LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




http://croatian.cri.cn/288/2010/03/02/21s30294.htm

Jandroković u posjetu Kini ponudio Kinezima ulaganje u Luku Ploče za što su oni itekako zainteresirani.

nakon kraha koji sutra slijedi na građevinarima, dionice poput LKPC rijetka su sigurna utočišta za male dioničare…pa makar čekali dokap do ljeta [smiley]
[/quote]
upravo sam to htio napisati,ja sam danas prodao hdel,i mogao bi još pojačati poziciju u lkpc,jer je firma stabilna,ne zadužena,a i dokap je pred vratima..zašto ne?
[/quote]
to ti napametnija stvar koju si ikad napravio!!!!!

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Jel to inside info….Pa građevinari žestoko rasli a ti prodavao….Hm


http://croatian.cri.cn/288/2010/03/02/21s30294.htm

Jandroković u posjetu Kini ponudio Kinezima ulaganje u Luku Ploče za što su oni itekako zainteresirani.

Ma kolega jel to pokvaren telefon? Nije lijepo lagat ulagače lkpc.

Vaš link

never surrender



http://croatian.cri.cn/288/2010/03/02/21s30294.htm

Jandroković u posjetu Kini ponudio Kinezima ulaganje u Luku Ploče za što su oni itekako zainteresirani.

Ma kolega jel to pokvaren telefon? Nije lijepo lagat ulagače lkpc.

Vaš link
[/quote]

Stvarno si više dosadan sa ovim spamanjem teme, portal Seebiz nije prenio kompletno, poznata je od ranije zainteresiranost Kineza za Luku Ploče.

Zavist je gadna stvar, a zloba te svrstava u nepoželjne.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



dakle,veliki su odlučili kupovati po cijeni od 1600-1700 do dokapa..i to je to..do dokapa-lijep pozdrav..

Samo da ne odluče kupovati po 1.500, to ne bih podnio [lol]
[/quote]

E moje prijatelju Kezme ode to u kanal (izaciju) na 1.500kn

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/priopcenja_za_javnost/2010/ozujak/priopcenje_sa_44_sjednice_vlade_rh

" Dana je suglasnost Hrvatskim autocestama d.o.o. na Plan građenja i održavanja autocesta za 2010. godinu. Planom građenja i održavanja autocesta za 2010. godinu predviđena su ulaganja u građenje i održavanje autocesta od ukupno 2.230.379.000,00 kuna i to za građenje 1.878.606.000,00 kuna, izvanredno održavanje 217.500.000,00 kuna i redovno održavanje 134.273.000,00 kuna. Prema Planu glavnina radova je na izgradnji autocesta i odvija se na pravcima Split-Ploče i Zagreb-Sisak. "

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vidim, opet pad na malom prometu.
Ako ste čitali Kostolanija onda vam je sve jasno.
Znate što on kaže za pad na malom prometu.
Pitanje je samo gdje će se to zaustaviti.
Na bidu više praktički nikog niti nema.
Samo još oni koji su zaboravili maknuti naloge.
Loše,loše

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/LcWb3u2wJ6BZEYzXkMFnGQ==.doc

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Vidim, opet pad na malom prometu.
Ako ste čitali Kostolanija onda vam je sve jasno.
Znate što on kaže za pad na malom prometu.
Pitanje je samo gdje će se to zaustaviti.
Na bidu više praktički nikog niti nema.
Samo još oni koji su zaboravili maknuti naloge.
Loše,loše

daj se ti rađe brini za svoj hdel i punt….i kreni u crkvu molit… [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

ZAGREBAČKA BURZA
Odjel uvrštenja
Ivana Lučića 2a
10000 Z A G R E B

Predmet: Obavijest

U svezi natpisa u tiskovinama obavještavam Vas da nisam razgovarao ni pregovarao nikada s pojedinačnim, potencijalnim ulagateljima, domaćim ili stranim, o mogućoj dokapitalzaciji kako je to prezentirano u javnosti preko medija.

Trebale bi postojati Zakonske pretpostavke ( Odluka Nadzornog odbora i sazivanje Glavne skupštine Društva) za vođenje takovih radnji.

Kada budu ispunjene Zakonske pretpostavke javnost će biti obavještena o svim informacijama, pa tako i o mogućoj dokapitalizaciji Luke Ploče d.d.

Sa štovanjem,

Direktor:

Kap.Pavlović Ivan dipl.ing.

ja sad više ništa ne razumijem?!
pa taj Pavlović je izjavio za novine (PD čini mi se) da se sprema dokap i da je puno zainteresiranih, a sad kaže da nema pojma o tome??

HANFAAAAAAAAA?????

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

žena i deca prvi po bidu!!!!!!

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


ZAGREBAČKA BURZA
Odjel uvrštenja
Ivana Lučića 2a
10000 Z A G R E B

Predmet: Obavijest

U svezi natpisa u tiskovinama obavještavam Vas da nisam razgovarao ni pregovarao nikada s pojedinačnim, potencijalnim ulagateljima, domaćim ili stranim, o mogućoj dokapitalzaciji kako je to prezentirano u javnosti preko medija.

Trebale bi postojati Zakonske pretpostavke ( Odluka Nadzornog odbora i sazivanje Glavne skupštine Društva) za vođenje takovih radnji.

Kada budu ispunjene Zakonske pretpostavke javnost će biti obavještena o svim informacijama, pa tako i o mogućoj dokapitalizaciji Luke Ploče d.d.

Sa štovanjem,

Direktor:

Kap.Pavlović Ivan dipl.ing.

ja sad više ništa ne razumijem?!
pa taj Pavlović je izjavio za novine (PD čini mi se) da se sprema dokap i da je puno zainteresiranih, a sad kaže da nema pojma o tome??

HANFAAAAAAAAA?????

Pročitaj malo bolje.. kad se ispune zakonske pretpostavke…
Neslužbeno je razgovarao, službeno ne..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close