LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

očito neki ne razumiju i ne znaju kaj znači kupovati na bidu… bid ove škat dionice treba past na 1400 a to se ne bude desilo dok heroji kupujus aska…. lupajte graeđvinare po asku – oni još nisu odradili

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

pa dobro misli li ovo pasti[angry] ? pa rado bih dokupljivao. Ajmo dajte mi malo DELUXE dionice po super povoljnim cijenama ispod 1600. Da sam se barem stavio na bid THNK, HDEL ili IGH. To ionako svaki dan pada i uvijek možeš dobiti, a već drugi dan si u gubitku. A ovo? Već mjesecima čekam ispod 1600 i već me pomalo nervirate moram priznati. Ja sam mislio da ste vi forumaši nakrcani ovom dionicom a ono nitko. Izgleda da je krupni kapital već pobrao i ono malo slobodnih dionica što je bilo u opticaju, jer da su dionice u rukama foruma, ovo bi već bilo stučeno odavno… zapravo i je stučeno. Već mjesec dana forum tuče po 1600/1700. Nije vrag da nema više s čim? Ajmo forum, možete vi to. [thumbsup]

Izgleda da ne misli ispod 1 600, trebali ste vi kolega u građevinare i brodare, tamo ste sigurno da će padati.
Svaki dan.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vidim da se Klub dioničara Pearl Harboura lijepo druži međusobno, razmjenjuju dionice,tješe jedan drugoga, koriste blagajnu uzajamne pomoći za dokup,ulijevaju jedan drugome povjerenje u bolje sutra.
TO JE DOBRO I JA TO PODRŽAVAM !!!
Sindikati su tu da pomažu sindikalnim povjerenicima.
Jedino što me brine je stanje bida, izgleda da ljudi ipak nisu više sigurni u perspektivu ovog poduzeća.
A tko ih može kriviti s obzirom da je jedino tržište o kojem ovisi ova firma Bosna i Hercegovina.
Pa zamislite vi samo firmu i perspektivu koja ovisi o tržištu Bosne i Hercegovine.
Koliko je ono koncesija koju će morati plaćati uz sve kredite?
Bojim se da dioničari nisu svjesni u kakvu su se igru ovdje upustili.
Da ne pričam da se već nazire i moj nalog na 750 kuna blizu lokalnog dna.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Vidim da se Klub dioničara Pearl Harboura lijepo druži međusobno, razmjenjuju dionice,tješe jedan drugoga, koriste blagajnu uzajamne pomoći za dokup,ulijevaju jedan drugome povjerenje u bolje sutra.
TO JE DOBRO I JA TO PODRŽAVAM !!!
Sindikati su tu da pomažu sindikalnim povjerenicima.
Jedino što me brine je stanje bida, izgleda da ljudi ipak nisu više sigurni u perspektivu ovog poduzeća.
A tko ih može kriviti s obzirom da je jedino tržište o kojem ovisi ova firma Bosna i Hercegovina.
Pa zamislite vi samo firmu i perspektivu koja ovisi o tržištu Bosne i Hercegovine.
Koliko je ono koncesija koju će morati plaćati uz sve kredite?
Bojim se da dioničari nisu svjesni u kakvu su se igru ovdje upustili.
Da ne pričam da se već nazire i moj nalog na 750 kuna blizu lokalnog dna.


Maknite ga gospodine Fedya, zašto uopće ulaziti i ulagati u dionice firme koja tako loše stoji i ovisi samo o tržištu B i H. Prevelik je to rizik i na razini od 750 kuna gdje Vi čekate.

Pa po ovome mi se čini da posla ima jako puno a neki dan sam razgovarao sa čelnicima Luke i oni kažu da su najave za iduću godinu takve da je luka rasprodana iduću cijelu godinu i da će im problem biti trenutno premali kapacitetet luke što bi se trebalo rješiti izgradnjom novih terminala, nemam dionicu luke Ploče ali nisam daleko od odluke da postanem dioničar.

Vaš link

Vaš link


Vidim da se Klub dioničara Pearl Harboura lijepo druži međusobno, razmjenjuju dionice,tješe jedan drugoga, koriste blagajnu uzajamne pomoći za dokup,ulijevaju jedan drugome povjerenje u bolje sutra.
TO JE DOBRO I JA TO PODRŽAVAM !!!
Sindikati su tu da pomažu sindikalnim povjerenicima.
Jedino što me brine je stanje bida, izgleda da ljudi ipak nisu više sigurni u perspektivu ovog poduzeća.
A tko ih može kriviti s obzirom da je jedino tržište o kojem ovisi ova firma Bosna i Hercegovina.
Pa zamislite vi samo firmu i perspektivu koja ovisi o tržištu Bosne i Hercegovine.
Koliko je ono koncesija koju će morati plaćati uz sve kredite?
Bojim se da dioničari nisu svjesni u kakvu su se igru ovdje upustili.
Da ne pričam da se već nazire i moj nalog na 750 kuna blizu lokalnog dna.

