LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se tiče dokapa već je jednom "odlučeno"( ? ) da se ide u dokap, a oni koji su u to povjerovali i tada kupovali ovu dionicu na razinama 4000 – 6900 i tako lupili glavom u zid, (a nisu na vrijeme prodali svoje dionice ) i danas lupaju glavom u taj isti zid.

Neke su greške prezabavne da bi ih napravili samo jednom, zar ne ?

Periculum in mora.

Ako vi znate način kako će LKPC prikupiti novac za sve projekte kao što su kontejnerski terminal itd, onda ih navedite.

Imam fantomske dionice


Kad vidite kako je pobjegao danas glavom bez obzira taj koji prema vama "zna što radi" ( to što je vama postavljanje naloga za kupnju 265 dionica dovoljan dokaz da zna što radi je posebna priča ) mnogo će vam stvari biti jasnije.
Još ako ste ga preskakali da kupite po većoj cijeni od one koju je on ponudio napravili ste pravi potez. Sutra ćete se vrlo brzo uvjeriti koliko ste pametnu stvar napravili ako ste ga danas preskakali.

Kad sve zbrojite, vrlo lako ćete doći do zaključka tko ispada smiješan.

Na kraju, ne treba vas brinuti hoće li dionica pasti ispod 1.000,00 kn, već gdje će se zaustaviti ispod 1.000,00.
Da vas podsjetim, ne tako davno dionica je bila na 660,00 kuna. Kad pogledate promet LKPC u mjesecu kad je bila 660,00 kuna i usporedite ga s prometom u svibnju vidjet ćete može li ponovo na te razine.

p.s. Sutra je također dobrodošao na bid svatko tko želi kupiti 265 komada po 1.291,00 kune.Nego što ćemo ako do sutra zaboravi što radi ( danas prema @ zivki zna što radi ) i pobjegne s bida i tim činom razočara @ živku.

@ Živko, mislim da će vas "taj" sutra razočarati i da ga sutra nećete vidjeti, iako je danas bio vaš junak i znao je što radi.

[wink]


Ja i dalje vjerujem da će vas vaš današnji heroj ( nalog za kupnju 265 dionica po cijeni od 1.291,00 kune ) sutra razočarati i da ga nećete vidjeti.
Pozdrav,

Periculum in mora.

… zapravo, u pravilu ne radim s velikim blokovima, ali kad
vidjeh tako mlitav promet odlučio sam ipak ući s tih 295/1291. kako nije
išlo min-dvije prije zatvaranja sam se postavio na 1302, ali ni to nije
bilo dovoljno. e sad, ako su katastrofičari u pravu onda pitanje – otkud
taj odnos kupnje/prodaje i zašto suzdržanost prodavača? inače o razlozima
zašto "utući" cca 400k kn u ovu dionicu neki drugi put …
uspješno trgovanje svima uz pozdrav.

Kolega starmaster svaka čast.

Imam fantomske dionice


onda pitanje – otkud
taj odnos kupnje/prodaje i zašto suzdržanost prodavača?

@ starmaster

Onaj tko je spreman uložiti novce u dionice treba znati da se omjer kupnje i prodaje može frizirati bez ikakvih problema, stoga vam baš i ne vjerujem da je to bio vaš nalog.

Ako vam je taj omjer jedan od presudnih prilikom donošenja vaših investicijskih odluka, možemo samo za vas ovih dana taj omjer popraviti na npr. 10000 / 1000 ako će vas to veseliti i motivirati da sutra stavite nalog za kupnju po npr. 1.500,00

Periculum in mora.

@caesar
Kaj to znači da bu luka riknula [undecid]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

@ caesar

… uz dužno poštovanje, malo ste kontradiktorni. malo ne vjerujete, pa
vjerujete 😉 na ovako malim prometima sugestija o mogućim friziranjima
na radi. lako je bilo uočljivo kako je (umjereni) pritisak sa strane
kupnje prisutan bez odgovora sa strane prodaje. ponovo – to što su izostali
isti, meni je dobar znak. ulaz >1350 mi nije interesantan. danas sam kupio
prvih 42 kom uz prosjek 1297, ostalo možda sutra.
btw, stilom me podsjećate na t/mana s brodarskh foruma. nebih se začudio da
se isti zapravo "krije" i ovdje pod gornjim nickom 😉

@ starmaster

Najlakše je nekoga prozvati da je taj i taj, bez argumenata.

