LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad sam ja bio unutra 2007. dokapitalizaciju je kočio neki Karamatić, gradonačelnika Ploča. On je valjda SDP, a u Luci HDZ.
Sad je HDZ u Vladi, Luci i Gradu.

No respect


Kolega Fedya, evidentno je da vam je žao što niste ušli, poznati jal koji se javlja kod određenog tipa ljudi.

Premda se o tome nigdej ne govori, a vi o tome pišete kao o gotovj činjenici, reći ću samo ovo, teoretski ako bi se i dogodilo da postojeći dioničari ne sudjeluju, u što sumnjam , opet bi to bilo odlično za postojeće dioničare, jer bi se kapital povečao koji bi bio iskorišten za poboljšanje samog poslovanja, a što se dionice tiče i cijene na burzi važno je poboldati ovo:

http://www.rogotin.hr/_2010_arh/10_02_18_luka_ploce_vlada.html

većinski vlasnik biti će onaj tko u luku uđe sa svojim kapitalom i ponudi veću cijenu

Dakle, čak i kad bi postojeći dioničari bili isključeni, dokap za nove ulagače ne bi išao po nominali, već po soluciji tko da više. Dakle moguče da netko ponudi 1 700, netko 1800, netko 2200 itd.
Može naravno netko ponuditi i 1 600, samo u takvoj konkurenciji, njemu će se vrlo brzo zahvaliti.

U tom slućaju po meni dolazi do izražaja fundamentalna podcjenjenost Luke Ploče u odnosu na Luku Rijeka o ćemu sam pisao nejednom.

Može li bolje?

lp

Kolega plavi, bojim se da vi uopće ne razumijete što je to dokapitalizacija.
Međutim, o dokapitalizaciji ste napisali 100 postova u zadnjih tjedan dana.
A ovaj zadnji post zorno pokazuje koliko nemate pojma o pojmu.
Citirat ću vas kolega:

"Dokap za nove ulagače ne bi išao po nominali, već po soluciji tko da više. Dakle moguče da netko ponudi 1 700, netko 1800, netko 2200"

hahahahahahaha

Kolega plavi bojim se da je vaše stanje puno teže nego što smo mislili.
PA jeste vi s kruške pali kolega?
Dokapitalizacija će ići po sistemu tko da više?
Ne znate osnove a pišete danonoćno o tome.
***obrisano***
Pa ne radi se o privatizaciji ovdje nego o dokapitalizaciji
[rolleyes]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

dokapitalizaciju je kočio Rumenige i Bačić, Sanader i Bebić a gurali su je Pavlović, Tonka i ovaj koji je iza skrbničkog zabe na 5. mj.
Da se ne zavaravate, LKPC ima status posebnog državnog interesa i ne ide u prodaju nego u dokapitalizaciju jer će država svakako zadržati kontrolu sa 25%, u to ne ulazi HZMO

***obrisano***

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

***obrisano***



Kolega Fedya, evidentno je da vam je žao što niste ušli, poznati jal koji se javlja kod određenog tipa ljudi.

Premda se o tome nigdej ne govori, a vi o tome pišete kao o gotovj činjenici, reći ću samo ovo, teoretski ako bi se i dogodilo da postojeći dioničari ne sudjeluju, u što sumnjam , opet bi to bilo odlično za postojeće dioničare, jer bi se kapital povečao koji bi bio iskorišten za poboljšanje samog poslovanja, a što se dionice tiče i cijene na burzi važno je poboldati ovo:

http://www.rogotin.hr/_2010_arh/10_02_18_luka_ploce_vlada.html

većinski vlasnik biti će onaj tko u luku uđe sa svojim kapitalom i ponudi veću cijenu

Dakle, čak i kad bi postojeći dioničari bili isključeni, dokap za nove ulagače ne bi išao po nominali, već po soluciji tko da više. Dakle moguče da netko ponudi 1 700, netko 1800, netko 2200 itd.
Može naravno netko ponuditi i 1 600, samo u takvoj konkurenciji, njemu će se vrlo brzo zahvaliti.