ma kolega, ja vas u potpunosti podržavam, jer za razliku od onog Vidre, imate znanje. I sam bih da rado da ovo kupim po nižim cijenama, pa da se nakrcam kako se spada, a ne ovako paušalno. Nadam se da će sutra ipak ići jače po bidu. Kad već forum više nema dionice ove zanimljive kompanije, možda nam se smiluje i neki fond u raspadanju. Najviše volim kuovati od fondova u raspadanju. Tako smo kupovali ADPL od AZ mirovinskog po 43 kune. Znao sam da ću zaraditi minimalno 100% na tom tickeru upravo zbog toga. Nadam se da ima i dionice LKPC pa da nam proda, kad već nemaju forumaši…[pray].. pa da nam lijepo proda. ha kolega fedya, ne bi li nam to odgovaralo? priznajte [smiley]


Izgleda da ne misli ispod 1 600, trebali ste vi kolega u građevinare i brodare, tamo ste sigurno da će padati.
Svaki dan.

lp

Šta ste uradili od ove teme! [sad]
Di su oni dani kad je bila na četvrtoj stranici foruma i kad se komentiralo svakih par dana.
Sve je bilo dobro dok plavi nije počeja intezivnije pisat, pa su navalili dežurni dušebrižnici sa komentarima. Plavi molim te nemoj više pisat jer će pero, fedya, vidra i slični umovi počet sa svojim jalnim komentarima.


Bojim se da dioničari nisu svjesni u kakvu su se igru ovdje upustili.
Da ne pričam da se već nazire i moj nalog na 750 kuna blizu lokalnog dna.

Evo vidiš, Fedya je jedva čeka da nešto napišeš pa da on može udrit kontru.
Fedya, ako je ovih 11 kom na 776 kn tvoje, onda si mnogo jak investitor. [lol]
Bolje bi ti bilo da čuvaš tih astronomskih 8.000kn za dokup perspektivne PODR kad dođe na lokalno dno od 150kn.

Fedya, baš neki dan gledam malo brodove po luci, pa između ostalog (ako se ne varam brod Amsterdam,ali nisam sigurn), je iskrcavao nekakve rasute terete za Srbiju.Toliko o tome da se ovisi samo o BiH. Luka nije u sjajnoj poziciji jer nije ni čitav brodarski sektor što je opće poznato,ali zato su baš tu prave prilike, jer kad sve postane ružičasto gotovo je sa zaradama.


Fedya, baš neki dan gledam malo brodove po luci, pa između ostalog (ako se ne varam brod Amsterdam,ali nisam sigurn), je iskrcavao nekakve rasute terete za Srbiju.Toliko o tome da se ovisi samo o BiH. Luka nije u sjajnoj poziciji jer nije ni čitav brodarski sektor što je opće poznato,ali zato su baš tu prave prilike, jer kad sve postane ružičasto gotovo je sa zaradama.

Kolega, to je dobra vijest za Srbiju.Recite koliko brodova ode za Srbiju mjesečno?
Što se tiče prilika, bojim se da LKPC na ovoj cijeni nije nikakva prilika.
Čak štoviše vrlo je precijenjena s obzirom na perspektivu.
Jer perspektiva je kruh i voda slijedećih tri -četiri godine dok se uopće bilo što pokrene.
A do tada ko živ ko mrtav.Sve cikličke grane su podložne boom i bust ciklusima i kao takve ih treba prepoznati.Ovdje je boom ciklus završio i sad smo u bust ciklusu.I on će trajati godinama za koje vrijeme će LKPC uložiti napore u razvijanje infrastrukture koju će koristiti za vrijeme boom ciklusa.
A na skoro 2 BV i P/E 84 ovo nije dionica u kojoj se može mirno spavati u bear marketu jer znate da imate podcijenjenu dionicu koju će tržište kad tad vrednovati.
Ovdje se radi o precijenjenoj dionici za koju ne želite da je tržište počne realno vrednovati.
Ja ovo govorim za ovih par špekulanata u ovoj dionici koji misle okrenuti neku lovu nabrzaka u roku 6 mjeseci..
Ali za sve prave investitore koji se ne zamaraju godišnjim fluktuacijama cijene 50% dolje ili gore, i koji su spremni čekati pet godina na dobar povrat na kapital, ovo što ja pričam ne bi trebalo zabrinjavati.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

kolega fedya nisu svi poput kolege buša…….koji ne želi da tržište počne realno vrednovati dionicu lkpc

ima nas koji jedva čekaju da je tržište počne realno vrednovati jer se rukovodimo onom starom…..zašto platiti više

http://www.kucilooro.webs.com/


Fedya, baš neki dan gledam malo brodove po luci, pa između ostalog (ako se ne varam brod Amsterdam,ali nisam sigurn), je iskrcavao nekakve rasute terete za Srbiju.Toliko o tome da se ovisi samo o BiH. Luka nije u sjajnoj poziciji jer nije ni čitav brodarski sektor što je opće poznato,ali zato su baš tu prave prilike, jer kad sve postane ružičasto gotovo je sa zaradama.

Kolega Bush, kojeg ste broda gledali?

ovog od 3 hiljade tona – Artemis 20.12. staro željezo – 3 400 t

ili ovog od 2 hiljade tona – Nejla / 1 27 / 30.12. pšenica – 2 000 t

New Report

Close