LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ma mene ne brine taj odnos Lučka Uprava-Luka Ploče, ljudi su dogovoriti će se……

Nego ne znam kome da vjerujem? Kolegi plavome ili ovima iz Jadroplova????
Plavi priča hvalospjeve o tržištu kontejnerskog prometa a Jadoplov prodaje brod zbog krize kontejneraša…………

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/jadroplov-prodan-brod-zrin-zbog-losih-kretanja-na-trzistu-kontejnera,63590.html

Kome da vjerujem?
kome???
[undecid]

A ni Ivana se više ne javlja na ovoj temi??to me isto malo brine………

Uf, kolega vidra, nije da branim lkpc, samo mala opaska, uspoređivat tako brodare-kontejneraše i luke je malo blesavo. Ne vidim povezanost toga šta jadroplov prodaje kontejneraša zbog krize i poslovanja neke luke.

Činjenica je da vlasnici brodova-kontejneraša slabo zarađuju zbog oštre konkurencije( velika ponuda ovih vrsta brodova na tržištu ). Luke s ovim nemaju puno veze, njih ne zanima jel ima previše brodova na ponudi il ne, njih zanima jedino hoće li im kontejneraš iskrcat svoju robu il ne. Druga je stvar ako sama luka posjeduje neke brodove pa je na taj način direktno povezana. Čisto da to razgraničimo da ne bi bilo neke zabune.

Inače ostalo stoji šta si rekao.
[/quote]

Kolega Pero, oprostite ali vi ste ovdje u neku ruku padobranac, pa da vam pojasnim situaciju.
Ne radi se o uporedbi nego o forcastima za prijevoz kontejnera za iduću godinu.
Kužite??

A neće valjda novi kontejnerski terminal luke ploče pretovarivati ovčju vunu??? zaboga???
pa to je osnovna stvar.
a kolega mi je ostao dužan i neki link kojim bi potkrijepio svoje optimistične prognoze o svjetskoj trgovini………
najlakše je sindikalnim djelovanjem zatvoriti usta onima koji su u dilemi i koji postavljaju neugodna pitanja…………..puno teže je na njih odgovoriti

a osim toga kolega je hvalio lpkc na 1.800 kn i govorio da više neće biti povoljnije a sad lkpc ima i po 16xx………..
ako ovako nastavi još ću ja to kupovati kao u ožujku!!
[thumbsup]
[/quote]

Bojim se da se nismo razumjeli.

Sad ću se odmaknut uopće od teme o kojoj se ovdje raspravlja pa da vas pitam: Kakav vi mislite da je forecast za prijevoz kontejnera nagodinu?
[huh]
Ako mislim na ono na šta vi mislite, mislim da ste malo pogrješili. Ne utvarajte si da znate nešta ako samo nagađate.

never surrender

Čemu današnji pad od 5 posto zar je opravdano mislim da ne nego namijerno spuštanje cijene velikima je malo dobri dionica pa bi još isti ali jeftinije njima se ne žuri ko nekim kolegama ali dobro. Budemo vidijeli cijenu 22,01.2010.pozdravčić

ljudi… pa prodajte [smiley]. zašto se nervirate? [smiley]

ako vam je Luka "skupa"… Ako mislite da nema budućnost, ako mislite da će cijena pasti…ako mislite da je "pearl harbor"…

lijepo prodate i mirni ste, zar ne? [cool]


Čemu današnji pad od 5 posto zar je opravdano mislim da ne nego namijerno spuštanje cijene velikima je malo dobri dionica pa bi još isti ali jeftinije njima se ne žuri ko nekim kolegama ali dobro. Budemo vidijeli cijenu 22,01.2010.pozdravčić

Ne znam čemu današnji pad, valjda se prodavalo pa zato, al slažem se, budemo vidjeli cijenu 22.01.2010, 16.02.2010, 25.02.2010, 18.03.2010., 20.04.2010, 28.04.2010., 03.05.2010., 14.05.2010. , 01.06.2010., 13.6.2010, 20.06.2010, 08.07.2010, 23.07.2010, 05.09.2010, 06.11.2010, 22.12.2010 i 07.01.2011.

Sve ćemo to vidjeti. Bar se nadam.

never surrender

poštovani kolege, kao i uvaženi pišče knjige………..ponovo vam se obraćam:
kad će ti forcasti za iduću godinu, da možemo usporediti vaša predviđanja sa stvarnim stanjem????

