LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije li se tu nešto trebalo dogoditi prije cca. sat vremena? Sve čekam, ali ništa.

meni pokupilo naloge,nisam se nadao..al dobro,trenutni score sa lkpc..kupljena 14 puta,13 puta prodana skuplje,i jednom na istoj razini..eeee da su sve tako,a ne ko atpl,23 puta je kupio,13 puta prodao skuplje,a 10 jeftinije..uh,uh težak je ovaj špekulantski zanat..

Ako je ovo netko počistio zbog ovog mosta koji se gradi (http://www.jutarnji.hr/vlada-gradi-novi-most–150-milijuna-kuna-za-most-na-savi-kod-svilaja/641960/), svaka mu čast na vizionarstvu.


Što se ovdje događa?
Na kupnji ima samo 137 dionica.
Da li netko nešto zna?
Tko zna da li će sutra biti 100 dionica na kupnji.
Bolje to iskoristiti pa se mirno spava

Da, stvarno, da li netko nešto zna?
Danas + 6,54 % na povećem prometu.

Kaj je bilo?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da, stvarno, da li netko nešto zna?
Danas + 6,54 % na povećem prometu.

Kaj je bilo?

lp

najavljen je nastavak radova od Ravče prema Pločama, završetak radovado kraja 2012.
ljudima stvarno treba malo da padnu u euforiju [lol]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


Ako je ovo netko počistio zbog ovog mosta koji se gradi (http://www.jutarnji.hr/vlada-gradi-novi-most–150-milijuna-kuna-za-most-na-savi-kod-svilaja/641960/), svaka mu čast na vizionarstvu.

BRAVO!!!!! Upravo taj most je razlog zasto sam ja danas kupio. [lol] [lol] [lol]

p.s.kako se podigla kupnja na 1650,00 [cool]

A netko ju je i poklopio u 15:59:59…

P.S. Inače, kolega, upravo ste priznali da ste koristili još neobjavljenu informaciju za trgovanje. Mislim da u nekom zakonu piše da je to kažnjivo. Ali nemojte se bojati. Hanfa vam gotovo sigurno ništa ne može.



Ako je ovo netko počistio zbog ovog mosta koji se gradi (http://www.jutarnji.hr/vlada-gradi-novi-most–150-milijuna-kuna-za-most-na-savi-kod-svilaja/641960/), svaka mu čast na vizionarstvu.

BRAVO!!!!! Upravo taj most je razlog zasto sam ja danas kupio. [lol] [lol] [lol]

p.s.kako se podigla kupnja na 1650,00 [cool]
[/quote]

a mozda nije u pitanju taj most.Mozda je nesto drugo!!!!!

Asta bi to moglo biti??? Mozda dolazak Kineskog izaslanstva ili je mozda Jadrolinija uvela novu liniju RIJEKA – PLOCE [undecid]



Što se ovdje događa?
Na kupnji ima samo 137 dionica.
Da li netko nešto zna?
Tko zna da li će sutra biti 100 dionica na kupnji.
Bolje to iskoristiti pa se mirno spava

Da, stvarno, da li netko nešto zna?
Danas + 6,54 % na povećem prometu.

Kaj je bilo?

lp
[/quote]
Što je sada fedja i ekipa…šutite???
Hoćete li sada snositi odgovornost što ste odvratili potencijalne ulagače od LKPC!, što ste se svojski trudili ogaditi ovu tvrtku i njene dioničare?
Normalno da nečete, samo ćete promijeniti nickove a potencijalne investitore tko šiša , bitno je da ste se vi dobro zabavili !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




Što se ovdje događa?
Na kupnji ima samo 137 dionica.
Da li netko nešto zna?
Tko zna da li će sutra biti 100 dionica na kupnji.
Bolje to iskoristiti pa se mirno spava

Da, stvarno, da li netko nešto zna?
Danas + 6,54 % na povećem prometu.

Kaj je bilo?

lp
[/quote]
Što je sada fedja i ekipa…šutite???
Hoćete li sada snositi odgovornost što ste odvratili potencijalne ulagače od LKPC!, što ste se svojski trudili ogaditi ovu tvrtku i njene dioničare?
Normalno da nečete, samo ćete promijeniti nickove a potencijalne investitore tko šiša , bitno je da ste se vi dobro zabavili !
[/quote]

O čemu vi kolega barbosa? Kakva odgovornost radi odvraćanja potencijalnih ulagača? Mislim da ste zamjenili teze. Evo meni se više čini da su se sretnici koji su kupovali po 1550 iskrcavali po 1650,al šta ja znam, ja samo bezveze ovdje pišem i maltretiram.

A šta je vas osobno nagnalo da napišete ovako žustar post? Jednodnevni rast cijene od 6 posto? Koliko se sjećam na IGH je takvog drukeraja bilo i više nego previše. I znamo kako su se ljudi proveli. Šta se vi ne sjećate??

Ma evo da vam osvježim pamćenje. Ovaj prikaz se ujedno može nazvat i "sindromom lošeg druka".

never surrender

Al ne bi to mene ni sekunde brinulo toliko koliko me već neko vrijeme muči ovaj bearish gartley. Jednostavno ne znam šta bi rekao na ovo. Doduše znam, al nikog ne zanima.

No uostalom, koga briga šta ja to crtkaram, bitni su fundamenti zar ne?

p.s. nemam lkpc nit je planiram imat, samo naglas razmišljam ( kao i što sam razmišljao na igh ), a ako je to moj grijeh priznajem ga. Lijep pozdrav.

never surrender


Al ne bi to mene ni sekunde brinulo toliko koliko me već neko vrijeme muči ovaj bearish gartley. Jednostavno ne znam šta bi rekao na ovo. Doduše znam, al nikog ne zanima.

No uostalom, koga briga šta ja to crtkaram, bitni su fundamenti zar ne?

p.s. nemam lkpc nit je planiram imat, samo naglas razmišljam ( kao i što sam razmišljao na igh ), a ako je to moj grijeh priznajem ga. Lijep pozdrav.

Bearish gartley? Htio si bit smješan ili si samo neozbiljan, ova dionica je za investitore koji gledaju stvari dugoročno i nisu ograničeni crtanjem krugova i trokuta na A4 papiru, mislim svarno [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close