LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Fed, može li k/p?

Ne radi mi gledalica trenutno. Hvala

Kolega, samo 176 dionica na kupnji a čak 600 na prodaji.
S tima da od ovih 176 na kupnji, 75 ih je ispod 1500 kuna.
Dosta to loše izgleda, bojim se da ne padne i ispod 1500.
Izgleda da je u pravu bio onaj kolega što je rekao da je prva potpora na 1400

Kod odabira dionica je najbitniji ROI

Ma mene ne sekira što ima 600 komada na prodaji, sve je to šuplje kao švicarski sir, nego me brine da kolega Moj je Najbrži ne lupi po kupnji, jer on obično prodaje kad se cijena približi 1.500 kn a to je upravo sad slučaj.

Meni ne pada na pamet prodavati tako jeftino, ja čekam neku službenu obavijest o docapu pa onda prodajem [thumbsup]

Pozdrav i puno hvala na info [kiss]

http://www.kucilooro.webs.com/


Što se događa?
Kupnja se potpuno razbježala.
Da li netko ima neki info?
Da li netko nešto zna?

nije se razbježala nego su se jučer i danas po njoj istresli sa 10-15 komada i to je dovoljno da nastane ponor jer nova kupnja ne dolazi [embarass]
što će biti ako nam i ovu preostalu kupnju potuku?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

a GDJE JE SADA MOŽE LI BOLJE EKIPA?

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


a GDJE JE SADA MOŽE LI BOLJE EKIPA?

Vjerojatno će se uskoro javiti sa nečim tipa "malo sam se skratio jer se vidjelo da ide dolje…"
Već viđeno.


a GDJE JE SADA MOŽE LI BOLJE EKIPA?

Pa šta čekate evo ja sam na kupnji, šta se čeka ima se municije još za jedno 500 komada po ovoj cijeni samo naprjed.



a GDJE JE SADA MOŽE LI BOLJE EKIPA?

Vjerojatno će se uskoro javiti sa nečim tipa "malo sam se skratio jer se vidjelo da ide dolje…"
Već viđeno.
[/quote]

Ekipi nešto neide u zadnje vrijeme,ne može ništa pogoditi,-jasno,najlakše sad šutjeti,a prije se navlačilo sve u šesnaest

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


11.03.10. | 23:31
U pravu ste zapravo, neću više svraćati na ovu temu.
12.03.10. | 00:07
Dobro neću više, pa rekao sam.
16.03.10. | 22:5
Kolega, vidim lako vas se da zbuniti s odnosima tonaže fizičkog prometa. Tonaža može bit vrlo varljiv podatak.


A uostalom kad na godišnjem planu netko bilježi smanjenje dobiti od golemih 80% onda se pitam kako uopće netko ovo smatra dobrim pickom?


Ma možete vi pričati priče do sutra.prihodi ovoliko, dobit onoliko.to ide ispod 1500 i to je to.jer kupnja je sve slabija i slabija a uvijek ima onih koji prodaju.k


Što se događa?
Kupnja se potpuno razbježala.
Da li netko ima neki info?
Da li netko nešto zna?

Kolega, samo 176 dionica na kupnji a čak 600 na prodaji.
S tima da od ovih 176 na kupnji, 75 ih je ispod 1500 kuna.
Dosta to loše izgleda, bojim se da ne padne i ispod 1500.
Izgleda da je u pravu bio onaj kolega što je rekao da je prva potpora na 1400


Kolega Fed, može li k/p?
Ne radi mi gledalica trenutno. Hvala

Ja sam ka dioničar LKPC istinski oduševljen i ganut da imamo ovako brižne kolege na forumu. Službeno niko od njih (osim vidre) nije dioničar LKPC, a toliko vremena i truda ulažu analizirajući ovu dionicu. Predlažem da se postojeći dioničari nekako oduže gore navedenim dušebrižnicima.
Samo neznam di vam je Badman, odavno ga nema, a prije je redovito postao redovita mjesečna izvješća o prometu. Evo podaci samo za njega:
veljača 2010 358.725,175
veljača 2009 275.854,497
A joj, pa pero je reka da je tonaža varljiv podatak.
[bye]

Kolega Sandokan, vidra vam nije dioničar, proda je on to sa minusom.
To je moje mišljenje, on samo zeza ko i ovi ostali.

Ako nije tako neka stavi screenshot, sa datumom.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja sam ka dioničar LKPC istinski oduševljen i ganut da imamo ovako brižne kolege na forumu. Službeno niko od njih (osim vidre) nije dioničar LKPC, a toliko vremena i truda ulažu analizirajući ovu dionicu. Predlažem da se postojeći dioničari nekako oduže gore navedenim dušebrižnicima.
Samo neznam di vam je Badman, odavno ga nema, a prije je redovito postao redovita mjesečna izvješća o prometu. Evo podaci samo za njega:
veljača 2010 358.725,175
veljača 2009 275.854,497
A joj, pa pero je reka da je tonaža varljiv podatak.
[bye]

Sve je to ok kolega kaj vi zagovarate i pišete, ali ja sam u nadi da će podaci biti bolji i oni jesu, kupio lkpc na "mig" kolege koje je "ful" unutra po 1800.
Prodao sam po 1600.

I nažalost prekasno sam uvidio, da rezultati nekih firmi nemaju veze s cijenom njihovih dionica.

Pa tako sam ovo otpisao kao pogrešku i kupovat ću je vjerojatno na 1400-1500, ako padne do tamo.


Ja sam ka dioničar LKPC istinski oduševljen i ganut da imamo ovako brižne kolege na forumu. Službeno niko od njih (osim vidre) nije dioničar LKPC, a toliko vremena i truda ulažu analizirajući ovu dionicu. Predlažem da se postojeći dioničari nekako oduže gore navedenim dušebrižnicima.
Samo neznam di vam je Badman, odavno ga nema, a prije je redovito postao redovita mjesečna izvješća o prometu. Evo podaci samo za njega:
veljača 2010 358.725,175
veljača 2009 275.854,497
A joj, pa pero je reka da je tonaža varljiv podatak.
[bye]

Sve je to ok kolega kaj vi zagovarate i pišete, ali ja sam u nadi da će podaci biti bolji i oni jesu, kupio lkpc na "mig" kolege koje je "ful" unutra po 1800.
Prodao sam po 1600.

I nažalost prekasno sam uvidio, da rezultati nekih firmi nemaju veze s cijenom njihovih dionica.

Pa tako sam ovo otpisao kao pogrešku i kupovat ću je vjerojatno na 1400-1500, ako padne do tamo.

[/quote]
sve krivo al kaj drugo od tebe očekivat… [lol] [lol] si zahvalio svojoj ekipici kaj su ti otvorili oči pa i prodao na 1600?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Kolega Sandokan, vidra vam nije dioničar, proda je on to sa minusom.
To je moje mišljenje, on samo zeza ko i ovi ostali.

Ako nije tako neka stavi screenshot, sa datumom.

lp

Kolega Moj Je Najbrži, ja odgovorno tvrdim da imam lkpc, a što se tiče dokaza, čim vidim vaš screen-shot, staviti ću i ja svoj.
Naime ja opravdano sumnjam da bi vi mogli frizirati svoj izvadak, jer ste tome skloni [tongue]

Opet ponavljam da ja svoju lkpc neću prodavati po 1.500kn , te stoga zahtjevam da me prestanete nagovarati na tako nerazuman čin!!!!!!!
Sram vas i stid bilo.
Stvarno ste pokvaren dječarac [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close