LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://danas.net.hr/novac/page/2010/04/27/0172006.html?pos=n0
ja mislim da je ovo do 1777 polupo jjure…odusto je od ovih radničkih [lol] [lol]

da prejaki su ti bili argumenti , uvjerio si me i lupio sam po asku , jel ti sad srce na mjestu ili je to bilo tvojih 30 komada [lol]
[/quote]
nemoj ti niš za mene brinut…kad dođe vrijeme ja ću tebi dio iskrcat to ti garantiram…rješio bi ti sve al nemaš ti tih para nažalost …osim ak ne dobiješ polugu x 3[rolleyes]nego daj još malo o radnicima..eh da bilo bi dobro da pero ili split daju neke targete pa da ih ti prokometiraš [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

al dobro šalu na stranu , kupio sam nešto malo i ulazim još , samo da nešto iskipam [cool]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

To je to!!
Vaš link

Javio se buy signal i za lkpc. Najprije rast iznad 1700, a potom i zatvaranje iznad 1725 kuna.

Ovdje se dogodilo ono što sam najmanje očekivao. Izgleda da sam bio u krivu jer sam prije očekivao rundu pada nego rasta. Isprike ako sam nekog uvrijedio svojom analizom, ovdje nije bilo jednostavno kvalitetno procjenit kratkoročni rasplet. No sad je barem sigurnije ulagat u ovu dionicu kad postoje bolje tehničke pretpostavke za daljnji rast.

Po ovome se radi o obrascu nastavka pozitivnog trenda s targetom od barem 2800 kuna. No postoji i mogućnost nove konsolidacije oko 1750 kuna koja otvara još viši target od spomenutog , naravno nakon potvrde poboja na većem volumenu.

never surrender

Perice evo 100%
lp

perice ak ti vidiš rast ja sutra prodajem…pusa

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


perice ak ti vidiš rast ja sutra prodajem…pusa

U potpunosti se slažem…. [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Javio se buy signal i za lkpc. Najprije rast iznad 1700, a potom i zatvaranje iznad 1725 kuna.

Ovdje se dogodilo ono što sam najmanje očekivao. Izgleda da sam bio u krivu jer sam prije očekivao rundu pada nego rasta. Isprike ako sam nekog uvrijedio svojom analizom, ovdje nije bilo jednostavno kvalitetno procjenit kratkoročni rasplet. No sad je barem sigurnije ulagat u ovu dionicu kad postoje bolje tehničke pretpostavke za daljnji rast.

Po ovome se radi o obrascu nastavka pozitivnog trenda s targetom od barem 2800 kuna. No postoji i mogućnost nove konsolidacije oko 1750 kuna koja otvara još viši target od spomenutog , naravno nakon potvrde poboja na većem volumenu.

Kolega, mani se TA na ovoj dionici, bitno je poslovanje Luke i potencijal, ove črčkarije u vidu buy i sell signala su gubitak vremena.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


sve skinuto sa aska i to u 3 brzinska poteza [cool]
TA stvara Buy signal [kiss]

napisano prije 6 dana [cool]


Javio se buy signal i za lkpc. Najprije rast iznad 1700, a potom i zatvaranje iznad 1725 kuna.

Ovdje se dogodilo ono što sam najmanje očekivao. Izgleda da sam bio u krivu jer sam prije očekivao rundu pada nego rasta. Isprike ako sam nekog uvrijedio svojom analizom, ovdje nije bilo jednostavno kvalitetno procjenit kratkoročni rasplet. No sad je barem sigurnije ulagat u ovu dionicu kad postoje bolje tehničke pretpostavke za daljnji rast.

Po ovome se radi o obrascu nastavka pozitivnog trenda s targetom od barem 2800 kuna. No postoji i mogućnost nove konsolidacije oko 1750 kuna koja otvara još viši target od spomenutog , naravno nakon potvrde poboja na većem volumenu.

Dragi perice, ne znam kako da ti to kažem, pa ću napisati onako kako ustvari je.
MA gledaj, nitko ti ustvari ne mari za ove tvoje tzv. tehničke analize, tako da ne znam zašto gubiš vrijeme.

Nažalost po tebe, dok je cijena bila ca. 1530 pisao si da slijedi daljnji pad, tih danas ste mi trpali na bidu.
Pogledaj danas, završilo na 1760.

Opet si se sav sposrao.
NHF.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kao prvo uopće nisam pisao na 1530 da slijedi pad, već da bi tek pucanjem potpore na 1540 kune uslijedio dublji pad.

***obrisano*** Ako nisi primjetio čim se javiš na forumu pršte po tebi jedinice.

Nego de nam reci, koliki će po tebi bit kontejnerski promet u luci ploče do kraja ove godine? I šta misliš koliki je bio kontejnerski promet u prvom kvartalu?

never surrender

Pusti promet, pusti bakrače…Pogledaj ASK koji se cilo vrime po malo diže gori..To ti sve kaže..A tek kad neki skuže da Kinezi možda žele LKPC koliko i Rijeku, šta će tad biti…Neki novinar je nešto napisao i to se prepisiva ima dva dana a intrepetira ga se da je Rijeka u pitanju…Pa kinezi su prije bili u Pličama…Da nebi i tamo bilo kao na građevinarima…

New Report

Close