LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Hahaha, kolega Fedya pa ljudi vam se smiju zar ne vidite to?

A sada za ozbač, još jedna ovako proizvoljna brojka i nabacivanje sa sličnim glupostima kolega Fedya, i biti ću primoran prijaviti Vas Hanfi.

lp i laku noć

Koji ljudi?
Ja samo vidim vas da se smijete [bye]
Možete me odmah i mami tužiti, kolega.
Što ćete me tužiti Hanfi za proizvoljne brojke ili za nabacivanje glupostima?
Mislim da znam reći odvjetnicim po kojim stavkama me terete. [rolleyes]

Kolega plavi jesam vam ja kriv što ste zaglavili u dionicama neperspektivnih firmi i sad cijučete?
NISAM!!!
Jesam li ja kriv što su vas kolega ribić i kolegica spomenka ostavili na cjedilu?
NISAM!!!
Jesam li ja kriv što nemate stila?
NISAM!!!

Pa šta onda mene napadate ni krivog ni dužnog?
[/quote]

Veleštovani kolega Fedya,

Da li ste svjesno dovodili čitateljstvo u zabludu na temi PUNT kada ste svjesno iznosili neistinu, i nakon što sam vas upozorio da mirovinski fondovi ne mogu ulagati u tu dionicu zbog zakonskog ograničenja?

JESTE

Ima li po toj tvrdnji, osnove za prijavu Hanfi?

IMA

Da li ću Vas tužiti Hanfi ?

To ćete morati zaključiti sami. [bye]

Imam li prinos ove godie ca. 115 %?

IMAM

Koliki je vaš prinos? ( ja svoj mogu dokazati, na portalu moje dionice se vodi moja evidencija trgovanja, možete li vi? )

….

Jesam li trenutno 30 % u cashu, sa svim dionicama u plusu?

JESAM

Ima li i jedna dionica ove godine da sam u njoj zaglavio, a da nisam u plusu?

NEMA

Da li sam zaglavio u dionicama?

NISAM

Da li pišete gluposti, iznosite laži i spamate forum?

NEKA ČITATELJSTVO SAMO PROCIJENI

Jeste li novi u ovome svijetu, primjer, jučer Vam nije bilo jasno kako se računaju prometi na burzi, pa vam je jedna domačica to pojasnila?

JESTE

Imponiram li ja vama, kao jedan od najstarijih članova foruma, nadaleko poznat po svojim investicijskim uspjesima ( sve zabilježeno u arhivi foruma, unazad gotovo 4 godine )?

IZGLEDA DA – DA ! ( pratite me stalno, gdje ja tud i vi )

Ima li smisla da ja sa vama onda gubim vrijeme?

NEMA
lp

P.S. Ne znam tko su Ribić i Spomenka???

[/quote]

Kolega plavi zar nemate nimalo kreativnosti pa oponašate Fedyu u svemu čak i stilu pisanja?
A to šta se tiče vaše hanfe pa kod vas imaju šta raditi mjesec dana. Zato bolje šutite.


evo od kuda Fedyi 25 milj kn, iz članka od 10.mj 2007.
Vaš link

Kada svi terminali budu u funkciji, Luka će na ime koncesijske naknade Lučkoj upravi plaćati godišnju koncesiju od 3,5 milijuna eura,(terminal za rasute terete, višenamjenski kontejnerski terminal i novi terminal za tekuće terete u staroj luci).

Osim što je stari članak, mnogo toga se od tada promijenilo i još izvlaći stvari iz konteksta i prilagođava ih svojim ljigavim namjerama….stvarno nisko i jadno!

Inaće, koncesijski ugovor je poslovna tajna.

Da li je direktor Luke Ploče Ivica Pavlović rekao da će godišnja koncesija iznositi 25 milijuna kuna?

JE!!!!

Da li je direktor Luke Ploče nakon toga izjavio da godišnja koncesija neće iznositi 25 miljuna kuna?

NIJE!!!

Što se od onda promjenilo?

NIŠTA!!!

Što ja to izvlačim iz konteksta i prilagođavam?

NIŠTA!!

Da li sam ja kriv što kolega plavi nema stila?

NISAM!!!

Ako je koncesijski ugovor tajna, kako to da je sam direktor Luke Ploče rekao da koncesija iznosi 25 miljuna kuna?
To što je vama taj iznos bio tajna dok vam ja nisam to ovdje objavio to je već vaš problem [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Dobro kolege drukeri. Da zovem vas tako jer drukate a nitko ne odgovara pa di su ti brodovi koji će uplovljavati u Lkpc. Ja samo vidim drastično smanjivanje broja brodova iz mjesec u mjesec.

dakle pitanje za vas: di su brodovi??? di?

