LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega fedya nisu svi poput kolege buša…….koji ne želi da tržište počne realno vrednovati dionicu lkpc

ima nas koji jedva čekaju da je tržište počne realno vrednovati jer se rukovodimo onom starom…..zašto platiti više

ma kolega neka se i ja jednom složim sa vama. Počinjete i vi pomalo učiti od najboljih. Treba se strpiti, a ne kao IGH krcati se i okolo preporučivati po 4200, kao vi. Evo i ja čekam da kupim jeftinije, samo ja čekam već mjesec dana i nikako da dočekam. Što možemo učiniti da se LKPC može kupiti po nižoj cijeni nego što je danas? Imate likakav prijedlog?

A sve drugo sam dočekao. I onaj vaš IGH po 4200 kad ste preporučivali sam dočeko evo po 2600, al skupo je to moj kolega. Zašto platiti više kad drugi najveći subjekt prodaje ko da nema sutra. Sve mi se čini da ću ja to kupovati po 50% jeftinije od vaše preporuke. Dok s druge strane jeftinije od preporuke kolege Plavog za LKPC, po 1600 kuna prije mjesec dana, još uvijek… nema. Kad će to jeftinije Vidro moja, pa već sam stvarno nervozan. Što da radim? Da čekam još?

srdačno Vaš

GMB GUBERNATOR

kad ću ja vidjeti te forcaste?????????

bez njih ne ulažem ni lipe u lkpc…….
kolega plavi nhf

http://www.kucilooro.webs.com/

@mlađi braco

ma kolega neka se i ja jednom složim sa vama. Počinjete i vi pomalo učiti od najboljih. Treba se strpiti, a ne kao IGH krcati se i okolo preporučivati po 4200, kao vi. Evo i ja čekam da kupim jeftinije, samo ja čekam već mjesec dana i nikako da dočekam. Što možemo učiniti da se LKPC može kupiti po nižoj cijeni nego što je danas? Imate likakav prijedlog?

Ništa ne trebaš raditi,samo legneš i odspavaš ovu noć snom pravednika i eto ti ujutro niže cijene [wink]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Izgleda da ne misli ispod 1 600, trebali ste vi kolega u građevinare i brodare, tamo ste sigurno da će padati.
Svaki dan.

lp

kako sad pa to? pa LKPC je bila na 1800 nedavno kad ste je veličali u nebesa. što da sad kažu oni koje ste navukli da kupuju po tim cijenama?? u stvari, možete im reći hvala jer ste se njima iskrcali [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

80 komada na bidu LKPC. Teško ćemo danas nadokupiti po nižim cijenama.



kolega fedya nisu svi poput kolege buša…….koji ne želi da tržište počne realno vrednovati dionicu lkpc

ima nas koji jedva čekaju da je tržište počne realno vrednovati jer se rukovodimo onom starom…..zašto platiti više

ma kolega neka se i ja jednom složim sa vama. Počinjete i vi pomalo učiti od najboljih. Treba se strpiti, a ne kao IGH krcati se i okolo preporučivati po 4200, kao vi. Evo i ja čekam da kupim jeftinije, samo ja čekam već mjesec dana i nikako da dočekam. Što možemo učiniti da se LKPC može kupiti po nižoj cijeni nego što je danas? Imate likakav prijedlog?

A sve drugo sam dočekao. I onaj vaš IGH po 4200 kad ste preporučivali sam dočeko evo po 2600, al skupo je to moj kolega. Zašto platiti više kad drugi najveći subjekt prodaje ko da nema sutra. Sve mi se čini da ću ja to kupovati po 50% jeftinije od vaše preporuke. Dok s druge strane jeftinije od preporuke kolege Plavog za LKPC, po 1600 kuna prije mjesec dana, još uvijek… nema. Kad će to jeftinije Vidro moja, pa već sam stvarno nervozan. Što da radim? Da čekam još?

srdačno Vaš

GMB GUBERNATOR
[/quote]

Kolege drukeri, sve šta treba radit je čitat i ulagat u znanje. Dalje će sve doć samo po sebi.

Vidi šta rade komšije konkurenti. Kako će to ubuduće pomoć lkpc ne znam, al kako će odmoć to znam.

