LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ali Kolega Plavi pa vi ste ti koji koristite stare obavjesti o razvoju luke Ploče do 22. stoljeća. Širenje luke za brodove kojih nema dovoljno je bacanje para u bunar. Da doplovi tu i tamo koji brod evo pogledajte podatke za 2008 i 2009 godinu a za vašu informaciju broj brodova od srpnja (51 brod) u Lkpc neumitno pada.Listopad je svršio sa 39 brodova u luci. Vidjet ćemo studeni.

A prilažem vam i najavu brodova sa službene stranice do kraja ove godine. Šta reći reži i bježi. Kad ste već spomenuli Hanfu dobro je jer kod vas bi imala šta radit barem mjesec dana.
Budući da ste duboko u Lkpc, malo prokomentirajte službenu statistiku – ili je i to očita laž?

I dalje svjesno ili nesvjesno obmanjujete javnost.
Podatke koje ste naveli su od siječnja do rujna u odnosu na 2008. godinu.
Rujan je već iskazan u bilanci i RDG-u za 3. kvartal.

lp
[/quote]

Brzo na tečaj čitanja. Možete li prokomentirati čak nekoliko brodova koji su najavljeni do kraja ove godine? Ili je i to u RDG?
Tko sada obmanjuje javnost i to svjesno?

Naprotiv, nisam htio trošiti vrijeme na nekog tko se logirao prije mjesec dana i tko ne može stvari sagledat u širem kontekstu. Tu bacate fundamente iz 2009. koja je krizna godina, i svi to znaju, osim vas očito, prolistajte malo FI od 2007. za početak, ako vam koja kolona ne bude jasna slobodno se javite na pm za detaljnije obrazloženje.

Uvaženi kolega Stardust, to vam je tako kod novopečenih ulagača na burzi.
Misle da sve znaju, a ne znaju ništa. Pa tako geldaju u prošlost umjesto da gledaju u budučnost.
Tako kolega Fedyia gleda u prošlost Podravke kao respektabilne kompanije, ali ne gleda budučnost. A u dionice se ulaže na temelju budućih zbivanja, a ne prošlih.

Ovakvi kao kolega Fedya će LKPC kupovati vjerojatno po 3 000 HRK, jer će tada biti i bliža prošlost dobra.

Kaže se – kapu ti mogu kupiti, pamet ne mogu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne znam zašto pesimizam?
U svijetu je krenuo oporavak, kod nas se očekuje u drugom polugodištu 2010. što znači da će se na burzi to anticipirati nešto prije recimo oko 6 mjeseci što je negdje oko proljeća. Znači da bi tržište kapitala trebalo tijekom 2010 i 2011 biti uzlazno, a to znači lagani oporavak i brodara i gospodarstva luka i sl. Ako ne možete držati dionicu do tad tad je stvarno ne biste ni trebali sada kupovati. Ako je pak ne želite sad kupovati i čekati prvo oporavak "tad će i prolječe proći" kaže jedan veliki investitor, i takvih cijena više neće biti.
A proljeće polako prolazi i oni koji čekaju gužvu pred lukom ti će je i dočekati samo što će ta gužva biti i uračunata u cijenu.

Rosoff u tekstu o politici NATO na Balkanu, koji prenosi podgorički „Dan”, kaže da će Hrvatska, kao novi član zapadne alijanse, i Crna Gora, koja ima tu perspektivu, morati da osposobe luke za prihvat američkih vojnih brodova. On smatra da je barska luka jedina u Crnoj Gori koja ima kapacitete za formiranje baze.
„BiH i Crna Gora će biti uskoro primljene u NATO, čime će veličina bloka biti značajno uvećana u odnosu na period od prije 10 godina, kada je počela njegova ekspanzija na istočnu Evropu”, navodi Rosoff, dodavši da „Pentagon i NATO završavaju osvajanje Balkana”.
Vaš link

