LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kao prvo uopće nisam pisao na 1530 da slijedi pad, već da bi tek pucanjem potpore na 1540 kune uslijedio dublji pad.

***obrisano*** Ako nisi primjetio čim se javiš na forumu pršte po tebi jedinice.

Nego de nam reci, koliki će po tebi bit kontejnerski promet u luci ploče do kraja ove godine? I šta misliš koliki je bio kontejnerski promet u prvom kvartalu?

Ajde što je previše je previše, prestao sam pisati na ovoj temi samo zbog tvojih postova i ne znanja, te konstantnog uvjeravanja da nitko ne kuzi nis i da ti sve vidis, i kada smo na ispod 1600 kupovali stalno si govorio da bu mo mi vidli i ta uobičajne fraze…

Kad sam ti ja rekao da ces ti kupovat kada bu cijena pocela rast onda si isto bio pametan, sada jos cekaj jedno 10 mjeseci da promet na lukama poraste, onda pocni malo razmisljat da kupis jer si i sam rekao da cekas bolje rezultate, dok sam ja napisao da ja kupujem kada gore za firmu ne moze. i na kraju kad dode izvjesce za prvi kvartal 2011 ili neka informacija o prodaji ili dokapu i cjena ode preko 2500 onda ti kupi i na 2700 objasnjavaj kako to jednostavno po grafu mora ici na 3500 kn (kaj je naj gore i bude doslo do tam)

Ja bum dotle vani i kupoval nekaj skroz drugo, recimo HZ ak bu na burzi a ti ga pljuvaj ko i ovo ispod 1600.

Pozdrav

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

zg28

Razumijem da si ljut jer di dionica možda ne raste onako kako si očekivao, al ne vidim kakve veze ima to s onim što ja pišem il na temelju čega ulažem? Nikog nisam nagovarao ni da proda ni da kupi lkpc, samo sam iznosio svoj stav o kretanju cijene dionice. Moj utjecaj na cijenu dionice je nikakav.

Nisam ti ja plavi koji je doslovno nagovarao ekipu da kupuju po 1800 jer ide dokap i slične pi3darije, eto, upravo nakon njegovog druka cijena padala do 1550, a onda sam ja ispao krivac jer sam savjetovao dalje oprez kad se cijena migoljila oko 1600???!!
[huh]
Baš si čudan.

Uostalom šta ti na kraju krajeva fali, ako si kupovao po 1600 onda si sad 10 posto u plusu zar ne?

A onaj ko me je poslušao kad sam rekao da je bolje umjesto lkpc po 1600 kupit lkri po 170 je ipak mogao zaradit nešta više na mom savjetu zar ne? To su kolega činjenice. A činjenice su jedine koje su bitne i mjerodavne. Nastranu kakvo tko ima mišljenje o kojoj dionici.

I svi sretni, svi zaradili, neki više neki manje. Zato ne vidim razlog vašem neprijateljskom stavu prema meni, stvarno ne znam. Ako ćemo tako razmišljati, mislim je ovom forumu više naštetio plavi svojim nekritičkim pisanjem.

Osim ako smatrate da je najbolji forumaš onaj koji uvijek vidi samo rast, rast i rast. Al onda vam kolega pod hitno treba buđenje, ovo je burza gdje dionice idu gore-dolje, a ne penjanje na mt everest.

never surrender

"U pravu ste zapravo, neću više svraćati na ovu temu. Vidim da vam je plavi i bolje društvo i veći znalac. Želim vam svima puno sreće i dobru zaradu na lkpc."

I molim nemojte mi slat PM. Lijep pozdrav.

(hahahahah tu sam se nasmijo)

to je napisao kolega Peromadjar 11.03.10. | 23:31 očito nije mogao spavat pa nam je ovo napisao.

Pogadate ponovo je tu da objasni da to ide na 1400 kn
Bude vec on promjenio pricu.

Dalje sto se tice luke Rijeke, ja tamo nisam napisao niti jedan post tako da ne znam bas kakve to veze ima sa menom al dobro jer ja je inace i imam sto sam i napisao na ovoj teme jedanputa da kupujem obje luke i da imam svoje razloge a to je 2012 i zavrsetak pruge u oba smjera na pravcu Rijeka Budimpešta. ali tako niste bili revni na onoj temi da mi spasavate novce. . Isto tako sam napisao da ona vise ispod 1500 ne bu nikad kada ste me objasnjavali da zato kaj je probila 1540 da ide na 1400, sto apsolutno nema veze s razumom jer ta jedna knjiga od koju ste procitali od Murphya je roman a ne tehnicka analiza, u kojoj sam za Vas barem ja smatram tako a i imam certifikate koje Vi zasigurno nemate koji to i potvrduju, Bog i Batina.
Tada sam napisao da ja kupujem dionicu sada kada je najgore i da gore od ovoga tesko da bude i toga se drzim a Vi imate svoju strategiju pa cemo vidijeti po vasim postovima kada ste vi poceli ulaziti jer su Vam tekstovi jako jako prozracni kak bi se reklo

Hvala to je sve od mene

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


A onaj ko me je poslušao kad sam rekao da je bolje umjesto lkpc po 1600 kupit lkri po 170 je ipak mogao zaradit nešta više na mom savjetu zar ne? To su kolega činjenice. A činjenice su jedine koje su bitne i mjerodavne. Nastranu kakvo tko ima mišljenje o kojoj dionici.

