LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

200 kom na kupnji po 1.617,18 [proud]


200 kom na kupnji po 1.617,18 [proud]

Kupuješ?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Samo se vi radujte a vidite ovaj citat na SEEbiz-u, čak sa tri dionice.

Od dionica u sastavu CROBEX-a oštar pad bilježi Luka Ploče


Samo se vi radujte a vidite ovaj citat na SEEbiz-u, čak sa tri dionice.

Od dionica u sastavu CROBEX-a oštar pad bilježi Luka Ploče


A ti kupuješ kad oštro raste?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Samo se vi radujte a vidite ovaj citat na SEEbiz-u, čak sa tri dionice.

Od dionica u sastavu CROBEX-a oštar pad bilježi Luka Ploče


A ti kupuješ kad oštro raste?
[/quote]
Ja sam ovo davno kupovao a ako padne i malo ja kupujem, bio sam stavio nalog ali ova dvojica idu preko mene pa mi se neda sa njima lipariti ionako ovoga imam dosta.




Samo se vi radujte a vidite ovaj citat na SEEbiz-u, čak sa tri dionice.

Od dionica u sastavu CROBEX-a oštar pad bilježi Luka Ploče


A ti kupuješ kad oštro raste?
[/quote]
Ja sam ovo davno kupovao a ako padne i malo ja kupujem, bio sam stavio nalog ali ova dvojica idu preko mene pa mi se neda sa njima lipariti ionako ovoga imam dosta.
[/quote]
Barba, koliko to realno vrijedi? Do koje cifre bi ti išao?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




Samo se vi radujte a vidite ovaj citat na SEEbiz-u, čak sa tri dionice.

Od dionica u sastavu CROBEX-a oštar pad bilježi Luka Ploče


A ti kupuješ kad oštro raste?
[/quote]
Ja sam ovo davno kupovao a ako padne i malo ja kupujem, bio sam stavio nalog ali ova dvojica idu preko mene pa mi se neda sa njima lipariti ionako ovoga imam dosta.
[/quote]

@barbastari

savjetujem ti da ovakve privatne poruke šalješ na pm svojoj mami a ne meni …..

barbastari | profil
korisnik od: 05.08.2009.

Tekst poruke…
Naslov poruke…hahah luka odradila 40% a tvoja ingra isto 20% ali dole ajde neznanje moraš nekako utažiti pa makr i blateći druge dionice koliki je minus jeli preko 80% koja ste vi brutalna neznalica hahahahahah lp

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Dragi perice gdje si?molim te javi nam se.danas je netko stavio na kupnju 200 komada,kako to komentiras?sta kaze bra analiza?jesi shvatio ili nisi?koliko je luka rijeka,pala ispod 170?rekao si da bra analiza ne dozvoljava pad ispod 170?perice,daj nam komentar,odakle ovoliko kupnje na lkpc?perice?lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Dragi perice gdje si?molim te javi nam se.danas je netko stavio na kupnju 200 komada,kako to komentiras?sta kaze bra analiza?jesi shvatio ili nisi?koliko je luka rijeka,pala ispod 170?rekao si da bra analiza ne dozvoljava pad ispod 170?perice,daj nam komentar,odakle ovoliko kupnje na lkpc?perice?lp

i maknuo tu kupnju nakon 15 minuta, jako ozbiljna kupnja, peromadjar bar se trudi tehnički analizirati dionicu i koliko vidim još ga nitko nije demantirao u toj analizi, ovdje su bitnije neke spekulacije,tko sjedi u Upravi, famozni dokap koji se spominje od 2006 i koridor koji će bit gotov kad čobanković smršavi



Dragi perice gdje si?molim te javi nam se.danas je netko stavio na kupnju 200 komada,kako to komentiras?sta kaze bra analiza?jesi shvatio ili nisi?koliko je luka rijeka,pala ispod 170?rekao si da bra analiza ne dozvoljava pad ispod 170?perice,daj nam komentar,odakle ovoliko kupnje na lkpc?perice?lp

i maknuo tu kupnju nakon 15 minuta, jako ozbiljna kupnja, peromadjar bar se trudi tehnički analizirati dionicu i koliko vidim još ga nitko nije demantirao u toj analizi, ovdje su bitnije neke spekulacije,tko sjedi u Upravi, famozni dokap koji se spominje od 2006 i koridor koji će bit gotov kad čobanković smršavi

[/quote]
Demantiralo ga je tržište, iako se trudi, bez daljnjeg!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Kolege čemu tolike rasprave da li sam ja rekao ovo ili ono kad se može lako provjerit šta sam rekao? Barem 3 puta sam naglasio važnost potpore na 1540-1550 kuna, čije je probijanje nužno za dosizanje zadanog targeta. Dakle, dok nema proboja, nema ni tog targeta.

8.3.2010.


Iako sam i ranije imao procjenu o targetu na oko 1400 kuna za lkpc, ovo mi samo daje dodatnu potvrdu o vrlo mogućem ishodu događaja. Preostala je još samo jedna potpora na 1540 kuna, a padne li i ona kojim slučajem —> pljas na 1400.

Isto tako sam napominjao prije nekoliko dana da, citiram, dva najupečatljivija tehnička scenarija nam govore o daljnjem postraničnom kretanju oko zone 1600 kuna il padu na 1400 kuna.
Vjerojatno će rasplet čitave situacije uslijediti na osnovu razrješenja vodećeg elementa procjene trenda, a to je trend linija. Dakle sve ovisi o trend liniji. Dok god je ona održana na snazi je prvi scenarij, a njenim probojem na scenu nastupa drugi scenarij.

Prema tome, za sada je na snazi prvi scenarij, postranično kretanje.

I zadnja verzija, tj treći scenarij, koji sam predviđao u slučaju suprotnog proboja linije otpora, citiram, Također valja paziti na liniju otpora čijim se probojem iznad 1700, te zadržavanjem iznad 1725 ulazi u fazu rasta, no za sada je ovo najmanje izgledno.

Molim kolege koji se toliko žustro protive svemu šta napišem u čemu je problem i gdje je moja pogreška??? Koliko vidimo linija 1540 je izdržala i nisu postignuti preduvjeti za pad na 1400, a isto tako otpor na 1700-1725 je za sada nedodirljiv obzirom da dionica ne prelazi zadane točke. Znači trend je neutralan. Naravno da dionica neće vječno ići postrance, pitanje je samo šta će se prvo nakon toga dogodit, al govorit da je nešto definitivno sigurno ( bilo da se radi o sigurnom rastu ili sigurnom padu ) je smiješno. Možemo ovdje samo govorit o određenim vjerojatnostima. Laički rečeno, ne radi ražanj a zec u šumi.

never surrender

TOP10 ponovno kupuje ZABA pojačava svoju pozicuju.

New Report

Close