LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja znam zašto nisu dokapitalizirali i zašto neće ni u budućnosti.
Da li vi znate?
Mislim, ako ulažete u ovu dionicu onda bi trebali znati.
Ja znam zašto , pa zbog toga ni ne mislim ulagati u ovu dionicu.

Što se dokapitalizacije tiče – nikad ne reci nikad !

A ako ne misliš ulagati u LKPC-R-A, pa koga se vraga stalno pjeniš na ovom topicu ? Valjda ti je gušt kontrirati plavom ili što ?
Stvarno mi nisi jasan. [sad]

Ispada da jedan neodlučne navlači na kupnju, a drugi ima ulogu navući neodlučne s prstom na mišu da prodaju. [rolleyes]
[/quote]

Kolega,osjećam u vašem glasu da ne cijenite moju humanitarnu misiju "Luka Ploče" gdje želim pomoći ljudima da dođu do kvalitetne informacije i spriječiti drukere u širenju neistina.
Pošto se neki na ovoj temi koriste neistinama i izmišljenim dokapitalizacijama da bi uvalili dionice poštenim forumašima ja na to moram reagirati.
Samo želim forumašima ukazati na zle pokušaje nekolicine drukera koji žele zaraditi na tuđoj nesreći obmanjujući ljude nepostojećom dokapitalizacijom koju je Vlada Republike Hrvatske odbila i demantirala nekoliko puta.
I sve dok oni budu pričali o dokapitalizaciji ja ću se truditi da ih demantiram i to shvaćati kao svoju građansku dužnost i moralnu obvezu.

Za poštenu i pravednu Hrvatsku,

Fedya

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

ma dobro,čovjek ima svoje mišljenje,ali cijena dionice je relativna isto kao i vrijeme,možemo samo mlatiti preznu slamu oko toga,ali bit će kako bude..kad bih izabrao 3 stvari koje najviše utječu na cijenu dionice,bilo bi to ovako..1-likvidnost,2-fundamenti,3-mogućnost rasta i razvoja kompanije..sve tri stavke su bile jako nisko,ali se sve tri stavke oporavljaju,i lagano se diže magla,tako da neki već sada vide,a neki ne vide,a neki će kupovati kad se magla raziđe,a ja ću tada uhvatiti-maglu…

alt333 sta reci nego Amen!

Jos jedanput zahvala kolegi Fedyi ali
svako neka brine o svojim dionica,

Pozdrav

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Recite vi Fedji šta hoćete ali čovjek je u pravu. I želi neke odgovore koje drukeri ne žele dati. Zato se i ponavlja. Evo i ja ću još jednom:

prosinac 2009 – 349.320,465 tona u odnosu na 2008. 447.464,247.

solidan nastavak pada prometa zar ne… i tako već mjesecima.

Kamo nestade bid [shocked]

na lkpc je bid dosta nevidljiv..ako si janica kostelić,onda ću ti dati inside,u protivnom ne..

ja sam danas kupio lkpc, moram priznat makar će neki shvatiti da sam naivac, ali djelomično sam donio odluku na temelju pisanja na foruma. kolega fedya si je toliko dao truda da luku ploče ocrni da je to za nevjerovat. čovjek je nevjerojajatan, nema dionicu, ne misli ju kupiti a tolik druk za pad! kao samaritanac je i želi sve dioničare spasit od mogućeg gubitka. baš me zanima ako ipak dođe do dokap, i rasta cijene dionice, da li će se ispričati za sve svoje postove u kojima je toliko blati [undecid]
lp


Recite vi Fedji šta hoćete ali čovjek je u pravu. I želi neke odgovore koje drukeri ne žele dati. Zato se i ponavlja. Evo i ja ću još jednom:

prosinac 2009 – 349.320,465 tona u odnosu na 2008. 447.464,247.

solidan nastavak pada prometa zar ne… i tako već mjesecima.

I opet isti korisnik obmanjuje javnost sa istom stvari.
Po sedmi puta, 2008. je bila rekordna za Luku Ploče, a 2009 je pad bio ca. 40 %.
Kao što vidimo ovo je izvanredan rezultat, jer pokazuje da se ide na bolje, a odnosnu 2008. godinu je nemoguće dostići evo dokaza za to:

http://www.port-authority-ploce.hr/novosti_vise.asp?ids=25

” Prosinac 2009. godine predstavlja mjesec kada je ostvaren najveći mjesečni promet u godini što može biti naznaka oporavka gospodarstva unutar gravitacijskog područja luke Ploče. “

Superiška.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kamo nestade bid [shocked]

Pa normalno da nema bida kada dionica ništa ne valja, nema nikakvog potencijala i štoviše toliko slabo radi da će ju iznajmiti za sezonske poslove iznajmljivanja pedalina. Relativno je to veliki prostor pa se puno pedalina da tamo "parkirati". Naravno to će upotpuniti onim šarenim skakalicama na napuhavanje za djecu. Nemojte upoće gledati ovu dionicu jer toliko je bezvrijedna da ukoliko ju samo i radoznalo promatrate ona na neki neobičan način smanjuje vrijednost vaših ostalih dionica koje imate u portfelju. Najbolje ju je izbaciti iz gledalice, ma sa cijele zse jer bude obezvrijedila sve ostalo-prije će vam rasti podravka nego ovo. Zapitajte se koliko vrećica vegete jedna podravka proda? Hebo te pa koliko lkpc mora pedalina za taj promet izanjmiti? Dobronamjeran savjet kolega bi bio da nikada ne kupite ovu dionicu, jer znate u kuluarima kruže priče da onaj koji ju kupi makar i jednom postaje trajno uklet te dobije neobičnu potrebu za samoobrezivanjem. [shocked] A to bi za sobom povlačilo, iako ne nužno, promjenu vjeroispovjesti i odjednom imate čitav niz problema o kojima niste ni sanjali, a sve zbog bezvrijedne, debelo precijenjene, fundamentalno loše, tehnički neobradive dionice. To vam je bljak [tongue]

Mean people suck and nice people swallow!



