LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


stavio bih ja nalog na kupnju jer me nije strah nekog skrbničkog računa ma čiji bio, da ne znam da taj dotični nije baš ubrojiv, i nije ga briga po kojoj cijeni prodaje.
Tipično za nekoga tko ne ulaže vlastita sredstva. Baš kao i onaj prodavač na Tehnici.
Pa se onda čovjek pita zašto platiti više…………
Uostalom taj isti je meni prodavao Lkpc po 820 i 900 itd, i ako market opet ode u žešću korekciju mogao bi opet……..
Ipak ja Lkpc malo duže pratim od vas ostalih

Što bi rekli deČki s moneymarketa za LKPC [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

RH do 2012. u gradnju cesta ulaže 7,7 milijardi kuna
Vaš link
Kalmeta uz ostalo ističe da se nastavlja izgradnja autoceste na dionici Ravča-Vrgorac i dalje prema Pločama, [smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


RH do 2012. u gradnju cesta ulaže 7,7 milijardi kuna
Vaš link
Kalmeta uz ostalo ističe da se nastavlja izgradnja autoceste na dionici Ravča-Vrgorac i dalje prema Pločama, [smiley]

Ma tu u biti gradnja nije potpuno ni stala, jer je njima manje isplativo zatvarati gradilište pa ponovno počinjati nego sada ovaj period premostiti nekakvim kreditima i odgodama. Stoga autocesta prema Pločama se gradi i graditi će se i u 201x sve dok se ne izgradi samo je pitanje dinamike radova.


RH do 2012. u gradnju cesta ulaže 7,7 milijardi kuna
Vaš link
Kalmeta uz ostalo ističe da se nastavlja izgradnja autoceste na dionici Ravča-Vrgorac i dalje prema Pločama, [smiley]

To je krucilano što se tiče razvitka Luke Ploče.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

To je krucijalno za HDEL, VDKT, INGR, IGH i ostale građevinare a ne za LKPC.
Za LKPC je krucijalno ima li Bosna mogućnosti i potreba za teretom, jer ne vjerujem da će bosanci voziti teret iz Ploča cestom prema Dalmaciji……..

ušli bi u kontra-smjer [huh]

http://www.kucilooro.webs.com/


To je krucijalno za HDEL, VDKT, INGR, IGH i ostale građevinare a ne za LKPC.
Za LKPC je krucijalno ima li Bosna mogućnosti i potreba za teretom, jer ne vjerujem da će bosanci voziti teret iz Ploča cestom prema Dalmaciji……..

Zar mlite da ce teret nositi rukama..
Kolega pa nisu ovo vicevi o Muji i Hasi..

A koliko vidim danas lkpc u plusu [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


To je krucijalno za HDEL, VDKT, INGR, IGH i ostale građevinare a ne za LKPC.
Za LKPC je krucijalno ima li Bosna mogućnosti i potreba za teretom, jer ne vjerujem da će bosanci voziti teret iz Ploča cestom prema Dalmaciji……..

ušli bi u kontra-smjer [huh]

Dragi kolega, vidim da vas nejde u zadnje vrijeme sa dionicama, a vidim da i slabije vidite.
Ovoga puta načinit ću iznimku i dati vam preporuku za buy naše luke.
Ova preporuka se odnosi samo na vas, ne i ostale koji ovo čitaju.

Uzmite malo luke, i smanjite gubitke.
Gledajte na ovo kao na INGR na 13 000 kuna, ako znate na što mislim.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


To je krucijalno za HDEL, VDKT, INGR, IGH i ostale građevinare a ne za LKPC.
Za LKPC je krucijalno ima li Bosna mogućnosti i potreba za teretom, jer ne vjerujem da će bosanci voziti teret iz Ploča cestom prema Dalmaciji……..

ušli bi u kontra-smjer [huh]


poštovani kolega, pustite HDEL, VDKT, INGR, IGH i ostale građevinare na miru. ovdje je Konstruktor gazda.
a što se tiće LKPC i BIH, tu ne treba puno trošiti rijeći, ako ništa drugo pristajat će brodovi sa humanitarnom pomoći pa će Mujo i Haso voziti familiji u Stupnik, Kozari bok, Prtruševac …i opet dobro[smiley]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


2.) Nemojmo skretati s teme. Pitao sam konkretno. Činjenice tražim. Na koje luke da gledamo i usporedimo ovu našu.. Ja sam svoje predočio…

lp

A koju luku bismo gledali, pa valjda luku Rijeka sve sam vam napisao što još želite?
Imate besplatno na poslovnom fundamente, u čemu je problem.

