LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega stevica imate krivo, ne prodaju zaba i rba nego pbz i rba, ali to su samo skrbnički računi sa par tisuća komada
samo ime skrbnički račun vam govori da oni nastoje skrbiti o dionicama na način da vam ih što skuplje uvale

[thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/



Isprika, mala zabuna:

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.914 5,80 Skrb. račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.361 1,96 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.374 1,52 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 3.148 1,41 Skrb. račun + 15
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.917 0,86 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 1.753 0,79 Skrb. račun
9. JAZIDŽIJA MARKO 979 0,44 Osnovni račun
10. GRIZELJ MIRO 908 0,41 Osnovni račun
Ukupno: 74,40

Verovatno omaška ali zaboravio si da napomeneš da su lagano sa prodajom krenuli 4. i 5 iz top 10 – ZABA i RBA. Treba da se vidi dokle če.
[/quote]

Dudek, nisi u pravu, kao i veleštovani vidra.
Ovaj skrbnički ZABE je grupa više investitora vjerojatno Margini i ostali od ZABE.
Od 25.11. do 27.11.2009 je taj skrbnički kupio 55 komada po ca. 1 770 kuna, da bi 03.12. i 04.12.2009. prodali ukupno 24 komada po prosječnoj cijeni 1 750 kuna.
Dakle čak i da je isti kupovao ili prodavao, jedan fond, to nije moguće, jer vjerojatzno ne bi prodavao jeftinije a kupovao skuplje, kaj ne?

Dakle taj skrbnički je nebitan, jer je pitanje koliko oni koji kupuju i prodaju , imaju toga za prodati odnosno kupiti.

Kuži?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

na koliko bi im mogao puknuti margin??

hoćeš ti provjeriti ili da ja zovem?? [rolleyes] čisto da znamo gdje bi moglo biti lokalno dno??

http://www.kucilooro.webs.com/


na koliko bi im mogao puknuti margin??

hoćeš ti provjeriti ili da ja zovem?? [rolleyes] čisto da znamo gdje bi moglo biti lokalno dno??

Dobro jutro.

Nema pucanja margina kolega, ovdje ciejna ne pada već raste, pa kako bi onda margin mogao puknuti.
Margini pucaju tamo gdje cijene padaju kao npr. HDEL i THNK.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Isprika, mala zabuna:

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.914 5,80 Skrb. račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.361 1,96 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.374 1,52 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 3.148 1,41 Skrb. račun + 15
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.917 0,86 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 1.753 0,79 Skrb. račun
9. JAZIDŽIJA MARKO 979 0,44 Osnovni račun
10. GRIZELJ MIRO 908 0,41 Osnovni račun
Ukupno: 74,40

Verovatno omaška ali zaboravio si da napomeneš da su lagano sa prodajom krenuli 4. i 5 iz top 10 – ZABA i RBA. Treba da se vidi dokle če.
[/quote]

Dudek, nisi u pravu, kao i veleštovani vidra.
Ovaj skrbnički ZABE je grupa više investitora vjerojatno Margini i ostali od ZABE.
Od 25.11. do 27.11.2009 je taj skrbnički kupio 55 komada po ca. 1 770 kuna, da bi 03.12. i 04.12.2009. prodali ukupno 24 komada po prosječnoj cijeni 1 750 kuna.
Dakle čak i da je isti kupovao ili prodavao, jedan fond, to nije moguće, jer vjerojatzno ne bi prodavao jeftinije a kupovao skuplje, kaj ne?

Dakle taj skrbnički je nebitan, jer je pitanje koliko oni koji kupuju i prodaju , imaju toga za prodati odnosno kupiti.

Kuži?

lp
[/quote]

Zaba ne daje margin kredite.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



na koliko bi im mogao puknuti margin??

hoćeš ti provjeriti ili da ja zovem?? [rolleyes] čisto da znamo gdje bi moglo biti lokalno dno??

Dobro jutro.

