LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/t…67258.html#MeldeFingerweg

DA vidimo što smo saznali iz današnjeg teksta o Luci Ploče, ponovimo gradivo:

1. Opet najavljena mogučnost dokapitalizacije, na neki način vrši se javni pritisak.
Sjetimo se zadnje propale dokapitalizacije 2007. rast cijene od ca. 75 % od trenutka kada se špekuliralo o dokapitalizaciji do najviše cijene. Tada je cijena dotakla 7 000 HRK, danas je cijena 1 600 HRK.

2.Najava još jednog terminala koji se otvara 2013. i plan da se sadašnji prekrcaj UDVOSTRUČI

3. Najava dokapitalizacije od strane 4 mirovinska fonda, ta najava očito ima svoju povijest, očito je sve dogovoreno sa mirovinskim fondovima, jer da nije takjo ne bi predsjednik uprave izašao sa takvim tvrdnjama. Sjetimo se kada su mirovinci ušli u Ingru, tada je cijena porasla preko 100 %, od prvih najava dokapitalizacije, pa do maksimalne cijene ( tada 62 000 kuna )

4. Najavljena mogučnost da u dokapitalizaciji sudjeluje, ni manje ni više nego Kineska razvojna banka!!!

Kaže se – vrata Ti mogu otvoriti, ali ući moraš – sam.

lp i zdravi i veseli bili.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Isprika, nije bio dobro kopiran link:

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-ploce-drzava-koci-dokapitalizaciju-i-nove-terminale,67258.html#MeldeFingerweg

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Još jednom ću ponoviti:

NEMA DOKAPITALIZACIJE !!!
NO SECONDARY MARKET OFFERING !!!
KEINE DOKAPITALISATION !!!

Vlada Republike Hrvatske neće dopustiti dokapitalizaciju Luke Ploče jer to nije u interesu Republike Hrvatske.
To je samo bilo u interesu Bebića,Bačića i Pavlovića koji više ne znače ništa politički.
Tako da je to završena priča.
Život je grub.
Get used to it

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

e moj Fedya

Od 8 zadnjih postova stavis ih 5 na LKPC i to sve da nama spasis novce….

CCCCCC fulo si avatara trebao si staviti crveni kriz…

Da su oni htjeli dokapitalizirati luku ploce, mogli su bez ikakvih problema kada je Barba Luka bio na vlasti.

Pitanje je zasto to nisu napravili kada si mogao svakom prodat jaja pod bubrege?
i nemoj samo odgovorata da su bili prepametni jer znaju da nista ne vrijedi

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Stalno se priča o dokapu, pa ako netko može neka nam objasni koje su to beneficije koje on eventualno donosi? Ne vidim da se spominje mogućnost sudjelovanja malih dioničara.

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća


Još jednom ću ponoviti:

NEMA DOKAPITALIZACIJE !!!
NO SECONDARY MARKET OFFERING !!!
KEINE DOKAPITALISATION !!!

Vlada Republike Hrvatske neće dopustiti dokapitalizaciju Luke Ploče jer to nije u interesu Republike Hrvatske.
To je samo bilo u interesu Bebića,Bačića i Pavlovića koji više ne znače ništa politički.
Tako da je to završena priča.
Život je grub.
Get used to it

Dobro nema…
I što sad? kakve veze ima dokap s vrijednošću dionice?
Dajte radije razradite kakve su perspektive razvoja LKPC u ovoj i idućoj godini?
Kakav će biti promet u luci?
Kakvi će biti prihodi ?
Kakvo je gospdarsko okruženje luke Ploče itd. a svi samo pričate o tom dokapu. Sam dokap i tako ništa ne vrijedi bez da se znaju ove gore činjenice [yawn]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


e moj Fedya

Od 8 zadnjih postova stavis ih 5 na LKPC i to sve da nama spasis novce….

CCCCCC fulo si avatara trebao si staviti crveni kriz…

Da su oni htjeli dokapitalizirati luku ploce, mogli su bez ikakvih problema kada je Barba Luka bio na vlasti.

Pitanje je zasto to nisu napravili kada si mogao svakom prodat jaja pod bubrege?
i nemoj samo odgovorata da su bili prepametni jer znaju da nista ne vrijedi

Ja znam zašto nisu dokapitalizirali i zašto neće ni u budućnosti.
Da li vi znate?
Mislim, ako ulažete u ovu dionicu onda bi trebali znati.
Ja znam zašto , pa zbog toga ni ne mislim ulagati u ovu dionicu.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Stalno se priča o dokapu, pa ako netko može neka nam objasni koje su to beneficije koje on eventualno donosi? Ne vidim da se spominje mogućnost sudjelovanja malih dioničara.

