LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lkpc potražuje od tvrtki u bih 600 000 000 kuna koje ne može naplatiti..


lkpc potražuje od tvrtki u bih 600 000 000 kuna koje ne može naplatiti..

Daj mi molim te objasni od kud ti ta informacija? Rekao ti je sam Pavlović u povjerenju?
Gdje ti tu stavku vidiš u njihovoj bilanci? Pa veličina cijele aktive im je 280 milijuna kuna.
Zar su otpisali 600 milijuna kuna pa se više ne vide? U tom slučaju bi se ta stavka vidjela u RDG-u.
Kakv lik iz crtića, to je strašno.


lkpc potražuje od tvrtki u bih 600 000 000 kuna koje ne može naplatiti..

Kada bi to bilo točno, i kada bi se to naplatilo ili postojala mogučnost da se barem dio toga naplati, cijena bi bila vjerojatno preko 3 000 kuna, jer tih potraživanja o kojima pišete nema u bilanci Luke Ploče, aa ukupna aktiva za prošlu godinu je 284 000 000 kuna.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

NAKON TRI GODINE NASTAVLJA SE GRADNJA LUKE NA RIJECI SAVI
Luka Brod postat će najveća riječna luka
U brodsku Luku će se željeznicom i cestom slijevati kontejneri iz luka Ploče i Rijeka za destinacije na plovnom putu Save i Dunava

Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ajde barem ima brodova,luka dobro radi,ali ima i pluseva i minusa kao i svaka druga tvrtka,da ne ispada da je blatim,to je rijetka firma koja je u plusu,a u rukama je države..ma ne znam je li točno toliko,i meni izgleda jako puno,ali tko kaže da se bilanca ne može zamrčiti?svaka bilanca se može naštimati,pogledajte kako to todorić radi,naravno uz nečiji blagoslov,,

Dobar promet danas, digitalni uredno akumulira po 25kom a prodavačima želim sreću sa VLDS

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Dobar promet danas, digitalni uredno akumulira po 25kom a prodavačima želim sreću sa VLDS

Sjedi, 5 [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Kolega plavi znate li možda tko ovo iskrcava vaš hvaljeni LKPC-R-A…….i zašto?….

imate li kakav info……………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Kolega plavi znate li možda tko ovo iskrcava vaš hvaljeni LKPC-R-A…….i zašto?….

imate li kakav info……………


da i mene zanima…malo više od toga me zanima ko stalno kupuje [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Da!
A i sudeči po današnjim prometima večina dionica je na rasprodaji ???




http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/VIDEO-Cacic-predstavio-cetiri-poluge-Pali-smo-ispod-povrsine-vode

" Zbog atraktivnog tržišta i lokacije nužno je, ističe, iskoristiti i hrvatske prednosti luka za ugljen, termoelektrana Plomin i Ploče "

lp


Pa on stvarno pojma pa u Pločama jesve spremno za izgradnju termoelektrane pa već je i dalekovod skoro izgrađen koji će odvoditi struju od termoelektrane, pa ovi političari su stvarno izgubljeni u vremenu i prostoru, Bože te sačuvaj ovakvih.
[/quote]
ma kakva termoelektrana,to je bio samo prijedlog,na području dobrogošća,ja sam vidio da nešto snimaju,a atraktivno zemljište pored lkpc ima krtp,međutim sa njima se ne trguje..krtp-r-a,tu mi je majka radila,i još nije prodala dionice,a dionice krtp je posjedovaoo i današnji direktor hž-a kao i direktor naftnih terminala,na kraju su to nekako zamracili,i prikazali totalno drugačije,tko ne vjeruje nek provjeri prošle godine tko je bio vlasnik dionica krtp-r-a,to je zemljište odmah do lkpc,i terminala..nek mi hanfa objasni gdje su dionice od krtp,koje je posjedovao direktor hž-a?ako se sa istim nije trgovalo?
[/quote]
A ona dva dalekovoda što se grade ja mislim da to neće biti spomenici kulture, razgovarao sam sa ljudima koji kažu da će služiti za odvođenje električne energije od termoelektrane koja će se 100% graditi.

vjesnik.com Srijeda, 7. travnja 2010

U Pločama će pristajati i najveći prekooceanski brodovi

Vrijednost investicije s gradnjom pristupne ceste i željezničkom infrastrukturom iznosi oko 36 milijuna eura. Riječ je o prvoj fazi modernizacije Luke Ploče

Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close