LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A dionica reagirala na dobit….padom, prije dva dana je moga prodati koliko hoće po 1750…

evo je na 1834 [thumbsup]

hebes dokap i ovako je SUPER

dokap http://zse.hr/default.aspx?id=30244 [kiss]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Vaš link

kreće dokap [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



A dionica reagirala na dobit….padom, prije dva dana je moga prodati koliko hoće po 1750…

evo je na 1834 [thumbsup]

IPAK JE DOKAPhttp://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/cegEzdtmrgn6yOodD2tOWg==.pdf
hebes dokap i ovako je SUPER
[/quote]

BRAVO BRAVO BRAVO

Svima pohvale, najviše PLAVOM, koji je na vrijeme sasuo neperspektivni Jnaf i kupio izvrsnu LKPC

Molimhitno ocitovanje kolege SUZUKIJA..

Što je ovo zasto je cijena pred blokadom
Da nisu drukeri?
Da nisu darkeri?
Da nisu Hakeri?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ljudi mičite se s prodaje [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

A Gdje nam je kolega Gardista

On je savjetovao prodaju lkpc po 1700 prija par dana…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

i ja ušao u zadnji sekund. i kakav bi moga biti dokap i koju cijenu očekujete u ovom naletu

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol]

Mean people suck and nice people swallow!

blokada….dokud bu ovo išlo????

Idućih tjedana moram uzeti malo slobodnih dana da se napijem krvi pojedincima sa ovog foruma. [tongue]

TILT!!! TILT!!!

Dragi Perice, može li jedna brzinska tehnička analiza?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

BRAVO PLAVI

jao kad se samo sjetim koliko su razni nickovi pšoput FEDJE, BADMANA, VIDRE, PEREMADJARA,…..i ostalih multinic¸kova pljuvali po ovoj dionici

Nedavno je cak i kolega SUZUKI/WANDERLEI savjetovao strong sell na 1650

BRAVO PLAVI BRAVO

TILT TILT TILT TILT TILT TILT TILT TILT

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close