U tom slućaju po meni dolazi do izražaja fundamentalna podcjenjenost Luke Ploče u odnosu na Luku Rijeka o ćemu sam pisao nejednom.

Može li bolje?

lp

Kolega plavi, bojim se da vi uopće ne razumijete što je to dokapitalizacija.
Međutim, o dokapitalizaciji ste napisali 100 postova u zadnjih tjedan dana.
A ovaj zadnji post zorno pokazuje koliko nemate pojma o pojmu.
Citirat ću vas kolega:

"Dokap za nove ulagače ne bi išao po nominali, već po soluciji tko da više. Dakle moguče da netko ponudi 1 700, netko 1800, netko 2200"

hahahahahahaha

Kolega plavi bojim se da je vaše stanje puno teže nego što smo mislili.
PA jeste vi s kruške pali kolega?
Dokapitalizacija će ići po sistemu tko da više?
Ne znate osnove a pišete danonoćno o tome.
***obrisano***
Pa ne radi se o privatizaciji ovdje nego o dokapitalizaciji

[rolleyes]
[/quote]

One more time:

http://www.rogotin.hr/_2010_arh/10_02_18_luka_ploce_vlada.html

" Vlada Republike Hrvatske osnovala je Radnu skupinu, u kojoj se nalaze dva sindikalna lučka predstavnika, koja treba iznaći model dokapitalizacije i privatizacije Luke Ploče d.d. "

" U prvom slučaju većinski vlasnik biti će onaj tko u luku uđe sa svojim kapitalom i ponudi veću cijenu dionice "

P.S. Ja imam iza sebe više dokapitalizacije nego što ćete vi ikada imati žena u svom životu, pod uvjetom da su vam žene u prvom planu po pitanju intimnih odnosa.

NHF

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bravo kolega Plavi!! Bravo za novinara Poslovnog!!

Docap i samo docap. Pozdravljam svaku akciju koja za cilj ima udvostručenje cijene Lkpc. Model nije presudan.
Što više digne cijenu to bolje.
Što kažu jelda da mi mali nećemo morati davati pare, nego će nam podići cijenu i bez našeg doprinosa na bidu………

Sutra tilt tilt?? jelda kolega hebrang? [wink]

http://www.kucilooro.webs.com/


Bravo kolega Plavi!! Bravo za novinara Poslovnog!!

Docap i samo docap. Pozdravljam svaku akciju koja za cilj ima udvostručenje cijene Lkpc. Model nije presudan.
Što više digne cijenu to bolje.
Što kažu jelda da mi mali nećemo morati davati pare, nego će nam podići cijenu i bez našeg doprinosa na bidu………

Sutra tilt tilt?? jelda kolega hebrang? [wink]

Hvala kolega vidra, jesam i tebi postao omiljeni forumaš, vidite kako život donosi ćuda, tko kaže da ćuda ne postoje?

TILT!! TILT!! je sutra na 1 833 , ali polako nemoj se žuriti.
Siguran sam da će biti ponude za polako skupljati, posebno ako index otvori u minusu.
Sreća da je onaj lažnjak na burzi o tome da nema info o novoj dokapitalizaciji potjerao paničare i dio kratkoročnih investitora, malo da se rasčisti prodaja, kaj ne?

Jesam ti napisao jučer dobronamjerno, da ti je bolje da skupljaš, da ne moraš kupovati po 15 % skupljoj cijeni opet?
Jesam.
Vidiš kako sam ti dobro želio.

lp i zdrav i veseo bio

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne brini ( don’t worry )!!! be happy

Odmah se stavljam sa dijelom količine na 1.8xx, budi bez brige……….i ne zaboravi ja sam to kupovao po 1.100 kn.

Znaš da sam vama dobronamjerno govorio da je Lkpc best buy još dok je bila 1.100 kn.
Takav sam ja
[wink]

http://www.kucilooro.webs.com/


Ne brini ( don’t worry )!!! be happy

Odmah se stavljam sa dijelom količine na 1.8xx, budi bez brige……….i ne zaboravi ja sam to kupovao po 1.100 kn.

