LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega exploited , hvala ti na svemu napisanom u prethodnim postevima.
Puno mi je lakše kad i tebi daju jedinice , jer to vjerojatno čine onih 99 % ljudi u koje spadaju……( namjerno neću nabrajat da me Vjeko ne izbriše )
Znamo kako razmišlja 1% ljudi , i zato hvala svima što dajete jedinice ljudima koji iznose činjenice .
Bravo majstore



pitanje za znalce, imali Vlada s radnicima uopce kvorum?

Sumnje u nepravilnosti u projektu razvoja Luke Ploče

Zagreb, 24.04.2009.
"Manipulira se s koristima za radnike, koji u ukupnoj strukturi vlasništva Luke sudjeluju s manje od pet posto."

out&over

Ne treba im kvorum, treba im 75 % glasova na skupštini.

lp
[/quote]
realno je ocekivat nekakav kvorum od 90%, nazalost nece svi mali ucestvovati
znaci cca 67,5% glasova im treba ako zele sprovest svoje ideje, negdje sam procitao na pocetku 2009 da cca 4% radnika(100-njak) jos drzi dionice, ako pridobiju radnike na svoju stranu mogu uhvatit max 66%


Kolega exploited , hvala ti na svemu napisanom u prethodnim postevima.
Puno mi je lakše kad i tebi daju jedinice , jer to vjerojatno čine onih 99 % ljudi u koje spadaju……( namjerno neću nabrajat da me Vjeko ne izbriše )
Znamo kako razmišlja 1% ljudi , i zato hvala svima što dajete jedinice ljudima koji iznose činjenice .
Bravo majstore


Vaš doprinos ovoj temi je zaista velik i prepun informacija poput ide to dole, dole, dole i čak svaki dan prebrojite koliko ima dionica na prodaji do 2000 kuna, nije to lak posao a moram priznati i jako zahtjevan, samo nastavite i dalje jer šteta bi bilo izgubiti tako kvalitetnog diskutanta sa bezbroj informacija, ide to dole, dole, dole.

Baš me zanima šta mislite koliko bi trebala biti vrijednost dionice LKPC nakon dokapa

Imaš pravo barbastari , od mene se ne može dobit neki relevantni info vezan za LKPC .
Zato evo stavljam tvoj post od petka prošli tjedan , pa neka ljudi vide kako bi trebao izgledati pravi , relevantan , komentar od osobe koja niti nema LKPC


Smijem se kladiti da će danas ovoga na 1950 smazat.

Nemam dionice LKPC, bar ne još.

Vrlo dobro za pročitati:

Uspostavljanje ravnoteže na europskom tržištu vodnoga
prometa

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Vrlo dobro za pročitati:

Uspostavljanje ravnoteže na europskom tržištu vodnoga
prometa

Barbosa pnuo je to texta, možeš nam reći što je pisac time želio reći?

[smiley]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Vrlo dobro za pročitati:

Uspostavljanje ravnoteže na europskom tržištu vodnoga
prometa

Barbosa pnuo je to texta, možeš nam reći što je pisac time želio reći?

[smiley]

lp
[/quote]
Htio te je na "fer" naćin reći ( ide to up, up ) da će sad cijeli promet mediterana ići preko LKPC, te da će LKPC vrijedit minimalno 20K do dokapa.


Baš me zanima šta mislite koliko bi trebala biti vrijednost dionice LKPC nakon dokapa
[/quote

Nitko ništa ne komentira

323 komada do 2000kn ovim tempom taman do nove godine ako ne i kasnije a još imamo par dana trgovanja i onda pocinje ljetnja letargija i onda ništa do 9 mjeseca



Baš me zanima šta mislite koliko bi trebala biti vrijednost dionice LKPC nakon dokapa
[/quote

Nitko ništa ne komentira


kolega tko zna hoce opce i bit dokapa jel vidiš da je sve u P.M vidiš da se zmioljubac Škegro poceo motat oko državnih udjela a on je bio glavni akter privaizacije u RH tj pljacke i ako se on umješa ostacemo kratkih rukava

Barbosa pnuo je to texta, možeš nam reći što je pisac time želio reći?

[smiley]

lp

To je znanstvena rasprava kojoj je cilj predstaviti kvalitetna polazišta za postizanje ravnoteže na europskom tržištu vodnoga prometa

Zanimljivo je promatrati LKPC i razvoj infrastrukture u kontekstu ove rasprave i naći poveznice.

Također ima dosta informacija i statistika o EU lučkom sektoru kao ove iz uvoda:

1) količina i struktura svjetske pomorske trgovine čini oko 80% ukupne svjetske trgovine,
2) na tržištu Europske unije, kao najvećem pojedinačnom tržištu na svijetu obavlja se
više od 40 posto svjetske trgovine
3) luke postaju najznačajnija distribucijska središta iz kojih se upravlja robnim tokovima, informacijama, tehnologijama i sustavima te pratećom dokumentacijom, odnosno iz kojih se roba, temeljem uporabe svih mogućih načina transporta, distribuira u prikladno vrijeme i točno po planu prema svim odredištima unutar nacionalnih granica i izvan njih
4) pomorski promet javlja se kao generator potražnje s drugim prometnim granama unutar nacionalnoga, regionalnoga i globalnoga prometnoga tržišta.

Ps.
meni, kojem je LKPC veliki dio portfelja je bilo zanimljivo ovo pročitati

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close