LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega barbosa, to vam ipak nije račun PBZ investora znate. To vam se nekakav fond lijepo iskrcao za najmanje 379 dionica. Samo znate kako to kod nas ide s fondovima, dok se proknjiže njihove transakcije prođe i više od +T3, pa nije se jednom ovo dogodilo.

A kako se zna da ovo nije račun pbz investora već fonda? Pa lijepo, ovdje se promjene ne događaju tako često, a kad se dogode, bome upadaju u oči. Zadnja promjena na ovom računu je bila na samom početku mjeseca. Zanimljivo, isti fond je tada skratio poziciju za 346 komada, službeno.

Znači, u manje od mjesec dana je fond iz top 10 po skrbničkim računom PBZ iskrcao najmanje 725 komada!

Nevjerojatno…sada ćeš ti meni soliti pamet sa svojim drukerajom i mene pokušavati diskreditirati [angry]

Naravno da je to PBZinvesror, još uvjek migriraju dionice sa skrbničkog na investitorski u skdd , za migraciju je potrebna autorizacija investitora , kada se skupi dovoljno zahtjeva odredi se rok migracije te prebace dionice…i onda se jeleni čude kako neki fond prodaje a nigdje nema transakcija!

Kako to znam… ja sam još uvijek na tom PBZskrbničkom, redovito se čujem sa PBZ investom, i za sada nemam namjeru prelaziti na rn. investitora!

I naravno. dokapitalizacija je pred vratima (kako ću BRUTALNO zaraditi [smiley] ) a LKPC će već u ovome kvartalu imati povečanje dobiti min.20% a sljedećih mjeseci i godina će se opet svi čuditi kada bude +100% pa +200%….10.000% i ti tu ne možeš ama baš ništa! [tongue]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Znači kolege žele reći da sam zamijenio skrbničke račune? Može biti. A ovo da još uvijek postoje migracije to nisam znao, mislio sam da je to svršena stvar. No tko može biti sto posto siguran koji je točno račun pbz investora.

Sve ja vas razumijem i poštujem vaše izjave, al ne razumijem kakve to ima veze s drukanjem?? Samo iznosim ono šta vidim. Nisam izmislio te podatke, samo sam krivo interpretirao. No jesam li ja štopao cijenu dionici lkpc ili sam ja kriv što cijena zadnjih mjeseci nije rasla? Ili sam ja kriv što je najavljivana dokapitalizacija, a na kraju demantirana?

Ja sam samo ustvrdio koje tehničke kriterije ova dionica mora ispunit da bi se rast ostvario ( i obrnuto za pad ) i to vas je naljutilo, al šta ja tu mogu. To je vaš problem ako ste vi to shvatili kao ocrnjivanje. Ali mislim da se borite s vjetrenjačama, ja sam samo tehničar koji ukazuje na mogući rast i pad, nikakav druker .

Drukeri su vam oni kao plavi koji govore sad će to na 2000, a cijena u međuvremenu 4 mjeseca padne s 1800 na 1600.

I kakve pobogu moje predviđanje ima veze s lkri??? Plavi si je izgleda umislio da mi je kao lkpc nekakava kompeticija zbog toga što u portfelju osobno držim oko 6 posto lkri. Ma zaboli me hoće li lkpc rast ili padat, meni ni iz džepa ni u džep. Ako mi bude zanimljiva kupit ću je, ako ne neći i to je sve. Ja se samo trudim bit što realniji u procjeni i trgovat na tehničkim pokazateljima. Ma rekao sam, neki se ovdje ponašaju kao djeca.

Ja ne trgujem na temelju rekla kazala, već na temelju tehničkih pokazatelja jer smatram da je to u ovom trenutku najoptimalnije. Fundamentalni pokazatelji su vrlo nepouzdani jer je nepouzdano i buduće razdoblje pred nama. Ne možeš ubrajati fundamente kad ne znaš ni kako će zvaršit ova godina, a kamoli narednih 5. Pa nitko ne zna ni kako će se i kada ova kriza rasplest, a gdje će radit još kakvu DCF analizu o budućoj dobiti.

Nego kad se netko toliko loži na fundamente, neka odgovori, šta ćemo mi s fundamentima lkpc?
P/E je skočio na 86, nije baš jeftino.
Evo od svih dionica sastavnica crobexa po P/E pokazatelju, lkpc je uz viro i belišće najskuplja dionica.
I šta ćemo sada??

Pričati kakva je dionica u usporedbi s drugom po fundamentima je vrlo nepouzdana stvar jer ovaj kvartal p/e može biti 100, a drugi već 30, a treći 200. Eto zato ne kužim kolege koji pljuju po drugim dionicama zbog njihovih fundemenata, a ove ignoriraju. Dvostruki kriteriji. To je samo znak da ne znaju ni sami točno šta treba gledati da uoče mogući velik rast na dionici.

never surrender

Kako li će ovo utjecati na cijenu lkpc?? Možda ubrza dokap?? Sigurno investitori jedva čekaju da ubace lovu u firmu koja širi kapacitete a sadašnji su iskorišteni 40%. A sad još i ovo…..

http://www.poslovni.hr/143456.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ja ne trgujem na temelju rekla kazala, već na temelju tehničkih pokazatelja jer smatram da je to u ovom trenutku najoptimalnije.

Ova izjava je gotovo kontradiktornost sama po sebi [rolleyes]
Ako se ne varam po tvojim tehničkim pokazateljima cijena je trebala sad bit oko 1.450 kn

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Zanimljiva kupnja 150kom!………brzo je pobjegao!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Ovdje upišite svoj komentar… [shocked]

fatamorgana [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Zanimljivi nalozi na prvom bidu, od 100 i 150 kom, evo sad 200 kom, samo što se brzo miču, netko se zajebava [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Zanimljiva kupnja 150kom!………brzo je pobjegao!

Taj ne bježi……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Zanimljiva kupnja 150kom!………brzo je pobjegao!

Taj ne bježi……
[/quote]

S tom količinom najbolje da lupi po asku, pa da malo unese živosti u ovu monotoniju od burze (op.a. nisam na prodaji) Bit će da netko nešto zna, ili da misli da zna [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.




Zanimljiva kupnja 150kom!………brzo je pobjegao!

Taj ne bježi……
[/quote]

S tom količinom najbolje da lupi po asku, pa da malo unese živosti u ovu monotoniju od burze (op.a. nisam na prodaji) Bit će da netko nešto zna, ili da misli da zna [lol]
[/quote]
jao sad ćeš pobrat jedinicu

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




Zanimljiva kupnja 150kom!………brzo je pobjegao!

Taj ne bježi……
[/quote]

S tom količinom najbolje da lupi po asku, pa da malo unese živosti u ovu monotoniju od burze (op.a. nisam na prodaji) Bit će da netko nešto zna, ili da misli da zna [lol]
[/quote]
ili zna li da misli?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.





Zanimljiva kupnja 150kom!………brzo je pobjegao!

Taj ne bježi……
[/quote]

S tom količinom najbolje da lupi po asku, pa da malo unese živosti u ovu monotoniju od burze (op.a. nisam na prodaji) Bit će da netko nešto zna, ili da misli da zna [lol]
[/quote]
jao sad ćeš pobrat jedinicu
[/quote]

Ni prva ni zadnja, malo sarkazma ne škodi [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close