Nego, i ja nudim javno okladu.
Vitipujete na Viro trenutno.
Ja na LKPC.

Nudim javnu okladu na rok od 6 mjeseci od danas koja će dionica napraviti veći rast cijene.
Ulog može biti bilo što, što vi odredite ( i bilo koliko ).

Veleštovani kolega Flyer, prihvačate li okladu?

lp

[/quote]

Nema mi odgovora koelge flyera, baš sam razočaran.
Izgleda da on nije toliko siiguran u svoju investiciju, koliko ja u svoju.

Jučer fini rast od još 2,36 %.

Vidite kako to fino napreduje, najbolje od svega je što kako napreduje, tako se i povečava kupnja, a smanjuje prodaja.

KAže se, moja omiljena – vrata Ti mogu otvoriti, ali ući moraš sam.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja sam pročitao ovaj članak:

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=90195

malo sam razmislio i ubacio LKPC-R-A u portfelj. Možda je članak već bio objavljen tu, ne znam.

Građevinara sam se srećom riješio krajem listopada/početkom studenog. Zaključio sam da nemaju perspektivu dok ne dobiju posla, odnosno dok se ne oporave državne investicije, gradnja stanova, kreditiranje građana, smanje kamatne stope na stambene kredite i korupcijske afere, a sve to se neće preokrenuti idućih 6 mjeseci, a možda niti za godinu. Ako CROBEX bude rastao, sve će dionice rasti, ali će građevinari, logikom stvari, imati više razloga da rastu sporije od npr. LKPC, JNAF, PTKM, ATPL i njima slične. Vodim se tom logikom, a vrijeme će pokazati da li sam imao pravo.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Ja sam pročitao ovaj članak:

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=90195

malo sam razmislio i ubacio LKPC-R-A u portfelj. Možda je članak već bio objavljen tu, ne znam.

Građevinara sam se srećom riješio krajem listopada/početkom studenog. Zaključio sam da nemaju perspektivu dok ne dobiju posla, odnosno dok se ne oporave državne investicije, gradnja stanova, kreditiranje građana, smanje kamatne stope na stambene kredite i korupcijske afere, a sve to se neće preokrenuti idućih 6 mjeseci, a možda niti za godinu. Ako CROBEX bude rastao, sve će dionice rasti, ali će građevinari, logikom stvari, imati više razloga da rastu sporije od npr. LKPC, JNAF, PTKM, ATPL i njima slične. Vodim se tom logikom, a vrijeme će pokazati da li sam imao pravo.

Evo 100 od mene.
Izuzetno pronicljivo.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Ja sam pročitao ovaj članak:

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=90195

malo sam razmislio i ubacio LKPC-R-A u portfelj. Možda je članak već bio objavljen tu, ne znam.

Građevinara sam se srećom riješio krajem listopada/početkom studenog. Zaključio sam da nemaju perspektivu dok ne dobiju posla, odnosno dok se ne oporave državne investicije, gradnja stanova, kreditiranje građana, smanje kamatne stope na stambene kredite i korupcijske afere, a sve to se neće preokrenuti idućih 6 mjeseci, a možda niti za godinu. Ako CROBEX bude rastao, sve će dionice rasti, ali će građevinari, logikom stvari, imati više razloga da rastu sporije od npr. LKPC, JNAF, PTKM, ATPL i njima slične. Vodim se tom logikom, a vrijeme će pokazati da li sam imao pravo.

Evo 100 od mene.
Izuzetno pronicljivo.

lp
[/quote]

clanak je od 16.11.2009.
odavno uracunato u cijenu…
[bye]

New Report

Close