Kamo nestade bid [shocked]

Pa normalno da nema bida kada dionica ništa ne valja, nema nikakvog potencijala i štoviše toliko slabo radi da će ju iznajmiti za sezonske poslove iznajmljivanja pedalina. Relativno je to veliki prostor pa se puno pedalina da tamo "parkirati". Naravno to će upotpuniti onim šarenim skakalicama na napuhavanje za djecu. Nemojte upoće gledati ovu dionicu jer toliko je bezvrijedna da ukoliko ju samo i radoznalo promatrate ona na neki neobičan način smanjuje vrijednost vaših ostalih dionica koje imate u portfelju. Najbolje ju je izbaciti iz gledalice, ma sa cijele zse jer bude obezvrijedila sve ostalo-prije će vam rasti podravka nego ovo. Zapitajte se koliko vrećica vegete jedna podravka proda? Hebo te pa koliko lkpc mora pedalina za taj promet izanjmiti? Dobronamjeran savjet kolega bi bio da nikada ne kupite ovu dionicu, jer znate u kuluarima kruže priče da onaj koji ju kupi makar i jednom postaje trajno uklet te dobije neobičnu potrebu za samoobrezivanjem. [shocked] A to bi za sobom povlačilo, iako ne nužno, promjenu vjeroispovjesti i odjednom imate čitav niz problema o kojima niste ni sanjali, a sve zbog bezvrijedne, debelo precijenjene, fundamentalno loše, tehnički neobradive dionice. To vam je bljak [tongue]
[/quote]
Taman si skinem jedan urok, a vi sad kažete da kupnjom ove dionice bivate prokleti. Pa baš vam hvala [shocked]



Kamo nestade bid [shocked]

Pa normalno da nema bida kada dionica ništa ne valja, nema nikakvog potencijala i štoviše toliko slabo radi da će ju iznajmiti za sezonske poslove iznajmljivanja pedalina. Relativno je to veliki prostor pa se puno pedalina da tamo "parkirati". Naravno to će upotpuniti onim šarenim skakalicama na napuhavanje za djecu. Nemojte upoće gledati ovu dionicu jer toliko je bezvrijedna da ukoliko ju samo i radoznalo promatrate ona na neki neobičan način smanjuje vrijednost vaših ostalih dionica koje imate u portfelju. Najbolje ju je izbaciti iz gledalice, ma sa cijele zse jer bude obezvrijedila sve ostalo-prije će vam rasti podravka nego ovo. Zapitajte se koliko vrećica vegete jedna podravka proda? Hebo te pa koliko lkpc mora pedalina za taj promet izanjmiti? Dobronamjeran savjet kolega bi bio da nikada ne kupite ovu dionicu, jer znate u kuluarima kruže priče da onaj koji ju kupi makar i jednom postaje trajno uklet te dobije neobičnu potrebu za samoobrezivanjem. [shocked] A to bi za sobom povlačilo, iako ne nužno, promjenu vjeroispovjesti i odjednom imate čitav niz problema o kojima niste ni sanjali, a sve zbog bezvrijedne, debelo precijenjene, fundamentalno loše, tehnički neobradive dionice. To vam je bljak [tongue]
[/quote]

Nemam !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Recite vi Fedji šta hoćete ali čovjek je u pravu. I želi neke odgovore koje drukeri ne žele dati. Zato se i ponavlja. Evo i ja ću još jednom:

prosinac 2009 – 349.320,465 tona u odnosu na 2008. 447.464,247.

solidan nastavak pada prometa zar ne… i tako već mjesecima.

I opet isti korisnik obmanjuje javnost sa istom stvari.
Po sedmi puta, 2008. je bila rekordna za Luku Ploče, a 2009 je pad bio ca. 40 %.
Kao što vidimo ovo je izvanredan rezultat, jer pokazuje da se ide na bolje, a odnosnu 2008. godinu je nemoguće dostići evo dokaza za to:

http://www.port-authority-ploce.hr/novosti_vise.asp?ids=25

" Prosinac 2009. godine predstavlja mjesec kada je ostvaren najveći mjesečni promet u godini što može biti naznaka oporavka gospodarstva unutar gravitacijskog područja luke Ploče. "

Superiška.

lp
[/quote]

Kolega plavi vama baš neke stvari neidu u glavu zar ne? Ja obmanjujem koristeći službene podatke? Ništa dajte vi kontaktirajte Hanfu i Hpbe te me prijavite istima zbog obamnjivanja [smiley].
Sa ovakvim prometom Lkpc teško može bit i na 2 buka…

Al dobro ako je 2008. bila rekordna koju će teško biti nadmašit zašto onda bi dionica uopće rasla? Ljepa vam je ova rečenica koju ste boldali. Evo sad ću i ja nešto tako napisat:

Sječanj 2010. godine predstavlja mjesec kada je ostvarena stabilizacija i rast krobeksa šta može biti naznaka oporavka gospodarstva Hrvatske u 2010 godini. "

Mislim svašta. Mjesecima pričate kako ja obmanjujem javnost time šta ukazujem na pad prometa i najavljujem daljnji pad a ono stvarno sve bude kako sam ja rekao. Vi obmanjujete kolega kao i onda kad ste preporučivali kupi Lkpc na 1800.

New Report

Close