LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne znam u pločama se priča naveliko da će se dijelit radnicima dionice po ključu 3 komada na godinu staža [undecid] . skoro 1000 radnika – prosjek staža 20-tak godina – cca 60000 komada [undecid] .
po sadašnjim cijenama to je oko 100 mil kuna ili cca 26% mcapa [huh] . hmm , kupit il čekat radničke pitanje je sad [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

juhujure [lol] [lol] [thumbsup] ti čekaj [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

nojice pitanje je bilo u dobroj vjeri , al dobro ti si unutra do jaja pa te razumijem . samo pitam je li dobro vrijeme za kupnju , ovo gore su samo priče (mada su iz pouzdanih izvora) . poslije bi moglo bit plača i škrguta zubiju

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


ne znam u pločama se priča naveliko da će se dijelit radnicima dionice po ključu 3 komada na godinu staža [undecid] . skoro 1000 radnika – prosjek staža 20-tak godina – cca 60000 komada [undecid] .
po sadašnjim cijenama to je oko 100 mil kuna ili cca 26% mcapa [huh] . hmm , kupit il čekat radničke pitanje je sad [undecid]

Zar stvarno misliš da će država dati nama radnicima cca 29% udjela u vlasništvu LKPC?
Very funny!!!
lp

Dobre vijesti za naše luke, i ne samo luke, samo, hoće li biti što od toga ?!

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Preuzimanja-i-spajanja/Kineski-Cosco-ulazi-u-Luku-Rijeka-Kinu-zanima-i-Pleso-i-zeljeznica?homesrclink=carousel

halfte trinken, halfte Šarcu geben



ne znam u pločama se priča naveliko da će se dijelit radnicima dionice po ključu 3 komada na godinu staža [undecid] . skoro 1000 radnika – prosjek staža 20-tak godina – cca 60000 komada [undecid] .
po sadašnjim cijenama to je oko 100 mil kuna ili cca 26% mcapa [huh] . hmm , kupit il čekat radničke pitanje je sad [undecid]

Zar stvarno misliš da će država dati nama radnicima cca 29% udjela u vlasništvu LKPC?
Very funny!!!
lp
[/quote]
u bilo kojoj varijanti – bilo dokap bilo privatizacija uz strat partnera radnici će dobit svoj dio , a ti ako stvarno imaš veze s lukom znaš dobro o čemu pričamo [proud]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

@jjure

Ma daj.
Onda i ti znaš ako stvarno imaš veze s lukom da takve priče kruže več godinama.
lp

Nije loše povećanje prometa za skoro 100%

ožujak 2010 402.093.667 ožujak2009 231.040.684


ne znam u pločama se priča naveliko da će se dijelit radnicima dionice po ključu 3 komada na godinu staža [undecid] . skoro 1000 radnika – prosjek staža 20-tak godina – cca 60000 komada [undecid] .
po sadašnjim cijenama to je oko 100 mil kuna ili cca 26% mcapa [huh] . hmm , kupit il čekat radničke pitanje je sad [undecid]

To je možda opcija za dokapitalizaciju, kojom bi radnici na osnovu staža stekli pravo sudjelovanja.

Inaće, stvarno treba biti manični optimist i očekivati da će država u ovoj situaciji, kada reže socijalna i dr. prava, poklanjati nešto, a pogotovo dionice profitabilne tvrtke koje može prodati!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-rijeka-kinezi-nude-10-milijardi-eura-za-poslove-u-hrvatskoj,75727.html

”Kinezi su zainteresirani za ulaganja u Hrvatske željeznice, turističke projekte, drvnu industriju i vodoprivredu, a osim luke u Rijeci zanimljiva im je i luka u Pločama.

Vjeruje se kako bi ukupna vrijednost ulaganja mogla premašiti iznos od 10 milijardi eura, a njihovom realizacijom Hrvatska bi postala jedan od glavnih tranzitnih centara za uvoz kineske robe u južnoj Europi.”

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

istina džoni priče nisu od jučer , al sat otkucava državni portfelj se mora reducirat , jaca i šuki se zadužuju gdje stignu . rekoh luka je obiteljsko srebro , al receptura u hrvata je jedna jedina i bilo koja varijanta privatizacije (s dokapom ili bez) će uključivat i dionice radnicima . šta je to tako nevjerojatan scenario [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

koliko znam,kinezi bi prije svega prodali svoju opremu za opremanje terminala sad kad budu gotovi.

a teško da će kinezi zamijeniti luku napulj kao luku za ulaz njihove robe u europu za rijeku i ploče.

sad sam se sjetio,ima jedna dobra knjiga o kalabreškoj mafiji koja opisuje jednu luku na jugu italije,koja je najveći terminal kontejnera na mediteranu,kaže da policija uspije izkontrolirati svaki 10 000 kontejner.

a kinezi već u crnoj gori realiziraju dobre projekte,financiraju gradnju brodova za crnogorsku plovidbu koji se grade u njihovim brodogradilištima.

a u gomori,tip piše da su šefovi cammore u kini naručivali recimo bušilice bosch ili telefone siemens kojih te kompanije uopće nisu imale u ponudi,i prodavali po istočnoj europi kao orginale.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close