Kad ste već spomenuli @ techmana sjetio sam se onih dana kad smo se nas dvojica malo "dopisivali" na temi JDPL kad je ta dionica bila oko 80 – 100 kuna, a dotični je vjerovao da će JDPL još padati , dok sam ja za razliku od njega tada imao neku drugu priču i vjerovao u rast te dionice.
Tko je bio u pravu zaključite sami.

Što se tiče mog " vjerovanja ", odnosno "nevjerovanja" u LKPC ( ili bilo koju drugu ) pretpostavljam da ste i vi dosada naučili da ne postoji dionica kojoj treba slijepo vjerovati, ukoliko niste pitajte one koji su npr. kupovali ovu dionicu na razinama 4000 – 6900 i još je uvijek imaju kako izgleda njihov račun. ( npr. kolega @ zmanojlo koji prema vlastitom priznanju ima gubitak 72 % ( !? ) na ovoj dionici ).

Kao što sam već jednom napisao, najbolji uvid svima nama o tome koliko smo uspješni u ovom poslu daje pogled na osobni račun. Ja i dalje s osobitim zadovoljstvom pogledam svoj.

Pozdrav,

Periculum in mora.


Ja i dalje vjerujem da će vas vaš današnji heroj ( nalog za kupnju 265 dionica po cijeni od 1.291,00 kune ) sutra razočarati i da ga nećete vidjeti.
Pozdrav,

Pa stvarno si prepametan! Taj se maknuo već danas pred zatvaranje, a ti kao veliki mudrac pogađaš da ga sutra (tj. danas) više neće biti?? [lol]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


@ starmaster

Najlakše je nekoga prozvati da je taj i taj, bez argumenata.

Kad ste već spomenuli @ techmana sjetio sam se onih dana kad smo se nas dvojica malo "dopisivali" na temi JDPL kad je ta dionica bila oko 80 – 100 kuna, a dotični je vjerovao da će JDPL još padati , dok sam ja za razliku od njega tada imao neku drugu priču i vjerovao u rast te dionice.
Tko je bio u pravu zaključite sami.

Što se tiče mog " vjerovanja ", odnosno "nevjerovanja" u LKPC ( ili bilo koju drugu ) pretpostavljam da ste i vi dosada naučili da ne postoji dionica kojoj treba slijepo vjerovati, ukoliko niste pitajte one koji su npr. kupovali ovu dionicu na razinama 4000 – 6900 i još je uvijek imaju kako izgleda njihov račun. ( npr. kolega @ zmanojlo koji prema vlastitom priznanju ima gubitak 72 % ( !? ) na ovoj dionici ).

Kao što sam već jednom napisao, najbolji uvid svima nama o tome koliko smo uspješni u ovom poslu daje pogled na osobni račun. Ja i dalje s osobitim zadovoljstvom pogledam svoj.

Pozdrav,


btw-znam i ja jednoga što je kupio za milijun kuna kada je dionica bila cca 6000,00..pošto mi se više ne javlja,mislim da je bankrotirao..ja sam mu govorio da prodaje na 5500,00,a on mi reče da nema šanse da prodaje jer će brzo dokapitalizacija,isto kao što vi sada trabunjate,a rekao sam vam kada će biti dokap…i ne treba biti pohlepan,jer ti se to-kad tad odbije od glavu..realna cijena lkpc je trenutno između 1100-1400,i to je prava istina….



Kad vidite kako je pobjegao danas glavom bez obzira taj koji [/u][/b]prema vama "zna što radi" ( to što je vama postavljanje naloga za kupnju 265 dionica dovoljan dokaz da zna što radi je posebna priča ) mnogo će vam stvari biti jasnije.
Još ako ste ga preskakali da kupite po većoj cijeni od one koju je on ponudio napravili ste pravi potez.

[wink]


@fiuman 100
Ja zaista ne znam koji dio iz ovog posta na vrhu stranice vi niste shvatili. ( taj post je pisan jučer )

@ alt 333

ne bilo loše da imenujte one koji po vama "trabunjaju" o skoroj dokapitalizaciji, a ne samo staviti "vi"

p.s. neće ispod 1.100,00 ?

Vidjet ćemo. Ako me dobro sjećanje služi ne tako davno ni Vi niste očekivali da će ispod 1.000,00, a otišla je na cca. 650,00.

Pozdrav,

Periculum in mora.

New Report

Close