LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svatko je odgovoran za svoje postupke i nikoga se ne može optužiti za vlastite promašaje na burzi.
Pogotovo ako se netko mislio obogatiti čitajući forume.Zašto Plavi ne bi imao pravo na lošu procjenu
ili na izlaz prije nego to objavi na forumu imalo to nekog efekta na cijenu ili ne.Čovjek ulaže trud, znanje, vrijeme i ako to kome pomaže OK, ako ne, neka sam misli svojom glavom.
Istina da je Plavi tu ponekad drukao kao da se radi o životu i smrti, pa sad ovaj obrat sa šturim R i B, može da iritira nadobudne investitore, ali Bože moj, sve je to škola.
I sam sam u minusu na ovoj cijeni, atmosfera oko dionice je daleko od euforije,ali nemam namjeru izlaziti, mjesec, pola godine ili dvije.Koliko god trebalo ne izlazim s minusom.
Proširenje luke, autoput, koridor, EU, dizanje Bosne, sve će to doći na svoje.
Zašto srljati ko kokoš bez glave. Ne kažem da tu neće još padati vrjednost dionice, jer je sadašnja slika takva kakva jest, ali luka ima budućnost i samo je pitanje tko ima volje čekat.
Na kraju pozdrav Plavom i nek je on nama živ i zdrav.


Jesam reko, pogledajte sada vi to.
Neminovan je pad sutra ispod 1 500 kuna, jednostavno tako mora biti.
Ne sjećam se kad je netko zadnji puta pokupio nešto sa aska.

Bojim se da je ovdje nade sve manje.

RiB.

lp


Tako je kolega plavi, ovo ide u nepovrat [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!


Winer potpuno ste u pravu.Taj Plavi se lomio 24 sata dnevno da objasni da je LP bolja od Hamburga.Ne da je providan nego smiješan.A možda kako vi kažete radi u nekom fondu….

Ma gledajte nije problem što se kolega "lomio" 24 h da nam objasni vrijednost Luke Ploče jer to i je vrijedna firma, nego se kolega polomio da nama objasni kako trebamo kupovati na 1.800-1.850 kuna a sad nas ( nesupješno ) nagovaramo da prodamo na 1.500 i nešto?????????????????????????????????

Pa molim vas lijepo kakva je stretegija?? Tko ga je to naučio???
Kucilo?? Kucilo ga to nije učio!!
Kuma Bara??
Koliko ja nju znam, ona isto nije, "žena" se kuži u investiranje, što kolegi u zadnje vrijeme očigledno ne polazi za rukom…… [bye]

Ja sam trenutno u stand byu, nešto kao Bajić, pa ćemo vidjeti………….ako se forcasti i poslovanje poprave dokupljujem, a ako ne – zbogom diko………..( ulaz mi je ionako negdje oko 1.120 kn )

http://www.kucilooro.webs.com/

Evo samo da vidite da kolega Plavi nije bio u pravu kad nas je uvjeravao da LKPC ima pola preko glave.
Sad se lijepo vidi da su moja upozorenja i upozorenja kolege Badmana da je gospodarstvo Bosne pred bankrotom bila točna i da su forcasti jako mračni, za razliku od JANAFA ( koji ima izvanredne forcaste!!!!!! i fanatastičnu NPM!!!!!!!!)

Kao i obično svatko tko svjesno zaobilazi istinu uvijek izgubi na rejtingu kad se ona otkrije, zato Plavi više niti nema rejtinga.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Svijet/Federaciji-BiH-prijeti-potpuni-gospodarski-slom-i-bankrot?homesrclink=carousel

Žao mi je kolega Plavi, ali mislim da vam je pametnije kupovati Janaf od Sizifa nego Lkpc [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

Je li točno da će Luka Ploče smanjiti kapacitete za 30% ???

Nije strašno koliko je užasno…..ko je ono govorio da treba kupovati…..ko ????

Udri po bidu dok ima ponuda…..

Nemojte mi samo slati zahtjeve za prijateljstvom



Jesam reko, pogledajte sada vi to.
Neminovan je pad sutra ispod 1 500 kuna, jednostavno tako mora biti.
Ne sjećam se kad je netko zadnji puta pokupio nešto sa aska.

Bojim se da je ovdje nade sve manje.

Šta je plavi ***obrisano*** ? Do prije par dana si kenjao kako to ide up, a sada odjednom mjenjaš ploču.

Jel to fond ili klijent za kojeg radiš stoji na bidu pa mu hoćeš smanjit prosjek ulaska ?
[/quote]

kolega, Luka Ploče je po meni trenutno najbolja investicija na tržištu, međutim kratkoročan trend je negativan i samo iznosim ono što vidim na burzi.
Ja sam vam jučer dokupio i dokupljivat ću i dalje, imam dosta casha za potrošiti.

