LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



[lol] [lol] [lol]
svašta se ovdije da pročitati, pogotovo ovaj Fedya [lol]
da ti nije jedini cilj spamati ovu temu znao bi da LKPC nema ništa sa kreditom Svjetske banke koja te toliko peče, LKPC ima obvezu samo plačati koncesiju Lučkoj upravi… ali to je za vas drukere viša matematika [kiss]

Kolega jeff,ako niste primjetili ja sam replicirao na post kolege Busha, tako da ne znam o čemu pričate.
Ali eto dajte nam vi recite, pošto sad Luka Ploče plaća godišnje milijun kuna za koncesiju,
kakav će efekt na buduću dobit imati 25 milijuna kuna koncesije godišnje koje će morati plaćati kad novi terminali budu gotovi.
Mislim, pitam pošto su im prihodi 170 milijuna,dobit 4 miljuna a 22 milijuna će po novom plaćati samo koncesiju.
Meni to izgleda kao da je poslovanje sa gubitkom zagarantirano, a vama?
Meni to izgleda kao da će dioničari negdje 2034. godine vidjeti dobit i doći na svoje.
I dajte nam još recite tko će platiti 80 milijuna eura za opremu i otkuda.
Hvala vam najljepša
[/quote]

mnogo loš forkast, tu neće biti kruha ni za lučke miševe [cry]
a sve mi se čini da je i kolegica ivana u tišini napustila ovaj brod na mrtvom vezu?? [rolleyes]

http://www.kucilooro.webs.com/


mnogo loš forkast, tu neće biti kruha ni za lučke miševe [cry]
a sve mi se čini da je i kolegica ivana u tišini napustila ovaj brod na mrtvom vezu?? [rolleyes]

Ma jok bre, nije to mrtvi vez. To je ko Marko Polo kada se zabio u onaj otok – kako li mu beše ime?


[lol] 25 milijuna kuna koncesije godišnje [lol]
tu cifru ti je prišapnuo sv. Nikola kada je dijelio darove?

Kolega, umjesto što se kiselo smijete i mislite da nešto znate,
probajte nešto stvarno saznati pa se onda opet javite.
A kad sami saznate da će Luka Ploča plaćati godišnju koncesiju od 25 milijuna kuna onda ćete se još kiselije smijati.
A još kad to i kolega plavi sazna moći ćete jedan drugoga tješiti i međusobno razmjenjivati brojeve prodajnih naloga [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Kolega jeff,ako niste primjetili ja sam replicirao na post kolege Busha, tako da ne znam o čemu pričate.
Ali eto dajte nam vi recite, pošto sad Luka Ploče plaća godišnje milijun kuna za koncesiju,
kakav će efekt na buduću dobit imati 25 milijuna kuna koncesije godišnje koje će morati plaćati kad novi terminali budu gotovi.
Mislim, pitam pošto su im prihodi 170 milijuna,dobit 4 miljuna a 22 milijuna će po novom plaćati samo koncesiju.
Meni to izgleda kao da je poslovanje sa gubitkom zagarantirano, a vama?
Meni to izgleda kao da će dioničari negdje 2034. godine vidjeti dobit i doći na svoje.
I dajte nam još recite tko će platiti 80 milijuna eura za opremu i otkuda.
Hvala vam najljepša

velečasni drukeru na LKPC….očeš mi molim te objasnit kojom logikom ti razmišljaš?

podatke koje si iznio su u redu, o prihodima i itd, ali nije mi jasno dali ti vjeruješ u to da je uprava krenula u takav projekt bez ikakave analize i procjene tog kapitalnog ulaganja? dali po tvojoj logici tih tvojih famoznih 25 milijuna koji će se plaćati (neznam od kuda ti to, nije bitno, recimo da bude tako), šta ti misliš da oni nikakav gotovinski tok neće stvorit sa novim ulaganjima?

koliko vidim ti stalno pljuješ po ovoj dionici….mislim, to mi izgleda ko ljudi koji doma gledaju tekmu i seru bez cilja….
očito misliš da se uprava bacila na glavu i da nema pojma šta radi….sigurno oni u upravi imaju više znanja nego ti, a i mi ovdje koji samo nagađamo šta će bit i kako….
magičnu kuglu nemaš za prognozirat kada će se pokrenut ekonomija, kada će ovo, kada će ono….tako da pucaš u prazno….promet će se kat tad povećat…i to sigurno neće bit 2034…

ako nemaš interesa u ovu dionicu ili ikakvog povjerenja u ovu upravu onda magla…

DOKUP!

