LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imamo i mi svoje kineze!!

Vidim da je vijest objavljena nakon što je burza zatvorena?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Di su sad drukeri na dolje pero i split??????
Može jedna TA.
hahahahahahahahahaha

Može, kako ne bi mogla, dapače.

Dobili smo još kvalitetniji gartley bearish obrazac od prethodnog.

Tako zapravo da neki odnosi ostaju identični, formacija ostaje identična, jedino je došlo do vremenskog pomaka.

Probijanje nivoa 1775 i zadržavanje iznad njega poništava trenutnu formaciju i sugerira daljnji rast.
No slow stochastic je već 3 tjedna debelo iznad 80 ( prekupljeno područje ) tako da je ipak izvjesna korekcija.

Dakle sve ostaje standardno u srednjeročnoj analizi, bearish gartley i 1400 kuna.

No to je samo moja analiza, nikome ne sugeriram da me treba slušat, nek radi tko kako zna i umije, al budući da me je kolega yohnny lijepo zamolio za TA ja sam pristao da mu odgovorim.

never surrender



Di su sad drukeri na dolje pero i split??????
Može jedna TA.
hahahahahahahahahaha

Može, kako ne bi mogla, dapače.

Dobili smo još kvalitetniji gartley bearish obrazac od prethodnog.

Tako zapravo da neki odnosi ostaju identični, formacija ostaje identična, jedino je došlo do vremenskog pomaka.

Probijanje nivoa 1775 i zadržavanje iznad njega poništava trenutnu formaciju i sugerira daljnji rast.
No slow stochastic je već 3 tjedna debelo iznad 80 ( prekupljeno područje ) tako da je ipak izvjesna korekcija.

Dakle sve ostaje standardno u srednjeročnoj analizi, bearish gartley i 1400 kuna.

No to je samo moja analiza, nikome ne sugeriram da me treba slušat, nek radi tko kako zna i umije, al budući da me je kolega yohnny lijepo zamolio za TA ja sam pristao da mu odgovorim.
[/quote]
sad mi je lakše…čovjeće na trenutak si me uplašio kad si vidio rast. bio sam na okidaču… inače fakat lijepa slika..dođe mi da je uokvirim i u radnu sobu stavim ono kao grafiku..pusa perkan

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ima li kakva pomoć od ovakvih diletantskih poslova, kada korisnik nacrta graf kretanja cijene neke dionice, i onda, ovisno kakvog je raspoloženja, napiše kamo bi mogla cijena.

Istina bog, perica uvijek napiše da može i gore i dolje, kao i sada, ali opet.. šta je previše je previše.

Što je nagore, neki naivci tome i povjeruju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

LKPC-R-A : Promjene dioničara
30.04.2010 > T: 27.04.10 Pros. cijena: 1.751,31
IN 10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 922 0,41% (+91)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LKPC-fin2010-1Q-NotREV-N-HR.pdf

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LKPC-fin2010-1Q-NotREV-N-HR.pdf

Citiram:

Luka Ploče d.d. u prvom tromjesečju 2010. godine ostvarila je rezultat od 3,06 mil. kuna. Ovo je rezultat povećanja prometa za 33% u odnosu na isto razdoblje prethodne godine. [thumbsup]

A zamislite sta ce tek biti kada se ovori novi terminal, kad BiH krene u infrastrukturne radove ……

povećanja prometa za 33% u odnosu na isto razdoblje prethodne godine
povećanja dobiti za 315% u odnosu na isto razdoblje prethodne godine

[smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Povećanje prihoda 15 % u odnosu na prošlu godinu.

Povećanje dobiti 315 % u odnosu na prošlu godinu.

Koeficijent tekuće likvidnosti nevjerojatnih 6,08.

BRAVO!

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Komentar Uprave:

"Luka Ploče d.d. u prvom tromjesečju 2010. godine ostvarila je rezultat od 3,06 mil. kuna. Ovo
je rezultat povećanja prometa za 33% u odnosu na isto razdoblje prethodne godine.
Navedeni rezultati su očekivani, a posljedica su još uvijek utjecaja globalne gospodarske
krize."

Šta će biti kada kriza prođe? [rolleyes]

A dionica reagirala na dobit….padom, prije dva dana je moga prodati koliko hoće po 1750…

Kaj se događa. Ima li kakvih novih vijesti? Jesu li stigli kinezi? [smiley]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

New Report

Close