LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


istina džoni priče nisu od jučer , al sat otkucava državni portfelj se mora reducirat , jaca i šuki se zadužuju gdje stignu . rekoh luka je obiteljsko srebro , al receptura u hrvata je jedna jedina i bilo koja varijanta privatizacije (s dokapom ili bez) će uključivat i dionice radnicima . šta je to tako nevjerojatan scenario [undecid]

Ako i bude opcija sa "radničkim dionicama", bit će i lock-up period.



istina džoni priče nisu od jučer , al sat otkucava državni portfelj se mora reducirat , jaca i šuki se zadužuju gdje stignu . rekoh luka je obiteljsko srebro , al receptura u hrvata je jedna jedina i bilo koja varijanta privatizacije (s dokapom ili bez) će uključivat i dionice radnicima . šta je to tako nevjerojatan scenario [undecid]

Ako i bude opcija sa "radničkim dionicama", bit će i lock-up period.
[/quote]

vjerojatno da , al to ne mijenja bit nego samo odgađa posljedicu , a to je pritisak na prodaju pa bilo to za 6 ili 12 mjeseci . šta ste se svi narogušili , pitanje je ponavljam je li dobro vrijeme za kupnju , a ne je li luka dobra investicija [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan




istina džoni priče nisu od jučer , al sat otkucava državni portfelj se mora reducirat , jaca i šuki se zadužuju gdje stignu . rekoh luka je obiteljsko srebro , al receptura u hrvata je jedna jedina i bilo koja varijanta privatizacije (s dokapom ili bez) će uključivat i dionice radnicima . šta je to tako nevjerojatan scenario [undecid]

Ako i bude opcija sa "radničkim dionicama", bit će i lock-up period.
[/quote]

vjerojatno da , al to ne mijenja bit nego samo odgađa posljedicu , a to je pritisak na prodaju pa bilo to za 6 ili 12 mjeseci . šta ste se svi narogušili , pitanje je ponavljam je li dobro vrijeme za kupnju , a ne je li luka dobra investicija [undecid]
[/quote]
Umjesto što mlatite praznu slamu i prepričavate svoje maštarije i snove koje moram priznati da su zaista malu čudni ali ljudi svašta sanjaju, rađe se malo pozabavite najnovijim brojkama koje su zaista lijepe u ukazuju na nešto dobro.

ožujak 2010 402.093.667 ožujak 2009 231.040.684

Povečanje prometa u ožujku od 74 %!!!:

ožujak 2010 402.093.667 ožujak 2009 231.040.684

http://www.luka-ploce.hr/en/str/statistic08.php

Što se tiče radnika, o ćemu vi, radi se o dionicama prema dioničarima, od kojih su mnogi radnici, a ne samo radnicima.
Dajte se malo informirajte prije nego ispalite ovakvu glupost, imate dokap 2007. koji je propao i model isto ( i porast cijene preko 100 % od najave iste ).

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Trst: potpisana Deklaracija o Koridoru V
28.2.2006.

Ministar mora, turizma, prometa i razvitka Božidar Kalmeta potpisao je danas s ministrima prometa Italije i Slovenije te zamjenikom državnog tajnika za promet Mađarske Deklaraciju o Koridoru V. na sastanku kvadrilaterale održanom u Trstu.

P

otpisivanjem Deklaracije, države potpisnice obvezale su se na usklađivanje programa izgradnje prometne infrastrukture i izrazile zalaganje za preusmjeravanje prometa sa cesta na ekološki prihvatljivije načine prometa kao što su pomorski, željeznički i kombinirani promet, izvijestili su iz Ministarstva.

Ministar Kalmeta također je prezentirao aktivnost Republike Hrvatske na izgradnji i modernizaciji prometne infrastrukture na granama paneuropskog prometnog Koridora V. b (Rijeka-Zagreb-Budimpešta) i V. c (Ploče-Sarajevo-Osijek-Budimpešta).

Kako je istaknuo, do 2008. godine Hrvatska će dovršiti puni profil autoceste od Zagreba do Rijeke u dužini od 55 kilometara te u istoj dužini autoceste od Osijeka do Sredanaca.

Isto tako, Kalmeta je izvijestio da se na željezničkom dijelu V. b koridora (Rijeka-Zagreb-Botovo) planirana izgradnja drugog kolosijeka, a na Koridoru V.c modernizacija 60 kilometara pruge. U luci Rijeka u tijeku su radovi na modernizaciji i izgradnje novih sadržaja, [color=blue]a u luci Ploče planira se izgradnja terminala za kontejnere i rasute terete u suradnji sa Svjetskom bankom u vrijednosti od oko 79 milijuna dolara, rekao je Kalmeta.[/color]

Tijekom konferencije, održan je i sastanak ministra Kalmete i ministra infrastrukture i prometa Italije Pietra Lunardia, na kojem se razgovaralo o uspostavi željezničke veze između Zagreba i Padove za prijevoz kamiona (RO-LA vlak).

Nakon Italije predsjedanje kvadrilateralom preuzima Republika Hrvatska u drugom tromjesečju ove godine.


isto tako prva stranica teme….obe luke ista prica…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://danas.net.hr/novac/page/2010/04/27/0172006.html?pos=n0
ja mislim da je ovo do 1777 polupo jjure…odusto je od ovih radničkih [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


koliko znam,kinezi bi prije svega prodali svoju opremu za opremanje terminala sad kad budu gotovi.

a teško da će kinezi zamijeniti luku napulj kao luku za ulaz njihove robe u europu za rijeku i ploče.

sad sam se sjetio,ima jedna dobra knjiga o kalabreškoj mafiji koja opisuje jednu luku na jugu italije,koja je najveći terminal kontejnera na mediteranu,kaže da policija uspije izkontrolirati svaki 10 000 kontejner.

a kinezi već u crnoj gori realiziraju dobre projekte,financiraju gradnju brodova za crnogorsku plovidbu koji se grade u njihovim brodogradilištima.

a u gomori,tip piše da su šefovi cammore u kini naručivali recimo bušilice bosch ili telefone siemens kojih te kompanije uopće nisu imale u ponudi,i prodavali po istočnoj europi kao orginale.

Sumnjam da je kinezima samo jedna luka dovoljna za iskrcavanje svog tereta kojeg u Europu izvoze. Cak i da im Napulj ostane glavna (vrlo vjerojatno i hoce), ne znaci da nemaju razloga investirati i u druge luke.

Kaj se tice radnickih dionica, obicno veci pad prouzroci panika investitora od prodaje radnika nego sama prodaja radnika. Oni u nacelu cuvaju svoje dionice i relativno rijetko prodaju. Npr vecina ljudi koja je kupila HT jos uvijek i drzi taj HT.

Tehnički, rast LKPC izgleda super
[smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


http://danas.net.hr/novac/page/2010/04/27/0172006.html?pos=n0
ja mislim da je ovo do 1777 polupo jjure…odusto je od ovih radničkih [lol] [lol]

lanica@

prosla ga je volja da ceka [thumbsup]


Tehnički, rast LKPC izgleda super
[smiley]

Ako gledamo valove trebalo bi ic preko 1900 vrlo skoro.


http://danas.net.hr/novac/page/2010/04/27/0172006.html?pos=n0
ja mislim da je ovo do 1777 polupo jjure…odusto je od ovih radničkih [lol] [lol]

da prejaki su ti bili argumenti , uvjerio si me i lupio sam po asku , jel ti sad srce na mjestu ili je to bilo tvojih 30 komada [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close