ljudi,čemu nervoza? prodajte. [smiley]



Kolega jeff,ako niste primjetili ja sam replicirao na post kolege Busha, tako da ne znam o čemu pričate.
Ali eto dajte nam vi recite, pošto sad Luka Ploče plaća godišnje milijun kuna za koncesiju,
kakav će efekt na buduću dobit imati 25 milijuna kuna koncesije godišnje koje će morati plaćati kad novi terminali budu gotovi.
Mislim, pitam pošto su im prihodi 170 milijuna,dobit 4 miljuna a 22 milijuna će po novom plaćati samo koncesiju.
Meni to izgleda kao da je poslovanje sa gubitkom zagarantirano, a vama?
Meni to izgleda kao da će dioničari negdje 2034. godine vidjeti dobit i doći na svoje.
I dajte nam još recite tko će platiti 80 milijuna eura za opremu i otkuda.
Hvala vam najljepša

velečasni drukeru na LKPC….očeš mi molim te objasnit kojom logikom ti razmišljaš?

podatke koje si iznio su u redu, o prihodima i itd, ali nije mi jasno dali ti vjeruješ u to da je uprava krenula u takav projekt bez ikakave analize i procjene tog kapitalnog ulaganja? dali po tvojoj logici tih tvojih famoznih 25 milijuna koji će se plaćati (neznam od kuda ti to, nije bitno, recimo da bude tako), šta ti misliš da oni nikakav gotovinski tok neće stvorit sa novim ulaganjima?

koliko vidim ti stalno pljuješ po ovoj dionici….mislim, to mi izgleda ko ljudi koji doma gledaju tekmu i seru bez cilja….
očito misliš da se uprava bacila na glavu i da nema pojma šta radi….sigurno oni u upravi imaju više znanja nego ti, a i mi ovdje koji samo nagađamo šta će bit i kako….
magičnu kuglu nemaš za prognozirat kada će se pokrenut ekonomija, kada će ovo, kada će ono….tako da pucaš u prazno….promet će se kat tad povećat…i to sigurno neće bit 2034…

ako nemaš interesa u ovu dionicu ili ikakvog povjerenja u ovu upravu onda magla…
[/quote]
pa on ne razmišlja…to su deca od 20 godina koja su na prvoj godini dobili financije i onda im je onaj amater petrov dao šablonu po kojoj se vode [lol] [lol] eventualno su spalili tatine pare i sad jurišaju po virtualnoj burzi … [lol] ja stvarno ne znam ko njih čita jer je konstantno ista stvar u pitanju – sve propada.. dečeci nije problem napravit fundamentalnu analizu i obradit izvleštaj…problem je zaradit a to vama očito ne ide nikak od ruke.. i da, zašto magla…sam nek oni pišu jer što se više ljudi povuće za njima to ekipi na bidu bolje jer na kraju nekima je živa lova u igri a tu nema bratstva i jedinstva. uvjek netko mora izgubit da drugi zarade

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

O hvala na ispravci. Mislio na broj brodova u 11 mjesecu. Te statistike nema. Svejedno zahvaljujem na ovoj obavjesti. Najava:

Ime broda / vez Eta. Vrsta i količina tereta Agent / Špediter

RBD Borea 09.12. cts Transagent
Doganay 11.12. aluminijski ingoti – 2 500 t Jadroagent
Amsterdam 11.12. glinica – 6 300 t Jadroagent
Marguerite 11.12. cts Alianca
Stanislav Kulczvinski 14.12. ugljen – 31 986 t Jadroagent
Zuzzana 15.12. aluminij-fluorid 500 t Jadroagent
Fortune Iris 15.01. ugljen – 72 388 t Capris
Co-Op Phonix 20.12. ugljen – 70 525 t Capris
Marcherokee 31.12. šećer – 19 250 t Capris

devet brodova. Jako dobro. Koliko je bilo brodova u luci prošle godine u istom radzoblju. Da dobro vam kolega Pero kaže. A ja bi dodo: gradila se i Spaladium arena i Arena u Zagrebu pa sad ju niko neće. Zašto? Šta mislite zašto?


