LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači da je u posljednih 10 dana 6 mjeseca pretovareno više od 250 000 tisuća tona robe što je 2,5 puta više nego u cijelom svibnju. Kolega Caesar što mislite o ovome kad se već pozivate na pad iz svibnja.
Samo Gikil Lukavac je naručio 160.000 t ugljena, eto kolika je kriza.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ako se realiziraju sve ove najave koje imamo do nove godine a da ne bude ništa novo što je zaista teško za povjerovati posla će biti kao u priči, ne kao lani ali izgleda da je krenulo i to dobro bar po ovim najavama što za sad imamo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Hoće li ovo imati utjecaja na rast cijene u utorak.

Mesić pozvao Kineze da ulože u Zračnu luku Zagreb i Luku Ploče

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3309725/index.do;jsessionid=7815890E5619363C291AFA3396CD01C9.1

Ovo je jedna od rijetkih pametnih izjava Mesića, čak je i on skužio koliki je potencijal LKPC. Svi to vide osim kolege Caesara koji misli da će u Bosni ponovno zaratiti pa da LKPC neće raditi, tko zna možda je i to moguće. Ali onda će nam dionice biti najmanji problem.

Imam fantomske dionice


Hoće li ovo imati utjecaja na rast cijene u utorak.

Mesić pozvao Kineze da ulože u Zračnu luku Zagreb i Luku Ploče

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3309725/index.do;jsessionid=7815890E5619363C291AFA3396CD01C9.1

nesumnjivo hoće
(nemam LKPC ali možda uletim)

strpljen..spašen Time is on my side

Evo, ja mislim da će biti ovako:
Na večeri sa Nekim, njima je to svejedno, pod dojmom prekrasnog rižota (samo tu je frka, jer oni vole i svinjetinu) oni će odmah upucati koju stotku miliona u NAS-R-A.
Obzirom da je kod nas 22.06.2009. neradni dan, moraju dobro razmisliti u kojoj će to valuti uplatiti,
jer bi im mi to moglli vratiti, jer mi vraćamo neiskorištena sredstva u radne i neradne dane.
Istina, naša su iskustva sa vraćanjem neiskorištenih sredsdstava vezana uz EU, možda im jedino mi to možemom razjasniti.

recite vi kaj hoćete ali luke mogu biti ogroman posao. I hong kong i singapur su luke. Na jadranu je najjača luka Luka Kopar i mislim, luka Trieste. Ne mislim da bi kinezi dali pare šakom i kapom ali da bi mogli zdravo investirati, mogli bi. takva investicija bila bi teška stotine miliona ako ne i milijarda dolara što je za kineze pi…n dim.

strpljen..spašen Time is on my side



Hoće li ovo imati utjecaja na rast cijene u utorak.

Mesić pozvao Kineze da ulože u Zračnu luku Zagreb i Luku Ploče

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3309725/index.do;jsessionid=7815890E5619363C291AFA3396CD01C9.1

nesumnjivo hoće
(nemam LKPC ali možda uletim)
[/quote]

Uleti obavezno,uljetali su i onda kad je onaj šeik bio kod mesića koji je trebao kupiti cijelu kroejšu ali nam je na kraju rekao ZBOGOM [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


mah, hebeš kineze – dokap je bitan [lol] ovo je samo vjetar u leđa da preletimo stari ATH [thumbsup]

Perica odluči se,ili dokap ili kinezi.Nemože i jedno i drugo.Ako kinezi ulože 80 mil.€ onda je to taj dokap i drugog neće biti.Onda imaš hrvatsku vladu kineze i nas male beznačajne.Ovo za male ne valja.A ne valja ni za zaposlene.Misliš da će kinezi gledati kako se tamo po dvorištu šeće 1000 zabušanti.U stvari 800 jer 200 je bolesnih [lol].Po meni bolje uzeti kredu nego partnera.Al država će radije uzeti partnera jer moraju smanjiti udio vlasništva.Meni je ovo bljek [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ma da je tito živ,bila bi lkpc na 10 000 kuna…promet u lkpc je puno bolji nego što je bio prije par mjeseci..sada je samo pitanje koliko se može održati na ovim razinama…ako padne ispod 1200,00 kn-kupujem..

Luka Bar ide navodno ove godine u privatizaciju.

who dares, wins

Ma ako je sutra i sruše ja svoje ne prodajem, baš me brige za ove američke priče, i tako je pitanje kad će promjenit ploču i počet govorit kako je sve bajno dok je ovih dana sve loše.

Imam fantomske dionice

New Report

Close