-jer očigledno je da bez forcasta cijena pada, i sve je bliže booku!!!!!
-također molim kolege da stave skrinšotove zadnjih kupnji da ne bi mi mislili da lažu ili da su ne daj bože zapravo prodali dionice a ne kupili
-baš kao što su to tražili od kolege fedye…………

kolegu fedyu molim procjenu lokalnog dna na lkpc

2 x lp

http://www.kucilooro.webs.com/

Postoi razlog zbog kojeg sam naveo 22.01.2010 jer će svi imaocima lkpc biti drago a možda će im biti drago ovi vaši datumi navedeni ali za nešto ko zna.Mislio sam da nema opravdanog razloga za neku rasprodaju i opravdan pad cijene.pozdravčić. altti

Fini dan danas, lijepo je palo.
Dokupio sam pola što sam prodao neki dan po 178X.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Fini dan danas, lijepo je palo.
Dokupio sam pola što sam prodao neki dan po 178X.

lp

Evo još jedan u nizu "dugoročnih ulagača" koji se danima trudi opravdat svoju preplačenu investiciju svađajući se s ostatkom foruma. Kaže sad prodao po 1780, haha, kakav vic.

Postoje samo dvije opcije:

1. Lažeš, izvlačiš se, tješiš se, a nisi prodao ( indirektno pokazuješ da nemaš pojma )

2. Ne lažeš, prodao si – nisi dosljedan, cjenkaš se da bi nadoknadio minuse, uplašio si se il nisi više siguran u svoju investiciju

Kako god okreneš ne valja, nakon svega šta si pisao nedavno ispada da: ne šalješ dobre ni uvjerljive signale, ne pričaš točno, niti si dosljedan.

Sam si sebe ovaj put pokopao, nitko te više neće slušat šta pričaš jer se pokazalo kakav si lik: Loš druker.
lp
[bye]
[/quote]

Kakve loše signale? ??
Pa objavio je čovjek neki dan da je prodao.I šta je loše u tome?

kolega Peromadjar. Ne znam da li je Plavi prodao ili ne, nit me to zanima, ali evo da vam ukratko objasnim kako ja to radim ako vjerujem u svoju investiciju. Ukoliko osjetim da bi tržište moglo dolje, uvijek pokratim dio (maximalno do pola, ćešće manje). Ukoliko ticker odradi nagli rast nakon što sam ga kupio ili nakon određenog vremena držanja odradi nagli rast, uvijek pokratim dio (obično polovicu, iako nije pravilo, nerijetko i manje. Imam neke svoje "brije" po kojima to određujem). Time kapitaliziram dio dobiti i paralelno otklanjam rizik. Polovicu (ili neki dio) ostavljam. Ponekad čak sa cashom od prodaje kupim isti ticker kasnije i po skuplje, ali najčešće se nakon naglog rasta dionica korigira i uspijem kupiti po jeftinije sa tom polovicom ili manjim dijelom. Nije isto "prodati" i "prodati".

a vezano za LKPC, vidim ovdje ekipe nervozne da je to za popizdit[smiley]… sa svakodnevnim glupostima i spamovima koje modovi toleriraju, pa i razumijem kolegu Ludluma… i opet ponavljam..ne kužim u čemu je stvar? Pa tko vas uopće sili da ovo ili kupujete ili držite ili što ja znam?..ili da ovdje bijesnite od nervoze (ne mislim, kolega, na vas osobno nego na dežurne padobrance[cool]) pa ima na burzi hrpa drugih dionica, slobodno zaobiđite LKPC u širokom luku, ili prodajte pa kupite neku drugu, ili prodajte odite na skijanje, ili što već… možda vam je to i pametnije. Sport je prava stvar. [smiley]

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR


Fini dan danas, lijepo je palo.
Dokupio sam pola što sam prodao neki dan po 178X.

lp

I koliko misliš dati tigrusu proviziju budući da ti je čovjek sve rekao, spasio ti lovu i omogućio da nešto zaradiš? Nemoj reći da nije jer ću citirati neke tvoje postove koji ti i nisu baš za pohvaliti.

Tko umre u jesen za njega nema zime

poceo se oslobadjati kapital ovdje [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

No comment……….
Vaš link
[smiley] [cool]

New Report

Close