ljudi,čemu nervoza? prodajte. [smiley]

Prodali bi oni kad bi imali šta… Sreća njihova što je ovo pisanje po forumima besplatno…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort



Kolega jeff,ako niste primjetili ja sam replicirao na post kolege Busha, tako da ne znam o čemu pričate.
Ali eto dajte nam vi recite, pošto sad Luka Ploče plaća godišnje milijun kuna za koncesiju,
kakav će efekt na buduću dobit imati 25 milijuna kuna koncesije godišnje koje će morati plaćati kad novi terminali budu gotovi.
Mislim, pitam pošto su im prihodi 170 milijuna,dobit 4 miljuna a 22 milijuna će po novom plaćati samo koncesiju.
Meni to izgleda kao da je poslovanje sa gubitkom zagarantirano, a vama?
Meni to izgleda kao da će dioničari negdje 2034. godine vidjeti dobit i doći na svoje.
I dajte nam još recite tko će platiti 80 milijuna eura za opremu i otkuda.
Hvala vam najljepša

velečasni drukeru na LKPC….očeš mi molim te objasnit kojom logikom ti razmišljaš?

podatke koje si iznio su u redu, o prihodima i itd, ali nije mi jasno dali ti vjeruješ u to da je uprava krenula u takav projekt bez ikakave analize i procjene tog kapitalnog ulaganja? dali po tvojoj logici tih tvojih famoznih 25 milijuna koji će se plaćati (neznam od kuda ti to, nije bitno, recimo da bude tako), šta ti misliš da oni nikakav gotovinski tok neće stvorit sa novim ulaganjima?

koliko vidim ti stalno pljuješ po ovoj dionici….mislim, to mi izgleda ko ljudi koji doma gledaju tekmu i seru bez cilja….
očito misliš da se uprava bacila na glavu i da nema pojma šta radi….sigurno oni u upravi imaju više znanja nego ti, a i mi ovdje koji samo nagađamo šta će bit i kako….
magičnu kuglu nemaš za prognozirat kada će se pokrenut ekonomija, kada će ovo, kada će ono….tako da pucaš u prazno….promet će se kat tad povećat…i to sigurno neće bit 2034…

ako nemaš interesa u ovu dionicu ili ikakvog povjerenja u ovu upravu onda magla…
[/quote]

moram priznati da je pisanje kolege fedye puno korisnije od vašeg
za razliku od vas, kolega je iznio neke podatke i procjene, što je vrlo dragocjeno za sve ulagače koje ova cijenjena firma zanima

-zar nije to smisao foruma?? razmjena informacija!!

-a ne omalovažavanje tuđih postova, od čega se uglavnom sastoji vaš post

i što to znači – uprava zna što radi??? pretpostavljam da je znala, ali se situacija u gospodrastvu u međuvremenu drastično promijenila u odnosu na onu u kojoj su donošene odluke!!

dajte malo činjenica a malo manje osobne diskreditacije, jer zapamtite svaka dionica je na nekoj cijeni preskupa i treba je prodati i na nekoj cijeni je podcjenjena i treba je kupiti

ako mislite da je dionica podcjenjena u ovom trenutku, napišite zašto, nitko vam ne brani

http://www.kucilooro.webs.com/

evo od kuda Fedyi 25 milj kn, iz članka od 10.mj 2007.
Vaš link

Kada svi terminali budu u funkciji, Luka će na ime koncesijske naknade Lučkoj upravi plaćati godišnju koncesiju od 3,5 milijuna eura,(terminal za rasute terete, višenamjenski kontejnerski terminal i novi terminal za tekuće terete u staroj luci).

Osim što je stari članak, mnogo toga se od tada promijenilo i još izvlaći stvari iz konteksta i prilagođava ih svojim ljigavim namjerama….stvarno nisko i jadno!

Inaće, koncesijski ugovor je poslovna tajna.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Hahaha, kolega Fedya pa ljudi vam se smiju zar ne vidite to?

