LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Recite vi Fedji šta hoćete ali čovjek je u pravu. I želi neke odgovore koje drukeri ne žele dati. Zato se i ponavlja. Evo i ja ću još jednom:

prosinac 2009 – 349.320,465 tona u odnosu na 2008. 447.464,247.

solidan nastavak pada prometa zar ne… i tako već mjesecima.

I opet isti korisnik obmanjuje javnost sa istom stvari.
Po sedmi puta, 2008. je bila rekordna za Luku Ploče, a 2009 je pad bio ca. 40 %.
Kao što vidimo ovo je izvanredan rezultat, jer pokazuje da se ide na bolje, a odnosnu 2008. godinu je nemoguće dostići evo dokaza za to:

http://www.port-authority-ploce.hr/novosti_vise.asp?ids=25

" Prosinac 2009. godine predstavlja mjesec kada je ostvaren najveći mjesečni promet u godini što može biti naznaka oporavka gospodarstva unutar gravitacijskog područja luke Ploče. "

Superiška.

lp
[/quote]

Kolega plavi vama baš neke stvari neidu u glavu zar ne? Ja obmanjujem koristeći službene podatke? Ništa dajte vi kontaktirajte Hanfu i Hpbe te me prijavite istima zbog obamnjivanja [smiley].
Sa ovakvim prometom Lkpc teško može bit i na 2 buka…

Al dobro ako je 2008. bila rekordna koju će teško biti nadmašit zašto onda bi dionica uopće rasla? Ljepa vam je ova rečenica koju ste boldali. Evo sad ću i ja nešto tako napisat:

Sječanj 2010. godine predstavlja mjesec kada je ostvarena stabilizacija i rast krobeksa šta može biti naznaka oporavka gospodarstva Hrvatske u 2010 godini. "

Mislim svašta. Mjesecima pričate kako ja obmanjujem javnost time šta ukazujem na pad prometa i najavljujem daljnji pad a ono stvarno sve bude kako sam ja rekao. Vi obmanjujete kolega kao i onda kad ste preporučivali kupi Lkpc na 1800.
[/quote]

Kolega Badman, hvala vam što ste nam ukazali na promjenu u poslovanju Luke Ploče nabolje, još jednom citiram rečenicu sa službene stranice Lučke uprave Ploče:

" Prosinac 2009. godine predstavlja mjesec kada je ostvaren najveći mjesečni promet u godini što može biti naznaka oporavka gospodarstva unutar gravitacijskog područja luke Ploče. "

Što se tiče vašeg pitanja, a po tome se vidi da ste neznalica u pogledu ttržišta kapitala, o tome zašto bi rasla cijena ako je 2008 bio promet kakav je bio, evo odgovora:

U siječnju 2008. cijena na burzi je bila preko 6 000 HRK, danas je 1 600 HRK. Uprtava planira udvostručiti prekrcaj tereta, što mislite kako će to utjecati na dionicu?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=LKPC-R-A

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Gledajte kolega plavi ja vama nikad nisam rekao da ste neznalica iako se i dan danas isčuđavate zašto je Podr narasla preko 30 % u jednom trenutku. Stoga molim vas da se suzdržite od vaših huliganskih ispada.
Gospodine dragi u sječnju 2008. g krobeks vam je bio 5.200. vaša ljubljena ingra 55000 kuna, Atpl 3400, Dlkv 1690 kuna i sada analogijom vaše nevješte argumentacije sve bi dionice se trebale vratiti na tu cjenu baš kao i Lkpc [smiley]
Dajte molim vas probajte razumjeti neke stvari. Uz ovaj promet Lkpc koji i dalje pada (a i padat će il stagnirati u najboljem slučaju i dalje) Lkpc ne bi smjela bit više od jednog buka.
A uprava može planirati udvostručenje prekrcaja tereta samo neznam kako će to učiniti? Zaposlit somalijske gusare da preusmjeravaju sve brodove koji plove za Rijeku perjanicu naših luka, Trst i Koper)

Po sedmi puta, 2008. je bila rekordna za Luku Ploče, a 2009 je pad bio ca. 40 %.
Kao što vidimo ovo je izvanredan rezultat, jer pokazuje da se ide na bolje, a odnosnu 2008. godinu je nemoguće dostići evo dokaza za to:

Čestitam kolegi plavom što je smogao hrabrosti da prizna da se 2008. godina više nikad neće ponoviti i da je kako on kaže 2008. godinu nemoguće dostići.
To je činjenica i drago mi je da vam to kaže kolega plavi a ne ja jer bi neki možda pomislili da ja drukam jer ne volim Luku Ploče.
Ali eto, sad sve znate i mislim da vam je jasnije zašto nitko ne kupuje ovu dionicu i zašto ona ne raste.
Zato što nema perspektivu kao što sam vam već rekao, između ostalog i zbog toga što svi znaju da se 2008. godina koja je bila rekordna više nikad neće ponoviti.
Još jednom moje čestitke kolegi plavom, trebalo je smoći hrabrosti i priznati tu pred svima da je Luka Ploče svoj vrhunac ostvarila 2008. i da je odsad njen put samo prema dolje.
Bravo kolega plavi,imate moju podršku

[thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Gledajte kolega plavi ja vama nikad nisam rekao da ste neznalica iako se i dan danas isčuđavate zašto je Podr narasla preko 30 % u jednom trenutku. Stoga molim vas da se suzdržite od vaših huliganskih ispada.
Gospodine dragi u sječnju 2008. g krobeks vam je bio 5.200. vaša ljubljena ingra 55000 kuna, Atpl 3400, Dlkv 1690 kuna i sada analogijom vaše nevješte argumentacije sve bi dionice se trebale vratiti na tu cjenu baš kao i Lkpc [smiley]
Dajte molim vas probajte razumjeti neke stvari. Uz ovaj promet Lkpc koji i dalje pada (a i padat će il stagnirati u najboljem slučaju i dalje) Lkpc ne bi smjela bit više od jednog buka.
A uprava može planirati udvostručenje prekrcaja tereta samo neznam kako će to učiniti? Zaposlit somalijske gusare da preusmjeravaju sve brodove koji plove za Rijeku perjanicu naših luka, Trst i Koper)

Veleštovani kolega Badman, kada čovjek nema argumenata ponekad zna izgubiti živce i pisati uvrede, kao što ste vi mene sada uvrijedili nazvavši me huliganom.
Ne znam da li ste provokator ili neznalica.
Napisao sam vam neznalica, dopustit ćete da ja uz dugogodišnji staž na burzi mogu sebi dopustiti da nekoga tako nazovem, uostalom to nije nikakva uvreda, već čista konstatacija potkrijepljena argumentima.
I opet vi po svome. SAd već spominjete gusare.
Bože dragi.

Dragi kolega, ako je kod vas u pitanju ne znanje želim vas nešto naučiti.
4 su faze čovjekova znanja / ne znanja:

1. FAZA : Ja neznam da ne znam
2. FAZA : Ja znam da ne znam
3. FAZA : Ja ne znam da znam
4. FAZA : Ja znam da znam.

Dragi kolega vi, ukoliko niste provokator i ne skupljate potiho ovu dionicu ( to bi moglo objasniti vaše konstantno loše pisanje bez argumenata o ovoj dionici ), se nalazite u 1. FAZI. Ja sam pogađate – u 4. FAZI.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kada usporedjujemo povijesno:

veljača 2006.
Dionice Luke Ploče ipak su znatno precijenjene
Poput dobrih poznavatelja tržišta Pavlović smatra kako je unatoč dobrim rezultatima i poslovnim planovima Luke cijena dionica prenapuhana…
http://www.poslovni.hr/4488.aspx

Ovo je precjenjena dionica,i to je jasno vrapcima na grani,sve u što se neki uzdaju su špekulacije o dokapitalizaciji koje traju godinama


Kada usporedjujemo povijesno:

veljača 2006.
Dionice Luke Ploče ipak su znatno precijenjene
Poput dobrih poznavatelja tržišta Pavlović smatra kako je unatoč dobrim rezultatima i poslovnim planovima Luke cijena dionica prenapuhana…
http://www.poslovni.hr/4488.aspx

Ovo je precjenjena dionica,i to je jasno vrapcima na grani,sve u što se neki uzdaju su špekulacije o dokapitalizaciji koje traju godinama

Ovo je iz veljače 2006. ne znam kakve to veze ima sa bilo čime.
Zašto niste stavili povijesno kretanje cijene dionice LKPC i razdoblja i silne milijuna promneta dok je cijena bila preko 5 000 i preko 6 000 HRK?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=LKPC-R-A

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Veleštovani kolega Badman, kada čovjek nema argumenata ponekad zna izgubiti živce i pisati uvrede, kao što ste vi mene sada uvrijedili nazvavši me huliganom.
Ne znam da li ste provokator ili neznalica.
Napisao sam vam neznalica, dopustit ćete da ja uz dugogodišnji staž na burzi mogu sebi dopustiti da nekoga tako nazovem, uostalom to nije nikakva uvreda, već čista konstatacija potkrijepljena argumentima.
I opet vi po svome. SAd već spominjete gusare.
Bože dragi.

Dragi kolega, ako je kod vas u pitanju ne znanje želim vas nešto naučiti.
4 su faze čovjekova znanja / ne znanja:

1. FAZA : Ja neznam da ne znam
2. FAZA : Ja znam da ne znam
3. FAZA : Ja ne znam da znam
4. FAZA : Ja znam da znam.

Dragi kolega vi, ukoliko niste provokator i ne skupljate potiho ovu dionicu ( to bi moglo objasniti vaše konstantno loše pisanje bez argumenata o ovoj dionici ), se nalazite u 1. FAZI. Ja sam pogađate – u 4. FAZI.

lp

Gospodine dragi kako ja to nemadem argumenata? Pa vi koristite neke podatke kad je krobeks bio 5200 i kad vam to spomenem vi prjeđete na priču investitor sam od stoljeća sedmog. Neznalica nažalost ispadate vi jer ste ju prepročivali na 1800 dali ste i target od 3000 sve dokumentirano na forumu a sada je 1600. I svi smo vas ljepo upozoravali a vi i dalje po svom. Samo vi i dalje skupljajte tu dionicu potih ako oćete ali i nama koji ukazujemo argumentirano na probleme dionice nemojte govoriti neznalice. Jer mi pišemo istinu na koju vi ne možete odgovoriti.