Dok to ne odgovorite možete pričati bajke o investiranju i širenju lkpc do ploča. Znate ima jedna zajebana stvar kod tih luka – mogu biti profitabilne samo ako ima brodova u luci.

hvala kolega Barbosa
evo pročitao sam oba članka koja ste postali i zahvaljujem na njima

-može li sad nešto svježije sa trenutačnim poslovanjem, broj prekrcanih brodova i tereta u studenom, kao i forcast za poslovanje za iduću godinu??
-dakle ne pusti planovi od kojih ne znamo što će se uopće realizirati nego procjena rezlutata poslovanja i svjetskog stanja brodskog prijevoza, količina prekrcaja u Lkpc, kao i stanje u kompanijama koje najviše koriste usluge Luke Ploče???

to je ono što nas zanima ( barem mene )

unaprijed hvala

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega vidra, prvo to nisu dva članka nego jedan isti [smiley]
Drugo, procjenu rezlutata poslovanja i svjetskog stanja brodskog prijevoza, količina prekrcaja u Lkpc, kao i stanje u kompanijama koje najviše koriste usluge Luke Ploče , si izvolite sami saznati i napraviti:
Ured direktora
direktor : Ivan Pavlović
tel : + 385 (0)20 67 86 62
+ 385 (0)20 67 96 01
fax : + 385 (0)20 67 91 03
i.pavlovic@luka-ploce.t-com.hr

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Evo što mene muči.
Ako su prihodi Luke Ploče u zadnjih 12 mjeseci iznosili 185 milijuna kuna, dobit 4 milijuna a godišnja koncesija 1 milijun, da li to znači da bi uz godišnju koncesiju od 25 milijuna kuna Luka Ploče morala povećati ukupne prihode za 15% samo da bi pokrila trošak koncesije i da ne posluje s gubitkom?
Hvala na odgovoru

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Evo što mene muči.
Ako su prihodi Luke Ploče u zadnjih 12 mjeseci iznosili 185 milijuna kuna, dobit 4 milijuna a godišnja koncesija 1 milijun, da li to znači da bi uz godišnju koncesiju od 25 milijuna kuna Luka Ploče morala povećati ukupne prihode za 15% samo da bi pokrila trošak koncesije i da ne posluje s gubitkom?
Hvala na odgovoru

Pa u tom grmu i leži zec!!
U osnovnoj školi postoji izreka, čitanje sa razumijevanjem, imate kolega članke i sve vam lijepo piše, pa si izračunajte, približno naravno.

Ne zaboravite da je kontejnerski teret najprofitabilniji za luke, a on kreće u prolječe ove godine.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

u proljeće ove godine???????? [shocked] [shocked]

pobogu kolega morate paziti što pišete, jest da je vani sunčano ali ipak???

http://www.kucilooro.webs.com/

BANJA LUKA – Iz Instituta za građevinarstvo Hrvatske u Banjaluku je stigao drugi dio projektne dokumentacije za izgradnju autoputa Banjaluka – Doboj, a radovi mogu da počnu poslije revizije kompletirane dokumentacije, reka je direktor preduzeća "Autoputevi RS" Dušan Topić.
Vaš link
Luka Ploče-vrata koridora 5c [smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


u proljeće ove godine???????? [shocked] [shocked]

pobogu kolega morate paziti što pišete, jest da je vani sunčano ali ipak???

Kolega vidra što vam nije jasno?

Da li su forcasti Luke Ploče obečavajući( piše na ovoj temi )?

JESU

Da li je fundamentalno Luka Ploče podcijenjena u odnosu na Luku Rijeka?

JE

Da li je g. Pavlović, predsjednik Uprave, najavio dokapitalizaciju?

JE

Da li je nominala Luke Ploče 400 kuna?

JE

Da li je prošla dokapitalizacija, koja je propala trebala ići po nominalnoj cijeni?

JE

Kako je reagirala cijena na burzi tada po objavi prvo špekulacija, pa onda i službeno dokapitalizacije, da li je porasla cijena ca. 70 ?

JE

Da li sam ove godine promašio ijednu glavnu investiciju?

NISAM

Da li ste zainteresirani za LKPC, sudeći po tome koliko pišete?

JESTE

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


u proljeće ove godine???????? [shocked] [shocked]

pobogu kolega morate paziti što pišete, jest da je vani sunčano ali ipak???

Nemojte zamjeriti kolegi plavom šta ni nakon vaše intervencije ne može razumjeti šta je napisao.
evo idemo mu pomoći.

http://kalender-365.de/kalendar-hr.php
http://hr.wikipedia.org/wiki/Godišnja_doba

Naravno da se potkrala sitna greška, mislio sam u prolječe slijedeće godine.
Što ste napeti, da ste barem takvi u onim trenucima kada vam takav treba biti, kod takvih kao vi je tada situacija ko u Crobexa 2008.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close