Koja luka u Hrvatskoj a na granici sa prije spomenutim državama već ima izgrađene kapacitete za prihvat američkih vojnih brodova i opreme
?
[huh]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Rosoff u tekstu o politici NATO na Balkanu, koji prenosi podgorički „Dan”, kaže da će Hrvatska, kao novi član zapadne alijanse, i Crna Gora, koja ima tu perspektivu, morati da osposobe luke za prihvat američkih vojnih brodova. On smatra da je barska luka jedina u Crnoj Gori koja ima kapacitete za formiranje baze.
„BiH i Crna Gora će biti uskoro primljene u NATO, čime će veličina bloka biti značajno uvećana u odnosu na period od prije 10 godina, kada je počela njegova ekspanzija na istočnu Evropu”, navodi Rosoff, dodavši da „Pentagon i NATO završavaju osvajanje Balkana”.
Vaš link

Koja luka u Hrvatskoj a na granici sa prije spomenutim državama već ima izgrađene kapacitete za prihvat američkih vojnih brodova i opreme
?
[huh]

Naravno da će to bit luka koja je i do sad vršila pretovar opreme za SFOR i IFOR po će i za NATO.
LUKA PLOČE !!!!!!!!

ja pikno onih prvih 21 kom [lol]

Mean people suck and nice people swallow!

Danas fini plus od ca. 5 %.
Nakon što se nekako obranila prošli tjedan cijena, i drhtave ručice izašle ( Predator nam je prodao npr. )
sad je situacija ipak bitno bolja.
Kupnja je trenutno višestruko jača od prodaje.

Idemo dalje.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Veliki igrači kupuju:

27.11.2009 > T: 24.11.09 Pros. cijena: 1.735,50
RB Dioničar Broj %
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37%
2. HZMO 37.493 16,84%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.914 5,80%
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.402 1,98%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.398 1,53% + 30
6. PBZ D.D. 3.169 1,42% + 13

7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.917 0,86%
8. PBZ D.D. 1.753 0,79%
9. JAZIDŽIJA MARKO 979 0,44%
10. GRIZELJ MIRO 908 0,41%

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pbz nije ništa kupio………..to je staro stanje. Ne se trebalo služiti obmanama [lol]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Pbz nije ništa kupio………..to je staro stanje. Ne se trebalo služiti obmanama [lol]

PBZ je kupio kako sam i napisao, to je copy paste, pa što je tebi?
Imaš gpre datum i sve ti piše, zašto sad to, čemu.

I mebni je žao što si prodao, ali sutra je novi dan, možeš opet kupiti, samo ću ti preporučiti target, realni naravno, znaš da je ne pričam gluposti nikada i da sam jako oprezan sa targetima.

3 000 ( tri tisuče ) kuna.

Kaže se, vrata ti mogu otvoriti, ali kroz njih moraš ući – SAM.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Pbz nije ništa kupio………..to je staro stanje. Ne se trebalo služiti obmanama [lol]

PBZ je kupio kako sam i napisao, to je copy paste, pa što je tebi?
Imaš gpre datum i sve ti piše, zašto sad to, čemu.

I mebni je žao što si prodao, ali sutra je novi dan, možeš opet kupiti, samo ću ti preporučiti target, realni naravno, znaš da je ne pričam gluposti nikada i da sam jako oprezan sa targetima.

3 000 ( tri tisuče ) kuna.

Kaže se, vrata ti mogu otvoriti, ali kroz njih moraš ući – SAM.

lp
[/quote]

Mislim kolega plavi da ste prekonzervativni u procjeni targeta.
Ja očekujem barem 5000 kuna do Nove Godine a onda lagano tavorenje na tim razinama.
Čuo sam da su stranci ušli u zemlju i počeli kupovati

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Kolega Fedyia ne znam što bi se sve moralo dogoditi da dođe do 5 000 kuna do nove godine, pa što je vama?
Al ajde da probamo:

Hm.. recimo…dokapitalizacija i to brutalna po 400 kuna,pa nastane pomama za dionicama..
PA onda mirovinski fondovi sudjeluju u dokapitalizaciji..
da bi to bilo mora uči u prvu kotaciju..
pa recimo strani partner za ulaganje, npr. kinezi..
pa onda..šta još.. Uprava daje naznake o budučem poslovanju brutalnom…

hm.. ali opet je nekako 5 000 previše..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close