rade u fondovima
ako ne naprave tehničku dobiju otkaz u roku keks

Postanite Eu-robovi


Kad krečeš u kupnju , spominjao si da kupuješ 200 komada .

p.s. sa mojim LKPC ne buš smanjio prosjek , one su kupljene na višim razinama :-)

al ti ide ti računica [lol]
Sada sada praviš grbav i ne poštuješ svoj prijedlog da ćeš mi uvjetno ustupiti sve svoje dionice LKPC…da ga ispoštuješ, meni nije važno koliko si ih ti platio jer bi mene koštale 00,00 kn . i samim time bi mi se smanjio prosjek [tongue]

što se kupnje tiće, tu sam , čekam [cool]
[/quote]

Nešto si zaboravio , u virtualnom svijetu ne mogu biti siguran tko je Barbosa , stoga …………..

Baš me zaintrigirala ova dionica , stvarno je zanimljivo koliko ljudi ovdje komentira , i prati zbivanja oko ove tvrtke.

kairos, uopće nije problem utvrditi moj identitet, uvjeravam te da ima dosta kolega sa ovoga foruma koji bi sa zadovoljstvom posvjedočili da je Barbosa taj i taj….ali neka ti bude, i tako te nisam zaozbiljno shvatio [kiss]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Na prodaji sve više i više , što je ovo , zar nemamo pozitivu oko nas. Dnevnik, otvoreno , Kina , Rusi , Hercegovci , rodijaci


kairos, uopće nije problem utvrditi moj identitet, uvjeravam te da ima dosta kolega sa ovoga foruma koji bi sa zadovoljstvom posvjedočili da je Barbosa taj i taj….ali neka ti bude, i tako te nisam zaozbiljno shvatio [kiss]

Ma nema veze , ne ljutim se ja . Glavno je da ti smanjiš prosjek , ako nikako onda bar virtualno
[thumbsup]



kairos, uopće nije problem utvrditi moj identitet, uvjeravam te da ima dosta kolega sa ovoga foruma koji bi sa zadovoljstvom posvjedočili da je Barbosa taj i taj….ali neka ti bude, i tako te nisam zaozbiljno shvatio [kiss]

Ma nema veze , ne ljutim se ja . Glavno je da ti smanjiš prosjek , ako nikako onda bar virtualno
[thumbsup]
[/quote]
[angry] Kairos…Imaš li ti pametnijeg posla od trovanja ovog foruma..Ako imaš nešto suvislo reći onda reci…Ako nemaš muči…Ako dionicu nisi kupio pa kupi je sad…Ostale obračune vodite preko PP….Molim te..

New Report

Close