LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Meni koji znam kad nešto pročitam šta to znači za razliku od feđe i peremađara činjenica da su sindikati uključeni u proces dokapitalizacije jasno govori da mali neće biti zaobiđeni u ovome procesu.

MOGUĆE,ALI RADI SE SAMO O RADNICIMA.Sindikati zastupaju radnike!!!Ne i druge male dioničare.
Strateški partner može prepustiti radnicima pod određenim uvjetima dio svog portfelja kao
Todorić kod Vupika.Svaki poslodavac u pravilu želi zadovoljne radnike,a vlast zahvalne birače.
[/quote]

A ti radnici su upravo i mali dioničari.

lp
[/quote]
NE SVI.NE VJERUJEM DA SU SVI FORUMAŠI UJEDNO I RADNICI LKPC!!!

Op zatisje,

hahahahaha

imam filing da si je netko na ovom forumu poceo razmisljat da nije on ipak na krivoj strani trzista. Samo cekaj i trazi bolju priliku, docekat ces je ne brini pogotovo ovi koji pricaju o brzoj zaradi ili da ugodim uhu ovim majstorima financija koji na zalost rade kao tokari i konobari jer nitko nije prepoznao njihov talent i strucnost te ih nije mogao pogurat, da brze i efikasnije pocnu okretati svoju kratkorocnu imovinu

[lol] [lol] [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Dajte kolega od kada to zakon daje pravo radnicima samo zato sto su radnici da mogu sudjelovati u dokapitalizaciji?!?!?!?

O dokapitalizaciji odlucuju iskljucivo, ponavljam iskljucivo VLASNICI PODUZECA to jest dionicari.

Ako je radnik i dionicar onda da, ali ne mogu oni traziti dokap samo za 85% dionicar a ostale tko sljivi pa sta je Vama?

Oni mogu izdati transu novih dionica tipa neznam LKPC R-B ili LKPC P-A, i onda traziti nekog strateskog partnera koji bi na taj nacin kupio cjelu transu dionica te usao u vlasnicku strukturu poduzeca, sto ja i mislim da ce biti nacin na koji ce se dokap provesti, ali i to mora biti ovjereno ja mislim sa 75% + 1 dionica jer samo tako mozete utjecati na promjenu vlasnickog kapitala

NE RADI SE O SUDJELOVANJU U DOKAPITALIZACIJI.RADI SE JEDNOSTAVNO O DOBROJ VOLJI VLASNIKA
I STRATEŠKOG PARTNERA DA USTUPE-POKLONE RADNICIMA ODREĐENI BROJ DIONICA STEČENIH DOKAPITALIZACIJOM.TO JE HJIHOVO PRAVO.ZA UZVRAT BI PRETPOSTAVLJAM DOBILI ZAHVALNE I ZADOVOLJNE RADNIKE KOJI BI IMALI POJAČAN INTERES ZA RAZVOJ TVRTKE.





Meni koji znam kad nešto pročitam šta to znači za razliku od feđe i peremađara činjenica da su sindikati uključeni u proces dokapitalizacije jasno govori da mali neće biti zaobiđeni u ovome procesu.

MOGUĆE,ALI RADI SE SAMO O RADNICIMA.Sindikati zastupaju radnike!!!Ne i druge male dioničare.
Strateški partner može prepustiti radnicima pod određenim uvjetima dio svog portfelja kao
Todorić kod Vupika.Svaki poslodavac u pravilu želi zadovoljne radnike,a vlast zahvalne birače.
[/quote]

A ti radnici su upravo i mali dioničari.

lp
[/quote]
NE SVI.NE VJERUJEM DA SU SVI FORUMAŠI UJEDNO I RADNICI LKPC!!!
[/quote]

Za odluku je potrebno 75 % glasova na skupštini, amen.
Pa neće valjda postojeći dioničari glasati protiv sebe samih, ovdje ne postoji većinski vlasnik sa preko 75 % da diktira uvjete.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

NE RADI SE O SUDJELOVANJU U DOKAPITALIZACIJI.RADI SE JEDNOSTAVNO O DOBROJ VOLJI VLASNIKA
I STRATEŠKOG PARTNERA DA USTUPE-POKLONE RADNICIMA ODREĐENI BROJ DIONICA STEČENIH DOKAPITALIZACIJOM.TO JE HJIHOVO PRAVO.ZA UZVRAT BI PRETPOSTAVLJAM DOBILI ZAHVALNE I ZADOVOLJNE RADNIKE KOJI BI IMALI POJAČAN INTERES ZA RAZVOJ TVRTKE.