A sada za ozbač, još jedna ovako proizvoljna brojka i nabacivanje sa sličnim glupostima kolega Fedya, i biti ću primoran prijaviti Vas Hanfi.

lp i laku noć

Koji ljudi?
Ja samo vidim vas da se smijete [bye]
Možete me odmah i mami tužiti, kolega.
Što ćete me tužiti Hanfi za proizvoljne brojke ili za nabacivanje glupostima?
Mislim da znam reći odvjetnicim po kojim stavkama me terete. [rolleyes]

Kolega plavi jesam vam ja kriv što ste zaglavili u dionicama neperspektivnih firmi i sad cijučete?
NISAM!!!
Jesam li ja kriv što su vas kolega ribić i kolegica spomenka ostavili na cjedilu?
NISAM!!!
Jesam li ja kriv što nemate stila?
NISAM!!!

Pa šta onda mene napadate ni krivog ni dužnog?
[/quote]

Veleštovani kolega Fedya,

Da li ste svjesno dovodili čitateljstvo u zabludu na temi PUNT kada ste svjesno iznosili neistinu, i nakon što sam vas upozorio da mirovinski fondovi ne mogu ulagati u tu dionicu zbog zakonskog ograničenja?

JESTE

Ima li po toj tvrdnji, osnove za prijavu Hanfi?

IMA

Da li ću Vas tužiti Hanfi ?

To ćete morati zaključiti sami. [bye]

Imam li prinos ove godie ca. 115 %?

IMAM

Koliki je vaš prinos? ( ja svoj mogu dokazati, na portalu moje dionice se vodi moja evidencija trgovanja, možete li vi? )

….

Jesam li trenutno 30 % u cashu, sa svim dionicama u plusu?

JESAM

Ima li i jedna dionica ove godine da sam u njoj zaglavio, a da nisam u plusu?

NEMA

Da li sam zaglavio u dionicama?

NISAM

Da li pišete gluposti, iznosite laži i spamate forum?

NEKA ČITATELJSTVO SAMO PROCIJENI

Jeste li novi u ovome svijetu, primjer, jučer Vam nije bilo jasno kako se računaju prometi na burzi, pa vam je jedna domačica to pojasnila?

JESTE

Imponiram li ja vama, kao jedan od najstarijih članova foruma, nadaleko poznat po svojim investicijskim uspjesima ( sve zabilježeno u arhivi foruma, unazad gotovo 4 godine )?

IZGLEDA DA – DA ! ( pratite me stalno, gdje ja tud i vi )

Ima li smisla da ja sa vama onda gubim vrijeme?

NEMA
lp

P.S. Ne znam tko su Ribić i Spomenka???

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

evo, samo za vidru, odlomak iz istog članka iz kojega njegov pulen manipulira podatke:

Vaš link

Da bi Luka bila konkurentna, mora imati dobar vez, koji će imati gaz. Ali isto tako luka mora imati opremu za pretovar te robe. U današnjoj luci na terminalu rasutih tereta pretovaruju se brodovi do 60 tisuća tona, gdje je gaz 13 metara i norma 10 tisuća tona dnevno. Na novom terminalu rasutog tereta pretovarivat će se brodovi od 200.000 tona, gaz će biti 18,5 metara i dnevna norma 40.000 tona. Takva luka može biti konkurentna Kopru, jer tamo već postoji takav terminal rasutih tereta”, istaknuo je Ivica Pavlović. “U luci Ploče kontejnerski terminal danas ne postoji. Kontejnerski prijevoz obavljamo samo jednom mobilnom dizalicom, norma je 10-12 boksova na sat. Boksove dižemo na konvencionalne obale gdje nema prostora, niti je podloga preuređena. Novi kontejnerski terminal trebao bi u početku imati 40.000 četvornih metara, a proširio bi se na 150.000 kvadrata. Dnevna norma iskrcaja tada će biti 50 boksova na sat. Namjeravamo produžiti obalu kontejnerskog terminala ako bude zahtjeva naših prijevoznika, najvećih svjetskih kompanija Maersk SeaLand, MSC i Evergreen. Tako će nam moći dolaziti brodovi najveće generacije, koji voze na liniji od Kine i Japana i koji za sada mogu uploviti u samo jednu do dvije luke na Sredozemlju”, objasnio je Ivica Pavlović.

I, tko je sada tu adekvatniji za LKPC…Pavlović ili tu neki dušebrižni nadimci [wink]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close