Znaš da sam vama dobronamjerno govorio da je Lkpc best buy još dok je bila 1.100 kn.
Takav sam ja
[wink]

Ajde ne laži danima pričaš protiv dionice, a sada pišeš da ju imaš, ma daj molim te.
Ako se nekome da vaditi vidrini postove gdje druka protiv Luke Ploče neka izvadi.

Vidim kakav si ti, a taman sam ti mislio potvrditi zahtjev za prijateljstvom na koji čekaš već 6 mjeseci.

lp i zdrav i veseo bio

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Trubiš bez veze, ja sam uvijek govorio da je Lkpc preskupa na 1.800-1.850 kn, i dalje to tvrdim!!!

E sad ako je istina to sa docapom, to može pogurati cijenu i iznad fer cijene, pa ćemo se vrlo brzo rastati i onda je tema samo tvoja…….

Dotada je tema moja isto koliko i tvoja……i ne zaboravi da si me takav pokvaren ( kakav već jesi )
nagovarao da prodam na 1.500 kuna, sram te bilo [tongue]

Al na 1.850 ima da te nakitim ko božićnu jelku [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Evo još:

23. veljače 2010. danas
Predsjednica Vlade s ministrom trgovine i industrije Arapske Republike Egipta

Predsjednica Vlade Kosor istaknula je kako ima puno prostora za daljnju suradnju te pritom spomenula priliku koju pružaju hrvatske luke. U vrijeme krize snaženje gospodarstva ima iznimnu važnost, a ulazak Hrvatske u Europsku uniju otvorit će i nove vidove suradnje s Egiptom.

Egipatski ministar Rachid posebno je naglasio važnost hrvatskog geoprometnog položaja kao bitnog faktora za egipatsku suradnju s europskim tržištem
Vaš link
Ps.
na ovo zadnje bi još dodao "geopolitičkog" položaja kao bitnog faktora za egipatsku suradnju s našim susjedima.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Vidim da oni pametniji polako dolaze na ono što vam je čika Fedya onomad rekao.
A oni manje pametni lupaju po asku čim čuju riječ dokapitalizacija.
Eto sad ste čuli i od Pavlovića.
Mali dioničari neće sudjelovati u dokapu.

U svakom slučaju mali dioničari neće sudjelovati u dokapu a mislim i da nitko od postojećih dioničara neće sudjelovati u dokapu,tu mislim na Top 10 pozicije.

31.01.10. | 22:42
Još jednom ću ponoviti:

NEMA DOKAPITALIZACIJE !!!
NO SECONDARY MARKET OFFERING !!!
KEINE DOKAPITALISATION !!!

Vlada Republike Hrvatske neće dopustiti dokapitalizaciju Luke Ploče jer to nije u interesu Republike Hrvatske.

Fedya, nisi odgovorija zadnji put, pa opet pitam. Poslije ovog tvog posta od prije 20ak ja još strepim oće li bit dokapa. Sad govoriš da mali dioničari pa čak ni oni u Top 10 neće sudjelovat u dokapu. Daj lakše malo s tim prognozama! Obzirom da si ti pravi znalac apeliram da malo ublažiš retoriku te ne strašiš nas male i preplašene dioničare.
Eno split je da prognozu na TA, ogromna crvena strelica, moram priznat da san se pripa kad san je vidija i čvrsto san odlučija sutra u 10h prosut sve po bidu. Hvala svim altruistima na ovoj temi, spasili ste mi puno novaca. [rolleyes]

Slow stochastic prekrižio u SELL, najgore od svega jako GADNA i OGROMNA negativna divergencija.
Sretno svim dioničarima!
Ne znam koliko je istine u priči da su zajedno sa Egipćanima u posjetu bili i neki Kinezi koji su zainteresirani privatizirati Varteks.
A tko će ga znati, svašta je moguće.
Još nam samo fale Singapurćani!

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close