Kolega bez uvrede Vi pretpostavljate a ja znam.

Kolega da probam objasnit.

Nitko nikome nece pokazat dobru volju, to zaboravite, dapace ja Vam sada kazem da ce radnici popusit.

Ali dajte svatite da radnik i vlasnik nisu isto gledani sa pozicije prava. Ako je to jedna te ista osoba DA, ali ga se promatra kao vlasnika, a ne kao radnika. A ako radnik nema dionica on je jebo jeza jer nebu sudjelovo u nikakvoj dokapitalizaciji i po nikakvim uvijetima. Ali ako ih ima sudjeluje u odluci sa svojom realnom velicinom to je koliki mu je postotak udjela u vlasnistvu toliko prava ima i tu nema boga.

drzava ima cca 63 posto a ostalo su dionicari (mogu bit i radnici i kaj ja znam kaj sve ne) koji ce valjda glasati kaj njima pase a drzava to ne moze progurati bez njih jer nema 75 % + 1 dionicu. Kraj price.

Nije to Brodogradnja, npr di se drzava zeli rjesiti poduzeca posto poto da ih skine sa proracuna kolega. U tim situacijama se "izlazi u susret" radnicima te im se daju dionice da sami vide kolko vrijede i da si sami postave direktore koji su do sada bili ne svaceni.
Naveo sam to kao primjer ostalo zanemarite.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Kolega Plavi ne smijete biti prestrogi prema kolegama, možda ih Lkpc zanima samo na nižoj cijeni. Osim toga nije isključeno da država ne odobri docap koji nama malima najviše odgovara ( 4 za jednu ), i što ćeš onda??

Onda će biti ciju ciju………ili ćeš se hvaliti da si svoje na vrijeme iskrcao??

Mislim meni je svejedno da li će docap ili ne, ja sam tu ušao dok sam smatrao da je prilično podcjenjena ( na 1.100 kn ) pa mi se lako sad šaliti s vama koji ste kasnije ušli.
Al znam da vama nije svejedno [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/


Kolega Plavi ne smijete biti prestrogi prema kolegama, možda ih Lkpc zanima samo na nižoj cijeni. Osim toga nije isključeno da država ne odobri docap koji nama malima najviše odgovara ( 4 za jednu ), i što ćeš onda??

Onda će biti ciju ciju………ili ćeš se hvaliti da si svoje na vrijeme iskrcao??

Mislim meni je svejedno da li će docap ili ne, ja sam tu ušao dok sam smatrao da je prilično podcjenjena ( na 1.100 kn ) pa mi se lako sad šaliti s vama koji ste kasnije ušli.
Al znam da vama nije svejedno [lol]

Opet iznosiš neistine, ti si svoje prodao, jer da nisi, ne bi pisao destruktivno o svojoj dionici.
A taman sam te mislio potvrditi za prijatelja..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega Plavi ja svoje nisam sve prodao, molim vas da zadržite nivo komuniciranja inače ću se odlogirati!!
I ja nalazim da je moje pisanje vrlo realno za razliku od vašeg koje je izrazito pristrano i neobjektivno.

bokec [wink]

http://www.kucilooro.webs.com/

Ovdje je ista lažna priča kao i na IGH.
Laže se i mulja sa svih strana da bi se uvalilo dionice naivcima.
Te se objavljuje se na oglasnim pločama, pa se onda izjavljuje da nitko nije najavio dokapitalizaciju,
pa onda drugi dan se izjavljuje da ide dokapitalizacija itd.itd.
Svaka tri mjeseca onaj druker Pavlović ili Luka Bebić najave dokapitalizaciju da iskrcaju dionice.
Pa tko bi normalan toj ekipi više vjerovao.
To su teški muljatori isto kao i Radić i kompanija.
Isključivo rade za svoj džep

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Samo se vi svađajte ali mislim da ce trziste reagirati pozitivno-negativno tek kada objava bude sluzbena ali svakako je jedno:"DI IMA DIMA IMA I VATRE" [cool]




Kolega Plavi ja svoje nisam sve prodao, molim vas da zadržite nivo komuniciranja inače ću se odlogirati!!

Nemoj molim te, biti će mi dosadno.

lp
[/quote]

Dobro u redu, kad me moliš, ostati ću logiran. Ali držim te za riječ da ćeš korektno komunicirati!!

[/quote]

Budeš lupio po asku?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Potkraj dana………

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close