Gospodine dragi kako ja to nemadem argumenata? Pa vi koristite neke podatke kad je krobeks bio 5200 i kad vam to spomenem vi prjeđete na priču investitor sam od stoljeća sedmog. Neznalica nažalost ispadate vi jer ste ju prepročivali na 1800 dali ste i target od 3000 sve dokumentirano na forumu a sada je 1600. I svi smo vas ljepo upozoravali a vi i dalje po svom. Samo vi i dalje skupljajte tu dionicu potih ako oćete ali i nama koji ukazujemo argumentirano na probleme dionice nemojte govoriti neznalice. Jer mi pišemo istinu na koju vi ne možete odgovoriti.

SAd je nova fora dakle Crobex na 5 200 vidim.
[lol]

Pa naravno da je cijena od tada pala, upravo kao i drugim dionicama zbog raspada poslovanja.
Najmanje je pala HT-u, jer raspada poslovanja nije bilo.
I tako vam to ide u krug. Sada opet ide sve naboilje, što se vidi, i sami ste to dokumentirali.
Dalek je put do povratka na 6 000.

Što se tiče preporučivanja, ja dionice na forumu ne preporučujem nikome, a to što ste vi tako protumačili, ako o nekoj dionici pišem afirmativno, to je vaš problem.
Međutim za razliku od vas i mnogih ostalih, ja točno napišem kad sam kupio i kad sam prodao, pa sam samim time laka meta u onim trenucima kada nisam savrršeno odabrao tajming ili dionicu, a to su rijetki trenuci.
Tako sam recimo sa LKPC trenutno u zanemarivom, ali ipak minusu, i veseli me da vas time uveseljavam, kao i još neke koelge.

lp i zdravi i veseli bili.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Kada usporedjujemo povijesno:

veljača 2006.
Dionice Luke Ploče ipak su znatno precijenjene
Poput dobrih poznavatelja tržišta Pavlović smatra kako je unatoč dobrim rezultatima i poslovnim planovima Luke cijena dionica prenapuhana…
http://www.poslovni.hr/4488.aspx

Ovo je precjenjena dionica,i to je jasno vrapcima na grani,sve u što se neki uzdaju su špekulacije o dokapitalizaciji koje traju godinama

Ovo je iz veljače 2006. ne znam kakve to veze ima sa bilo čime.
Zašto niste stavili povijesno kretanje cijene dionice LKPC i razdoblja i silne milijuna promneta dok je cijena bila preko 5 000 i preko 6 000 HRK?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=LKPC-R-A

lp

[/quote]

Vi baš ništa ne shvačate, je li? Ili se pravite..Cijena LKPC je 2006. bila 1500kn,a tvrdilo se da je precjenjena,u međuvremenu ju je tržište napucalo…




Kada usporedjujemo povijesno:

veljača 2006.
Dionice Luke Ploče ipak su znatno precijenjene
Poput dobrih poznavatelja tržišta Pavlović smatra kako je unatoč dobrim rezultatima i poslovnim planovima Luke cijena dionica prenapuhana…
http://www.poslovni.hr/4488.aspx

Ovo je precjenjena dionica,i to je jasno vrapcima na grani,sve u što se neki uzdaju su špekulacije o dokapitalizaciji koje traju godinama

Ovo je iz veljače 2006. ne znam kakve to veze ima sa bilo čime.
Zašto niste stavili povijesno kretanje cijene dionice LKPC i razdoblja i silne milijuna promneta dok je cijena bila preko 5 000 i preko 6 000 HRK?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=LKPC-R-A

lp

[/quote]

Vi baš ništa ne shvačate, je li? Ili se pravite..Cijena LKPC je 2006. bila 1500kn,a tvrdilo se da je precjenjena,u međuvremenu ju je tržište napucalo…

[/quote]

Svatko se danas nađe pozvanim pisati na tržištu kapitala, mislim stvarno..

Kolega… 2004. godine prihodi LKPC su bili 97 milijuna kuna, a dobit 3 i nešto milijuna kuna.
2008. godine prihodi su bili 203 milijuna kuna,a dobit preko 28 milijuna kuna.

Pa dajte nemojte molim vas, idem spavati, ovo me stvarno umorilo.

lp i laku noć

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Kako-poslovati-na-kineskom-trzistu

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ovdje upišite svoj komentar… [shocked] [shocked] [huh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close