Vaš link

never surrender

To je vjerovatno fondovski nalog kao i neki drugi na drugim dionicama? Jednostavno fondovi nemaju kome prodati pa glumataju ozbiljni bid……….da se mali ulagači ne dosjete pa maknu osjetno niže na kupnju……..

imho preprozirno [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/


To je vjerovatno fondovski nalog kao i neki drugi na drugim dionicama? Jednostavno fondovi nemaju kome prodati pa glumataju ozbiljni bid……….da se mali ulagači ne dosjete pa maknu osjetno niže na kupnju……..

imho preprozirno [bye]

Kolega Vidra, ali vas kao da nitko ne sluša. Ako je LKPC skupa i ako ne valja, zašto je pobogu nitko ne prodaje? Ako neki fond nešto "glumi" pa to bi trebao biti spas za "jadne male dioniočare" koji imaju priliku lijepo prodati "skupu" LKPC u lijepim količinama. Ali zašto onda ne iskoriste tu priliku? ZAŠTO? Kvragu, pa i ja želim kupovati LKPC jeftinije, niti meni ne odgovara ovo!! Kolega Vidra, imate li neki prijedlog? Što da radimo? Koje je rješenje? [cry]

Ne bih znao što vam je pametno raditi……….ali možda je dobar pristup koji je vaš brat njegovao na temi Viadukt????

Ono……….udrite po bidu……..nema vam rasta dok svi trejderi ne iziđu……..itd………itd….znate i sami kako je to bracek radio…….
iako mi se osobno čini da u lkpc ima prilično trejdera pa bi taj proces mogao potrajati mjesecima………

dakle lkpc je vrijedna firma ali preskupa dionica………i to jako, imho

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Vidra..
dajte vi nama recite fer vrijednost luke ploce i malo objasnite to fundamentalno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



To je vjerovatno fondovski nalog kao i neki drugi na drugim dionicama? Jednostavno fondovi nemaju kome prodati pa glumataju ozbiljni bid……….da se mali ulagači ne dosjete pa maknu osjetno niže na kupnju……..

imho preprozirno [bye]

Kolega Vidra, ali vas kao da nitko ne sluša. Ako je LKPC skupa i ako ne valja, zašto je pobogu nitko ne prodaje? Ako neki fond nešto "glumi" pa to bi trebao biti spas za "jadne male dioniočare" koji imaju priliku lijepo prodati "skupu" LKPC u lijepim količinama. Ali zašto onda ne iskoriste tu priliku? ZAŠTO? Kvragu, pa i ja želim kupovati LKPC jeftinije, niti meni ne odgovara ovo!! Kolega Vidra, imate li neki prijedlog? Što da radimo? Koje je rješenje? [cry]
[/quote]

Lijepo ti je rekao neki lik, čekaj sutra, ja sam na Vašu preporuku ovo plaćao 10% skuplje nego kaj je sad, samo sam trebao čekati sutra, ali nisam. Bio sam naivac i ostao sam. A Vi sad svirajte koju hoćete, to su činjenice. Kaj niste ko ja kupovali na 1800 kad je bila "povoljna", sad nedate 1650???????

pri pps od 1.615 kn

imamo slijedeće stanje na dan 31.12.2008. godine;
bvps 834 kn
eps 127 kune ( drastično se pogoršao )
sps 960 kn ( također se pogoršao )

budući da su im padaju prihodi, dobit im je pala strahovito, a forcasti su loši, rekao bih da je sve iznad 1.200 kuna strahovito riskantno………
vlasnička struktura jako upitna obzirom na nepoznate namjere Vlade…….
fer vrijednost po dcm-u negdje između 880 i 890 kuna

da podsjetim kolege glavne djelatnosti su im prekrcaj tereta, špedicija, trgovina i građevinarstvo
uostalom sve sam napisao još dok je bila na 1.8xx kuna, a sad je 1.615kn

tko misli da je ovo podcijenjeno neka slobodno udara po asku, ja mu neću smetati [lol]

mogu li ja sad vidjeti FA vašeg sindikata, kao i Druk doo-a i Brutana doo-a, kojom opravdavate cijenu od 1.850 kuna????????

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close