LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš sam se ugodno iznenadio kad sam maloprije pogledao portfelj. Čestitke svim imaocima [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

hahahah kolega svaka cast ne tolko kolko ste je drzali, jer smo u istim govnima :), ali kolko truda na forumu to se treba cijenit, a ovi koji su kupili bi trebali u najamnju ruku platit cevose.

Kolega peromadjar je nestao je zivcano zove brokera da kupi sto prije al ga kupnja preskae
[lol] [lol]
kak sam i reko kad bumo mi trljali ruke on bu kupovao od mene hahhaa

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

neki dan smo malo polemizirali o radničkim dionicama – napiso sam da nema dokapa bez opcije za radnike po posebnim uvjetima pa ste svi skočili ko opareni – evo točka 4.

Točkom 4. Odluke zaduženi su Uprava i Nadzorni odbor Društva da razmotre zahtjev radnika
Društva za izuzimanje od prodaje dionica radi prodaje radnicima po predloženim uvjetima, da
predlože model izuzimanja
kako bi isti bio predstavljen Upravnom odboru fonda i Vlade
Republike Hrvatske na odlučivanje.

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

[thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Čestitke plavi ,imaš nosa za ubost dionicu(ili info).Svejedno,novčići se množe.Tko te prati u ulaganju taj je bogatiji.Valjda smo zato svi ovdje.

Hvala.
Nikakav info, sve je bilo u novinama objavljeno, pa poreknuto.
Imalo pametniji je mogao razaznati o ćemu se tu radi.

Uostalom.. i da nema dokapa, pa tvrtka radi sve bolje, povečanje dobiti 315 %, danas izašlo izvješće.
Povečanje prihoda 15 %.

Otvara se novi kontejnerski terminal.

Sve same dobre vijesti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

beeblbrox, 03.05.2010. u 14:10
Točkom 3. zadužena je Uprava Društva da predloži model dokapitalizacije odnosno
povećanja temeljnog kapitala Društva, te isti predstavi većinskom vlasništvu Društva u roku
od 3 mjeseca od dana donošenja Odluke s ciljem da Društvo, koncesionar, osigura financijska
sredstva za nabavu i instalaciju opreme na novoizgrañenim terminalima u luci Ploče.

I koji će biti model dokapitalizacije?

Na koga se misli pod pojmom "Društvo, koncesionar"?

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Dokapitalizira se ca. 440 milijuna kuna, a sadašnji temeljni kapital je oko 200 milijuna kuna.
Znači da se temeljni kapital povečava za dva puta!

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


plavi, 03.05.2010. u 14:11
Točkom 3. zadužena je Uprava Društva da predloži model dokapitalizacije odnosno
povećanja temeljnog kapitala Društva, te isti predstavi većinskom vlasništvu Društva u roku
od 3 mjeseca od dana donošenja Odluke s ciljem da Društvo, koncesionar, osigura financijska
sredstva za nabavu i instalaciju opreme na novoizgrañenim terminalima u luci Ploče.

I koji će biti model dokapitalizacije?

Na koga se misli pod pojmom "Društvo, koncesionar"?
[/quote]

Na Luku Ploče.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



beeblbrox, 03.05.2010. u 14:13
Točkom 3. zadužena je Uprava Društva da predloži model dokapitalizacije odnosno
povećanja temeljnog kapitala Društva, te isti predstavi većinskom vlasništvu Društva u roku
od 3 mjeseca od dana donošenja Odluke s ciljem da Društvo, koncesionar, osigura financijska
sredstva za nabavu i instalaciju opreme na novoizgrañenim terminalima u luci Ploče.

I koji će biti model dokapitalizacije?

Na koga se misli pod pojmom "Društvo, koncesionar"?
[/quote]

Na Luku Ploče.

lp

[/quote]
A koji će biti model?

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene


Dokapitalizira se ca. 440 milijuna kuna, a sadašnji temeljni kapital je oko 200 milijuna kuna.
Znači da se temeljni kapital povečava za dva puta!

lp


U onom neuspjelom dokapu iz 2007. predviđeni iznos za dokap je bio 125 miliona kn. Ovo je 3,5 puta više love.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

džoni plaćaš cugu – vidiš da će bit dionica i za vas radnike [lol] .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

[lol] [lol] [lol]
[kiss] [kiss] [kiss]
[cool]

AJOOOJ, a ja u kafići gubim vrijeme [angry]

Čestitam kolegama koji su tu skupa sa mnom prošli svega i svačega [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close