Nadam se da sam bio dovoljno jasan.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Je li točno da će Luka Ploče smanjiti kapacitete za 30% ???

Nije strašno koliko je užasno…..ko je ono govorio da treba kupovati…..ko ????

Udri po bidu dok ima ponuda…..

Ne, baš obrnuto, slijedi rapidno povećanje kapaciteta, imate sve na temi zapisano, ako laže Uprava Luke Ploče, lažem i ja.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tko je od vas dokupljivača naručio onaj tekst u Večernjem listu i raspravu kolege Mrgana i mene sa Foruma o Lkpc????

Ajde brzo…… dok vas nisam tužio za autorska prava [smiley]

http://www.kucilooro.webs.com/

"Federaciji BiH prijeti potpuni gospodarski slom i bankrot""Federaciji BiH prijeti potpuni gospodarski slom i bankrot"

Premijer Federacije BiH Mustafa Mujezinović i njegov zamjenik i ministar financija Vjekoslav Bevanda upozorili su u četvrtak da ovome entitetu, ali i državi prijeti potpuna gospodarska propast u slučaju da se ne usvoje zakoni kojima je cilj ograničiti izdvajanja za braniteljsku populaciju, što je uvjet za novu tranšu iz stand by sporazuma koju je obećao Međunarodni monetarni fond (MMF).

Loše, loše.
Zamislite vi firmu kojoj 90% prihoda ovisi o BiH koja je pred bankrotom i gdje je ekonomija samo jedan od predmeta koji se uče u školi.
Nezavidna situacija.
Stvarno moraš biti ludo hrabar i držati ovu dionicu koja se trži na 1,7 BV i P/E 80 iako ima desetine dionica na ZSE koje nisu tako precijenjene i imaju perspektivu.
A zamislite samo kad Crobex počne padati.
Hoće li više padati KOEI na 0,8BV i P/E 10 ili LKPC na 1,7 bV i P/E 80?
Teška su to pitanja koja zahtijevaju bolne odgovore.

Vaš link

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Neslažem se s vama kolega Fedja čini mi se da je ivek bio u pravu da će ova dionica fluktuirati u kanalu od 1500 do 1600 kuna u narednom razdoblju. Evo danas još nije bilo ni trgovine s ovom dionicom.

Kolega Fedya, molim vaas dajte nemojte opet.
Pa jeste li vi isti onaj koji je napisao da ADPL ide na 35 kuna dok je bila 7x ( tad sam fino dokupio, hvala vam )? Jeste.
I što napravi ADPL nako toga?
Ode na preko 100 kuna.

Užas kakva loša procjena.

Jeste li vi isto tako pisali da mirovinski fondovi kupuju PUNT?
Jeste.
Nakon toga sam vas upozorio da mirovinski fondovi ne smiju po zakonu kupovati tvrtku koja ima tržišnu kapitalizaciju ispod 350 mil. kuna, PUNT ima 3,5 milijuna kuna.I što ste vi napravili? Opet ste pisali da mirovinci kuouju PUNT.

Zašto?
Zbog čega?

Što se tiče LKPC, moram vas upozoriti ( imate na ovoj temi kolega GERONIMO je postao ), vani se luke trže na preko 3 i 4 booka a bile su i preko 7 booka, tako da je ovih 1,7 booka itekako jeftino.

Da li je više 1,7 ili 4?
Pa 4 valjda, a sukladno tome, onda je fer vrijednost LKPC preko 3 000 kuna, nije li?
Čista matematika.

Pa pogledajte vi samo te najave za ovu godinu, tu lijepo piše:

http://www.port-authority-ploce.hr/novosti_vise.asp?ids=25

" Prosinac 2009. godine predstavlja mjesec kada je ostvaren najveći mjesečni promet u godini što može biti naznaka oporavka gospodarstva unutar gravitacijskog područja luke Ploče. "

A još kad dokapitaliziramo po nominali po 400 kuna.
Tada ćete vi kupovati luku po 2 500 kuna dragi moj kolega, hoćete, hoćete.

A najave o zainteresiranosti mirovinskih fondova o ćemu je govorio g. Pavlović, predsjednik uprave?
A najave o zainteresiranosti Kineske investicijske banke?

Kako će to utjecati na cijenu dionice?

Dakle imamo fundamentalnu pdcjenjenost ( o usproedbi sa Lukom Rijeka da ne govorimo ), očekivanu dokapitalizaciju, promjenu poslovanja nabolje i najavu ulaska u vlasničku strukturu velikih igrača, domaćih i stranih.

Pa može li to bolje , recite vi meni?

lp i zdravi i vesli bili.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega Plavi koliki je ROE?

Vidim da to kolege iz vaše udruge dioničara – LĆNDĆ ( LakoĆemoNeZnamDokleĆemo ) stalno ističu??
Ili da zveknem po bidu i oročim novce u banci??

[rolleyes]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close