Nema pucanja margina kolega, ovdje ciejna ne pada već raste, pa kako bi onda margin mogao puknuti.
Margini pucaju tamo gdje cijene padaju kao npr. HDEL i THNK.

lp

[/quote]

joj uvaženi kolega na marketu se nikad ništa ne može jamčiti tako kako vi to radite

zadnji put ste to jamčili na Ingri na 60.000 kuna, spominjali neke developere i slične bedastoće a sad kad je cijena pala na svega desetinu nekadašnje, sad ne bi ste ingru dirali ni štapom

pa gdje nestadoše oni silni developer projekti koje ste obećavali, stubaki, alžir, posedarje, terme, itd itd

sve mi se čini da će tako završiti i ovaj vaš projekt sa lkpc??
mislim ok je to firma ali cijena……….e to je već drugi par rukava, 2,2 bv u situaciji kad se prihodi smanjuju dobit pada drastično
– a o stanju u Bosni o čijim narudžbama Lkpc ovisi da i ne govorim
– pa oni su u bankrotu i to potpunom, i ono malo gospodarstva što još radi je pred bankrotom
– koje perspektive u idućih godinu dvije vidite nikome nije jasno
[lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

P.S. Ne znam što vam je to lokalno dno, ja sam svjetski igrač, ne zanimaju me nikakvi lokali.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

naravno da ne znate, ali zato je tu kolega deluks, njega pitajte, on navodno zna??

nego pisali ste da je vaš target za lkpc 3.000 kuna ( kolega badman vas je to pitao pa mu niste odgovorili ) a jučer prodajete na 1.7xx????

pa kako to majku mu staru, pa nije valjda da se igrate kauboja i indijanaca sa kupnjom i prodajom na tako dobroj dionici
moram vas upozoriti tu ima i morskih pasa koji takve girice poput vas mogu progutati dok si rekao keks

mislim u ime starih dobrih vremena dužan sam vas upozoriti, kao što sam vas upozoravao da ingra ne vrijedi 60.000 kn nego ( u najboljem slučaju i to ako dobije sve poslove koje ste vi naveli ) nekih 32.000 kn

pazite se, nemojte se poslije odreći Lkpc kao što ste to napravili sa Ingrom ( to poslije izgleda pregadljivo ) [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/

Cijena od 2 BV i P/E 90 [shocked] je bazirana na očekivanju enormnog rasta prometa i dobiti.
A jedino što svi vidimo je enorman pad prihoda i dobiti.
Pa zamislite vi samo kakva je perspektiva firme čije je kompletno poslovanje bazirano na rastu BiH ekonomije.Ovdje je nemoguće procjeniti koliko velik će biti pad prihoda u budućnosti te je samim time rizik dionice ogroman jer je nemoguće ukalkulirati pad prihoda u cijenu ako je taj pad potpuna nepoznanica.Ovo je čista kocka.
Kupiti dionicu LKPC vam je kao da kupite srećku Božićne lutrije.
Jedina razlika je što kad kupite Božićnu lutriju ipak postoji šansa da ćete nešto dobiti

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Veleštovani kolega vidra, izgleda da se ipak igram kauboja i indijanaca.
Da li je to zabranjeno?

Pa glavno da se zabavljamo i zarađujemo, zar ne?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pokušao sam naći statistiku brodova koji uplovili u Lkpc u 11 mjesecu. Nažalost još ih nisu stavili a več je 9. 12.
I kako da sad mi investitori ulažemo u Lkpc kad ne znamo jesu li u luku uplovljavali brodovi ili ukleti holandezi??????


Cijena od 2 BV i P/E 90 [shocked] je bazirana na očekivanju enormnog rasta prometa i dobiti.
A jedino što svi vidimo je enorman pad prihoda i dobiti.
Pa zamislite vi samo kakva je perspektiva firme čije je kompletno poslovanje bazirano na rastu BiH ekonomije.Ovdje je nemoguće procjeniti koliko velik će biti pad prihoda u budućnosti te je samim time rizik dionice ogroman jer je nemoguće ukalkulirati pad prihoda u cijenu ako je taj pad potpuna nepoznanica.Ovo je čista kocka.
Kupiti dionicu LKPC vam je kao da kupite srećku Božićne lutrije.
Jedina razlika je što kad kupite Božićnu lutriju ipak postoji šansa da ćete nešto dobiti

Veleštovani kolega Fedya, vama kao članu foruma koji još ima dudicu dozvoljeno je ovakvo ne znanje, tako da vam opraštam i ne zamjeram.

Ulažite u znanje, pročitajte malo temu i perspektivu za budučnost Luke Ploče, vjerujem da će vam tada biti sve puno jasnije.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close