LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Veleštovani kolega vidra, izgleda da se ipak igram kauboja i indijanaca.
Da li je to zabranjeno?

Pa glavno da se zabavljamo i zarađujemo, zar ne?

lp

i general Custer je mislio da se zna igrati kauboja i indijanaca pa ga maskriralo [cry]

ulažite u znanje i ne zaboravite što kaže Leon Richardson: "……..vaš prvi minus je vaš najbolji minus"

http://www.kucilooro.webs.com/

3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.914 5,80 Skrb. račun, kupuje od 01. mj 08. kada je kupio prvih 400 kom po 6400kn, od tada stalno, na svim razinama nadokupljuje te je uglavnom je pobrao sve po 900 kn!
Tko se krije iza njega se ne zna ali se svojevremeno kalkuliralio sa Lukovićom jer račun otvoren upravo onda kada je prodao dionice ZABA-e.

6. PBZ D.D. 3.148 1,41 Skrb. račun, je najvjerojatnije zbirni račun PBZinvestora, čije usluge se mogu ugovoriti u svakoj poslovnici PBZ-a.
Kako Pbz upravo vrši migraciju sa zbirnog skrbničkog na korisničke račune tako ćemo iza 18.12. vidjeti da li je to investor ili netko drugi.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Nadam se da forum rasprodaje LKPC krupnom kapitalu, baš kao i ADPL.

[cool]

Pa prodajte ljudi, šta će vam to. [smiley]


BRUTALNA KUPNJA

Nema vise prodaje ispod 1800, sve pokupljeno

Ja zbog vašeg teksta kupio prošli tjedan sve iznad 1800, sad se lupam po glavi, al dobro.
Grupo garantira da ovo ide gore, čekam 11 mjeseci da vidim kaj bu bilo

Pozdrav

GUBERNATOR@ krupni kapital nemora bit i pametni kapital [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Cijena od 2 BV i P/E 90 [shocked] je bazirana na očekivanju enormnog rasta prometa i dobiti.
A jedino što svi vidimo je enorman pad prihoda i dobiti.
Pa zamislite vi samo kakva je perspektiva firme čije je kompletno poslovanje bazirano na rastu BiH ekonomije.Ovdje je nemoguće procjeniti koliko velik će biti pad prihoda u budućnosti te je samim time rizik dionice ogroman jer je nemoguće ukalkulirati pad prihoda u cijenu ako je taj pad potpuna nepoznanica.Ovo je čista kocka.
Kupiti dionicu LKPC vam je kao da kupite srećku Božićne lutrije.
Jedina razlika je što kad kupite Božićnu lutriju ipak postoji šansa da ćete nešto dobiti

Kolega, pobrkali ste LKPC sa HGSP ili OPTE!
LKPC je ozbiljna i perspektivna tvrtka u expanziji, prioritetna luka za jednu cijelu državu(BiH) preko koje se vrši promet kako za gospodarstvo BiH tako i za robe široke potrošnje i budite uvjereni da će i dalje poslovati pozitivno kao i do sada!
Vrijednost i perspektivu LKPC su prepoznali Svj. banka te EU. banka za obnovu i razvoj koji su uz Vladu RH glavni kreditori ITT projekta, koji je za vas i kol. vidru očito presložen i prekompliciran jer ste se koncetrirali jedino i isključivo na deklasiranje kolege plavoga!

Svoje neriješene račune izvolite riješavati na nekome drugome mijestu, a procijene za isplativost investicije u LKPC ostavite onima koji ovu dionicu imaju ili tek namijeravaju imati !!!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Strašilo od sto i nekog naloga se stalno pomiče tek toliko da bude vidljivo na gledalici. Ipak, vidim da još uvijek ima onih koji na to nasjedaju.


Strašilo od sto i nekog naloga se stalno pomiče tek toliko da bude vidljivo na gledalici. Ipak, vidim da još uvijek ima onih koji na to nasjedaju.

Evo više ga nema, čim je index došao blizu nule, što li je to da mi je samo znati?
Želi li prodati, ili samo plaši?

[rolleyes]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



BRUTALNA KUPNJA

Nema vise prodaje ispod 1800, sve pokupljeno

Ja zbog vašeg teksta kupio prošli tjedan sve iznad 1800, sad se lupam po glavi, al dobro.
Grupo garantira da ovo ide gore, čekam 11 mjeseci da vidim kaj bu bilo

Pozdrav
[/quote]

Kolega, ja vam nisam napisao da kupite..
sorry

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ma dajte ljudi uozbiljite se, za koga se radi kontejnerski terminal, koji će biti pušten u promet iduće ljeto (trebao biti do kraja ove godine, ali zbog "agilnosti" Konstruktora nije završen,ali zato postoje penali), i za koga će se početio raditi još jedan novi terminal, da nemaju namjeru povećavati promet valjda bi stopirali projekt.


Ma dajte ljudi uozbiljite se, za koga se radi kontejnerski terminal, koji će biti pušten u promet iduće ljeto (trebao biti do kraja ove godine, ali zbog "agilnosti" Konstruktora nije završen,ali zato postoje penali), i za koga će se početio raditi još jedan novi terminal, da nemaju namjeru povećavati promet valjda bi stopirali projekt.

Kako će to oni povećati promet?
Hoće li isti brod istovariti i utovariti pet puta?
Ili će imati akcijske istovare brodova tipa "Plati jedan istovar, istovari tri"?
Ili će možda natjerati ove iz mini marketa Redžo da naruče više rahat-lokuma?
Kako?

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



BRUTALNA KUPNJA

Nema vise prodaje ispod 1800, sve pokupljeno

Ja zbog vašeg teksta kupio prošli tjedan sve iznad 1800, sad se lupam po glavi, al dobro.
Grupo garantira da ovo ide gore, čekam 11 mjeseci da vidim kaj bu bilo

Pozdrav
[/quote]

kolega nije istina, ja sam vam rekao da prodate. nema šanse da bih ikada ikome rekao nešto da kupi. prodajte.

New Report

Close