LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega plavi to je sve voda ispod mosta!!

nego može li kakav forcast za 2.010. godinu??? tereti i to??

http://www.kucilooro.webs.com/


kolega plavi to je sve voda ispod mosta!!

nego može li kakav forcast za 2.010. godinu??? tereti i to??

Može komentar na ADPL, rekli ste da je to smeće i propustili zdravi rast od 30 % u par dana?

HDEL i dalje pada, koliki je to već minus?

Možete li javno napisati da u ovome trenutku smatrate da LKPC na ovoj cijeni nije dobro ulaganje?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kolega plavi, o adpl sam vam već sve rekao.

što se tiče lkpc, mogu reći da je ovo vrlo visoka cijena za ulaz, obzirom na stanje tržišta.
naravno ja nemam insajd koji vi očigledno imate ( kao i slučaju ingre i adpl i sličnih "zicera" ) pa se tu ne bi štel petljati.

realno gledajući pad prihoda i dobiti ove godine lkpc, obzirom na stanje pretovara, perpspektive poslovanja s bosnom, stanje svjetskog pretovara u lukama ( malo jačim od lkpc ), stanje svjetske trgovine, stanje marketa koji je u procesu traženja novog lokalnog dna, svakako mislim da je lkpc malkice rizična za ulaz……..

može li sad forcast da vidimo s čim možemo računati u idućoj godini??
pa možda ipak uđem ne nekoj razini??

2 x lp

http://www.kucilooro.webs.com/

malo se prodaje stvorilo….mislim da ćemo [bye] [bye]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Imam osjećaj da ovim velikim nalozima na asku netko želi pogurati (kupiti) dionicu ispod 1700 kn , ali ne ide mu baš za rukom.

Zanima me na kojoj cijeni će ovo kolega Sever, kolega Vilim i kolegica Spomenka braniti.
Na 1500 ili 1400.
Mislim s obzirom da su dobro nakrcani i sigurni u perspektivu to će biti dobra prilika na tim razinama jer oni neće dopustiti da padne ispod.
Tako da se ja ne brinem.
Kontejneri su već krenuli iz Kine, nadam se da imaju nove mape za GPS jer na starima Ploče nisu ucrtane

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Imam osjećaj da ovim velikim nalozima na asku netko želi pogurati (kupiti) dionicu ispod 1700 kn , ali ne ide mu baš za rukom.

Budi sretan zbog toga jer kad mu pođe za rukom bit će plača [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Što mislite hoce li na 1600?? Tu je cekam,ali nikako docekat.

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


Što mislite hoce li na 1600?? Tu je cekam,ali nikako docekat.

Mislim da bi mogla, jer je trenutno očito nema tko (ili ne želi) pogurati prema gore, tako da bi kratkoročno mogla pasti i do 1600, iako su te prognoze vrlo nezahvalne. Ali i dalje smatram da je ovo dionica sa jako dobrom perspektivom, i treba sačekati samo 2-3 dana zelenila i eto opet 1800 vrlo brzo. A na duže staze netreba ni govoriti tu je sve već rečeno (novi terminali , autocesta, oporavak brodara…)

"i treba sačekati samo 2-3 dana zelenila i eto opet 1800 vrlo brzo"
Baš zato mislim da se ne isplati prodavati na ovim razinama, jer već mi se dogodilo da sam morala ponovo kupovati po višim cijenama nego sam prodala. A i ne vidim neku navalu na prodaji.

K-pax vam govori istinu, a vi se pravite pametni.. Tj. dovoljno govori o vama koliko ste neinformirani, kada pričate o kamionima koji će prevoziti tisuće kontejnera… To je kao da ja pričam o raketi koja će se napraviti i od ponedjeljka jednom dnevno voziti na mars i natrag… Jeli itko od vas zna kako se manipulira kontejnerima u lukama, kako se dalje prevoze do korisnika? Kamionima? Hmm, da… Jeste li se ikada zapitali zašto je luka Koper preskočila luku Rijeka? Mislite da se kontejneri tamo prevoze kamionima?


"i treba sačekati samo 2-3 dana zelenila i eto opet 1800 vrlo brzo"
Baš zato mislim da se ne isplati prodavati na ovim razinama, jer već mi se dogodilo da sam morala ponovo kupovati po višim cijenama nego sam prodala. A i ne vidim neku navalu na prodaji.

Isplatili se ili ne to nebih znao vrijeme će pokazati, ali da će biti onih koji će prodavati na ovim i na nižima razinama, mogu se okladiti u bili što.

New Report

Close