Isto ono što je donijela 2007. ogromni porast cijene na burzi, jer je dokap bio zamišljen za sve postojeće dioničare po nominalnoj cijeni a ona iznosi 400 kuna.
Zato su svi htjeli pokupovati dionice na tržištu, kako bi ostvarili pravo na kupovinu dionica u dokapitalizaciji po 400 kuna.
Ciejna je tada skočila, s prvim vjestima i šekulacijama o dokapu, do preko 6500 kuna, danas je cijena 1600 kuna, evo graf iz tog doba:

http://www.poslovni.hr/60350.aspx

Naravno da će sudjelovati postojeći dioničari, samo se još ne zna po kojoj računici, za koliko postojećih će se dobiti pravo na kupnju jedne nove.
Naime u LKPC ima jako puno dioničara same tvrtke, zato je u interesu Pavloviću i svima u LKPC da sudjeluju postojeći dioničari, uostalom Pavlović bi time sebi osigurao status božanstva jer bi osigurao svojim zaposlenicima mogučnost velike zarade.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja znam zašto nisu dokapitalizirali i zašto neće ni u budućnosti.
Da li vi znate?
Mislim, ako ulažete u ovu dionicu onda bi trebali znati.
Ja znam zašto , pa zbog toga ni ne mislim ulagati u ovu dionicu.

Ja itekako znam zasto je ja kupujem i zato tu i pisem, a zasto ti pises… nisam primjetio odgovor.
Sada dalje mozemo govoriti o tome koje dionice sam ja kupovao i kako su prosle a koje si ti.

Mislim da na ovom forumu svi znaju da dionicu koju kupim uvijek odradi svoje nekad vise nekad manje a i sama cijena nije ovijek odraz firme nego i trzista, a to moze dosta starijih forumasa potvrditi. Recimo Ledo nikad nije trebao otici tako visoko i ni nebi da trziste nije bilo takvo prosle godine. Isto tako niti Ingra ne bi tolko pala da nije bilo trziste takvo kao 2008 i pocetak 2009. Sada od kuda meni informacije i kakve su nije bitno i tako ionako ih moderator ne pusta, iskreno mislim da me bas ne voli!

Pa sada ja ne odajem svoje izvore pa ne bi bilo korektno da od tebe trazim tvoje ali smatram da bi mogao odgovoriti zasto pises toliko na temi dionice u koju ocito ne vjeruejs niti malo?

I da sto se tice LKPC-a ja je ne kupujem zbog dokapa, jer i ja saumnjam da ce ga biti, a vjeruj mi tu imam puno puno bolje informacije od tebe i ostalih forumasa, u to ne sumnjaj

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Kolege dragi. Sve je to dirljivo kako pišete o širenju a evo mene opet sa nekim novim podacima:

prosinac 2009 – 349.320,465 tona u odnosu na 2008. 447.464,247.

Neznatnih 100 tisuća tona pad. Pa za koga vi širite luku? Uklete holandeze?
Prije nego što me plavi optuži da svjesno obmanjujem, podaci preuzeti sa službene stranice Lkpc. A vi pjevajte borbene do izvješća.

pa i da se ne desi dokap,samo otvaranje kontejnerskog terminala,i prodaja luka gradnje znače već mnogo,a dionica se ne kupuje kad se objavi vijest,već prije,kad se objavi vijest ona je skuplja za 20-30%,a ja tada već izlazim..isplati se čekati….stpljenje je mudrost,a i vidiš da je nitko ne želi prodati ispod ove cijene…znači da je i u tehničkom smislu dionica rasprodana,a to znači samo jedno…uuppp……ali strpljivi up,ništa naglo,nek se skupi još koja stotina dionica..


Ja znam zašto nisu dokapitalizirali i zašto neće ni u budućnosti.
Da li vi znate?
Mislim, ako ulažete u ovu dionicu onda bi trebali znati.
Ja znam zašto , pa zbog toga ni ne mislim ulagati u ovu dionicu.

Što se dokapitalizacije tiče – nikad ne reci nikad !

A ako ne misliš ulagati u LKPC-R-A, pa koga se vraga stalno pjeniš na ovom topicu ? Valjda ti je gušt kontrirati plavom ili što ?
Stvarno mi nisi jasan. [sad]

Ispada da jedan neodlučne navlači na kupnju, a drugi ima ulogu navući neodlučne s prstom na mišu da prodaju. [rolleyes]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close