Činjenica je da si malo pobrka cifre.
Vjerojatno se previše družiš s kolegom splitom, koji se opet obruka s vrištećim sell signalom i nerealiziranom H&S formacijom.
Prije 2 miseca kad je LKPC bila na 1550kn si dava veće izglede (ja to nazivam savjetom za prodaju) padu, a istovremeno si dava veće izglede (ja to nazivam savjetom za kupnju) rastu LKRI do je bila 174-5 kn jer je izašla iz padajućeg kanala. Nemoj zaboravit ni to da si prilikom pada LKRI ispod potpore od 170kn počeja spominjat opcije pada do 100kn. Nakon proboja 200kn, u prepirkama s plavim si počeja spominjat cifre priko 300kn. Dakle, rugaš se plavom kako je savjetova kupnju LKPC na 1800, pa cijene posli pala, a ustvari si s prognozama gori od njega.

Jel ti uopće planiraš održat vlastito obećanje i prestat pisat na ovoj temi?!

Kolega evo 100 bolje si to opisao od mene.

Kolega peromadjar uvijek kaze otvorila se opcija za dole i gore. Mora se priznati stvarno zna suzit opcije, inace ih ima 100 ali on vidi samo dvije

[lol] [lol] [lol]

Za sve ostale:

malo gledam vec par dana slaba prodaja jako jako slaba prodaja….

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Vrlo slaba, sakupljači čekaju niže, ali slabo kaplje… Veće količine dionica su tek iznad 1800 [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Perice odoše kontenjeri za Ploče nama ne trebaju plaćeni oglasi.

VISOKI GOST U LUCI PLOČE

Luku Ploče posjetio je Wang Long – Shung, potpredsjednik korporacije „Evergreen Line“ za Europu. Eveergreen Line jedan je od vodećih svjetskih kontejnerskih brodara, a u Pločama se Long – Shung upoznavao s aktivnostima luke na području razvoja kontejnerskoga prometa.

Značajnoga gosta iz Taiwana primili su ravnatelj Lučke uprave Ploče Tomislav Batur i direktor Luke Ploče d.d. Ivan Pavlović, sa svojim suradnicima. Potpredsjednik „Evergreen Line“ posjetio je gradilište budućega kontejnerskoga terminala te s zadovoljstvom izjavio kako mu je drago da, nakon posjete nekim drugim jadranskim lukama, napokon vidi konkretan kontejnerski terminal, koji će biti završen u kratkome roku.

Uskoro treba očekivati odluku ovoga brodara o luci preko koje će „Evergreen“ usmjeriti ticanja svojih brodova na ovome dijelu Jadrana, ali nakon posjete visokoga gosta jasno je da luka Ploče ulazi u krug najizglednijih lokacija.

kol.barbastari što ono Wang Long – Shung, potpredsjednik korporacije „Evergreen Line“ za Europu izjavio…?
Jel možda: "napokon vidim konkretan kontejnerski terminal na jadranu"
[smiley] [smiley] [smiley]

Vaš link
Vaš link

a Pavlović i Batur se samo smješkaju, kao i onaj kojega su danas nafilali na 1735 [lol]
Terninal se planirao otvoriti 30.05., mislim da nas čeka puno dobrih vijesti u naredna 2 mj [cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Perice odoše kontenjeri za Ploče nama ne trebaju plaćeni oglasi.

VISOKI GOST U LUCI PLOČE

Luku Ploče posjetio je Wang Long – Shung, potpredsjednik korporacije „Evergreen Line“ za Europu. Eveergreen Line jedan je od vodećih svjetskih kontejnerskih brodara, a u Pločama se Long – Shung upoznavao s aktivnostima luke na području razvoja kontejnerskoga prometa.

Značajnoga gosta iz Taiwana primili su ravnatelj Lučke uprave Ploče Tomislav Batur i direktor Luke Ploče d.d. Ivan Pavlović, sa svojim suradnicima. Potpredsjednik „Evergreen Line“ posjetio je gradilište budućega kontejnerskoga terminala te s zadovoljstvom izjavio kako mu je drago da, nakon posjete nekim drugim jadranskim lukama, napokon vidi konkretan kontejnerski terminal, koji će biti završen u kratkome roku.

Uskoro treba očekivati odluku ovoga brodara o luci preko koje će „Evergreen“ usmjeriti ticanja svojih brodova na ovome dijelu Jadrana, ali nakon posjete visokoga gosta jasno je da luka Ploče ulazi u krug najizglednijih lokacija.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Evo, i LKPC je danas dobila svoga Kineza….sada možemo na dva mala, a peromadjar i barbastari će biti vođe napada [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Za razliku od priča o riječkim kinezima ovdje se Pavlović slikao sa tajvancem!!!!!!

Di su sad drukeri na dolje pero i split??????
Može jedna TA.
hahahahahahahahahaha

New Report

Close